Search found 2 matches

by Oshtree
16 Apr 2018, 13:17
Forum: General
Topic: Magic: the Gathering - Arena
Replies: 102
Views: 33725

Re: Magic: the Gathering - Arena

Evo ja cu biti objektivan i reci da je previse nakindjureno :D

Najveca zamerka mi je sto partija izgleda kao usporeni snimak Hearthstone partije...
by Oshtree
04 Dec 2016, 13:08
Forum: General
Topic: GP Madrid
Replies: 10
Views: 3913

Re: GP Madrid

10-1 za sada, r12 igra sa Larsonom, ajmooooo!