______________________________________________________________________________________________
Obaveštenje za AUKCIJE 2024.
detalji na:viewtopic.php?t=3843

______________________________________________________________________________________________
For new users/novi korisnici
New users must be manually confirmed by administrator, to finish registration, as AntiSPAM measure, if you are NOT registered in 48 hours please ping me at Viber, Discord, etc.

Contacts:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940

Molba za nove korisnike, kada završite registraciju, potrebno je da administrator odobri registraciju. Ako ne budete registrovani u roku od 48 časova, javi te mi, pa cu vas autorizovati.

Kontakti su:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940
______________________________________________________________________________________________

Regards/Pozdrav,
CHuPa

planeswalker points

Opšta priča o magic-u....

Moderators: gile, CHuPa, vrastko

Locked
User avatar
kuzumStana
Posts: 10
Joined: 14 Jun 2019, 12:12
Status: Offline

planeswalker points

Post by kuzumStana »

Listao sam nesto ove poene cisto da vidim kolko se poena nakupi ako igras 3 puta nedeljno magic sa nedovoljno dobrim rezultatima i nasao sebe na jakom 10. mestu!!! :)

isto tako nasao sam coveka kojeg poznajem i koji ne igra generalno vise magic , da da pitao sam ga i proverio potvrdio mi je da ne igra , a tu je odma ispod mene koje mesto. posto sam ja nov u ovom svetu magica zanima me koje su sanse da je doslo do -zloupotrebe- (?) njegovog DCI?
ako ima neki plemeniti poznavalac materije da mi objasni :)

:T:
User avatar
GayLifeGain
Donator 2024. godina
Posts: 606
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Beograd(Vracar)
Age: 26
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by GayLifeGain »

Lazi i prevare, pogotovi onaj lik na drugom mestu. Cujem da je i sudija i da vara :P
Salu na stranu, moguce je da neko koristi taj DCI kako bi prijavljivao fake turnire
Discord: Serby#3251
Kupujem i prodajem singlove.
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by frankie »

Wow, definitivno neko pravi prevare, evo ja ne igram godinama, a uspeo sam da budem iznad prvog na listi (neki random Japanac, mozda je i Kinez, ne mogu da procenim).
Izgleda da sam dostigao "Legend" rank :
Attachments
Capture.PNG
Capture.PNG (9.5 KiB) Viewed 3504 times
Girls, boys, art, pleasure.
User avatar
Chuck Norris
Donator 2023. godine
Posts: 416
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Contact:
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by Chuck Norris »

ti is overlord rank, kad si taj rank, automatski si iznad svih kinjezara, a posto je on/ona/oni drugi prvi/prva/prvi onda si ti nulti tj alpha
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by frankie »

Pa i pomislio sam :)
Girls, boys, art, pleasure.
User avatar
prevrag
Posts: 94
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by prevrag »

kuzumStana wrote:Listao sam nesto ove poene cisto da vidim kolko se poena nakupi ako igras 3 puta nedeljno magic sa nedovoljno dobrim rezultatima i nasao sebe na jakom 10. mestu!!! :)

isto tako nasao sam coveka kojeg poznajem i koji ne igra generalno vise magic , da da pitao sam ga i proverio potvrdio mi je da ne igra , a tu je odma ispod mene koje mesto. posto sam ja nov u ovom svetu magica zanima me koje su sanse da je doslo do -zloupotrebe- (?) njegovog DCI?
ako ima neki plemeniti poznavalac materije da mi objasni :)

:T:
To sto ti nemas vremena da igras ne znaci da on neigra. I to sto ti je on rekao da ne igra ne znaci da je rekao istinu. Mozda cisto oce da te provocira jer ti dise za vratom sto se bodova tice. Evo odigrao je juce turnir verovatno u Hidri jer se cetvrtkom tamo odrzava modern. Isto tako u stanju je da odigra i dva turnira dnevno verovatno standard nedeljom u Conflux-u(mada mi nisu rekli da je bio) i jos negde gde bi brzo stigao iz Confluxa opet pretpostavljam u Hidri neki turnir.

Image
User avatar
Scepty
Posts: 203
Joined: 05 Feb 2018, 14:37
Location: Beograd
Age: 33
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by Scepty »

Ћао свима!

А чему слиже плејнсвокер поени?
User avatar
kuzumStana
Posts: 10
Joined: 14 Jun 2019, 12:12
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by kuzumStana »

Ne znam , ja sam puniji covek i tesko mi je da idem gore dole. Sve ste vi to lepo napravili skec ovde i duhovito cestitam na stend ap komediji ali idalje se ne resava moje pitanje oko zloupotrebe DCI i da li postoji neko ko je nadlezan za to?

