Search found 5 matches

by Conflux
06 Dec 2017, 11:12
Forum: General
Topic: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Replies: 167
Views: 56093

Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri

A to sto ti imas lose misljenje o meni mi je savrseno nebitno. Bitno mi je misljenje ljudi u Beogradu, drugara i ljudi sa kojima igram Magic. Bitno mi je i misljenje mojih drugara iz Zr - Gruje, Doktora, Lupusa, Laze... sry ako sam zaboravio nekog. Vidimo da ce ti i u Conflux-u biti zabranjen ulaz....
by Conflux
05 Dec 2017, 01:38
Forum: General
Topic: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Replies: 167
Views: 56093

Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri

.
by Conflux
03 Sep 2017, 14:26
Forum: General
Topic: Nationals RS
Replies: 40
Views: 18156

Re: Nationals RS

Dobili smo zvanicnu listu igraca koji su se kvalifikovali za nacionalno prvenstvo koje se odrzava 14.10 u Confluxu. Molimo sve zainteresovane za ucestvovanje na turniru da provere da li se nalaze na spisku kako ne bi posle bio neki problem pri registraciji. Takodje ko se ne nalazi na spisku nek prov...
by Conflux
11 Jul 2017, 20:51
Forum: General
Topic: MKM u Srba
Replies: 15
Views: 4535

Re: MKM u Srba

18 ljudi danas...