Search found 2 matches

by Djol
18 Oct 2017, 11:52
Forum: General
Topic: Diskusija Nacionalno - Split
Replies: 32
Views: 9034

Re: Diskusija Nacionalno - Split

problem je sto su se ljudi navikli da ce ih neko cekati pre pocetka turnira i onda su u fazonu doci cu kad dodjem, da se razbudim popijem kaficu itd. ja sam blejao ispred 2h pre pocetka i bas su me bolele noge ovako debelog . trebao bi neki klub da prelomi i da pocne turnir tacno na vreme pa ko dodj...
by Djol
18 Nov 2016, 20:59
Forum: General
Topic: pomoc novajlijama :)
Replies: 6
Views: 2868

Re: pomoc novajlijama :)

CHuPa wrote:druži se sa Đoletom (đol, nijeđol, đole....),
Ahahaha, sledeci put kad budem pravio duple naloge moracu sa virtuelne mashine i proxy adrese. Nikako da zapamtim da je security na ovom forumu na veoma visokom nivou :)