Forex

Opšta prica o magic-u....

Moderators: Che Guevara, CHuPa, jupiter, gile, radule, Anatar

Krivi
Status: Offline

Forex

Postby Krivi » 23 Aug 2020, 21:43

Pozdrav svima, u saglasnosti sa Chupom (adminom foruma), smem da pišem članak o jednoj totalno drugoj temi nego obično.
Forex raste na Balkanu, polako se ljudima siri svest o forexu, sve se šuška i to, ali nikako da dodjemo do tog glavnog, šta je forex?

Forex je zapravo skraćenica za „Foreign Exchange“ i predstavlja ubedljivo najveće finansijsko tržište na svetu. Prosto rečeno, tako pojedinci i firme menjaju jednu valutu za drugu. Pričamo o bukvalno hiljadama milijardi dolara u raznim valutama koje menjaju ruke iz dana u dan, više nego na bilo kom tržištu na svetu.

Kako bi znali kada kupujemo ili prodajemo neku valutu mi imamo neke naše da kažemo ,,smjernice,,. Nećemo ovde da širimo i da idemo tačno do srži, već sam hteo da vam skrenem pažnju na jedan Discord server, Community, na našem jeziku, sa puno ljudi.
Vlasnici i moderatori tog servera se jako puno trude i to se stvarno vidi, ogovaraju na svako pitanje i bukvalno vam pomažu da od početnika kroz vreme postanete jedan ,,trejder,,. Community je jako zdrav.

Forex je generalno budućnost, krenite sa učenjem već sada na njihovom serveru, ljudi prave i free edukaciju i lajvove kako trejdovati i sve. Topla preporuka.

Nemojte se ustručavati ako ste početnik ili slično, jako su prijatni ljudi, svima će pomoći bez ikakvog problema.

https://discord.gg/eaTpcaB
Link Discord servera.

Naravno spreman sam na svako pitanje, možete pitati i vamo ako želite, nema problema.

Lep pozdrav svima hello

Scepty

Re: Forex

Postby Scepty » 23 Aug 2020, 22:00

Објасни ми какве ја користи имам ако се прикључим том серверу.
Шта ћу то да научим што ће ми побољшати свакодневни живот?

Да ли ћу да учим да постанем онлајн трговац ?

Објасни ми.

Krivi

Postby Krivi » 23 Aug 2020, 22:13

Ah da sori nisam naveo glavnu stvar, naravno ima dosta ljudi koji žive od ovog posla, tj od trgovanja valutama, ali bas dosta.
Veliku prednost vidim, jer na Balkanu život realno nije toliko skup, jer ti praktično možeš da zaradiš Balkansku platu u pola meseca trgovanja, ni toliko. Ima i u grupi ljudi koji prave zavidne cifre, po meni.

Meni je server pomogao u tom smislu da kad su videli recimo neku grešku prilikom moje analize, odma su me ispravili i posavetovali, mogu da pričam sa ljudima koji su duže u ovome od mene samog i da ih pitam za savete, na našem jeziku čak, jer meni loše ide engleski moram da priznam.

Grujah

Postby Grujah » 24 Aug 2020, 06:52

Last edited by Grujah on 24 Aug 2020, 14:24, edited 1 time in total.

d00m1n80r
Prvak sveta u E-sportu

Postby d00m1n80r » 24 Aug 2020, 14:21

super tema, jedva cekam da saznam vise o forexu

Pop93

Postby Pop93 » 24 Aug 2020, 14:32

Može burazeru, samo sam nešto kratak sa kintom trenutno. Sve sam uložio u lekovite kristale i zeolit da valjam babama po gradu. Ti meni pozajmiš kintu i ja čim izvaljam zeolit ti vraćam. Samo ne znam dal da uložim u Forex ili u onu piramidu od orgonita sto leči koronu... happy happy happy

Krivi

Postby Krivi » 25 Aug 2020, 08:27

Naravno da ima dijabola koje rade piramidalnu šemu i slično ali to nema veze sa forexom.

Dobra stvar, ne treba ti kinta, treba ti znanje. Imaju firme koje tebe funduju da trejdujes za njih tako da ono.

Grujah

Postby Grujah » 28 Sep 2020, 12:32

Si se obogatio?

kakarot16

Postby kakarot16 » 02 Oct 2020, 10:09

Izgleda da jeste, cim nece vise sa nama peasant-ima da se dopisuje.
Још увек тражим имиџ, ју ноу, хоћу да будем јуник!

Return to “Opšta diskusija”