Scepty za poene ne znam cemu sada sluze verovatno da merimo ciji je veci , svakako ako neko ima neki info neka napise , smesni skecevi i posalice me nece usreciti argue happy
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by frankie »

Neka me neko ispravi ako gresim, ali mislim da poeni sem sto odredjuju ko moze da ucestvuje na nacionalnom odredjene sezone, nemaju neku drugu funkciju sem da znas koliko si ih skupio i na kom si mestu trenutno. Da bi se kvalifikovao za nacionalno tekuce godine, treba da si osvojio 100 poena u sezoni za to nacionalno.
E sad sto se tice mogucih prevara i laznog prijavljivanja. Oduvek je bilo toga da "klubovi" imaju neke svoje fantomske igrace koje koriste za odrzavanje nepostojecih turnira da bi odrzali/ poboljsali status kluba u ocima DCI-ja. U moje vreme, ako me pamcenje dobro sluzi, postojao je "klub" dal bese u Aleksincu, gde je citava neka porodica (reklo bi se po prezimenima) imala sulud broj poena, mnogo vise nego nasi najbolji igraci u Beogradu i Novom Sadu. Sto se tice sadasnje ere, najedonstavnije resenje tezi sa bude najtacnije, pa cu reci ono sto mi je prvo palo napamet. Verujem da je kod nas trenutno situacija toliko jadna da svim nasim klubovima fale igraci, pa se tako desi da ima 7 umesto 8 igraca, pa onda tvoj drug "ucestvuje" iako nije bio tu. Verujem da je to samo dobronameran cin zarad vece koristi celoj "zajednici" koja u ovom slucaju izgleda ne prelazi dvocifreni broj.
To su moja "dva centa" (cent ti je kao para samo za dolar).
Girls, boys, art, pleasure.
SerbZmaj
Posts: 409
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Beograd
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by SerbZmaj »

Nema vise nacionalnog. (Ako nisam nesto preskocio).
Nema tu vece koristi za zajednicu.
Klubovi treba da promovisu mtg i prave nove igrace.
User avatar
prevrag
Posts: 94
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by prevrag »

frankie wrote:Neka me neko ispravi ako gresim, ali mislim da poeni sem sto odredjuju ko moze da ucestvuje na nacionalnom odredjene sezone, nemaju neku drugu funkciju sem da znas koliko si ih skupio i na kom si mestu trenutno. Da bi se kvalifikovao za nacionalno tekuce godine, treba da si osvojio 100 poena u sezoni za to nacionalno.
E sad sto se tice mogucih prevara i laznog prijavljivanja. Oduvek je bilo toga da "klubovi" imaju neke svoje fantomske igrace koje koriste za odrzavanje nepostojecih turnira da bi odrzali/ poboljsali status kluba u ocima DCI-ja. U moje vreme, ako me pamcenje dobro sluzi, postojao je "klub" dal bese u Aleksincu, gde je citava neka porodica (reklo bi se po prezimenima) imala sulud broj poena, mnogo vise nego nasi najbolji igraci u Beogradu i Novom Sadu. Sto se tice sadasnje ere, najedonstavnije resenje tezi sa bude najtacnije, pa cu reci ono sto mi je prvo palo napamet. Verujem da je kod nas trenutno situacija toliko jadna da svim nasim klubovima fale igraci, pa se tako desi da ima 7 umesto 8 igraca, pa onda tvoj drug "ucestvuje" iako nije bio tu. Verujem da je to samo dobronameran cin zarad vece koristi celoj "zajednici" koja u ovom slucaju izgleda ne prelazi dvocifreni broj.
To su moja "dva centa" (cent ti je kao para samo za dolar).
HAHAHAH. Neverovatno kako se "stari" igraci i dalje uvlace Giletu u bulju. Frenki, da je neko drugi to radio ti nikad nebi napisao ovakav bljak od posta.

Budi posten pa stvari nazovi pravim imenom kao sto smo od tebe uvek ocekivali i zbog toga te i cenili.
User avatar
kuzumStana
Posts: 10
Joined: 14 Jun 2019, 12:12
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by kuzumStana »

Pa dobro , ako je za dobrobit zajednice onda razumem. Ali gde je ta dobrobit meni? Kako ja izvucem korist iz toga sto igram 3 puta nedeljno... podrzavam svaki klub i igram turnire u njima kupujem bustere , igram preliseve po 2 3 4 puta da bih sve ispostovao i kako se to vraca? upisivanje laznih ljudi na lazne turnire... msm koliko god ja nisam kompetitivan i kolko god igrao magic iz sprdnje vredjaju me stvari poput ovoga , da neko pljuje na trud drugih ljudi i da ostane na tome...
zao mi je isto sto je tebi/vama ova prica i tema jako poznata ocigledno i nista niste uradili povodom toga. hamster
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by frankie »

.
prevrag wrote:
frankie wrote:Neka me neko ispravi ako gresim, ali mislim da poeni sem sto odredjuju ko moze da ucestvuje na nacionalnom odredjene sezone, nemaju neku drugu funkciju sem da znas koliko si ih skupio i na kom si mestu trenutno. Da bi se kvalifikovao za nacionalno tekuce godine, treba da si osvojio 100 poena u sezoni za to nacionalno.
E sad sto se tice mogucih prevara i laznog prijavljivanja. Oduvek je bilo toga da "klubovi" imaju neke svoje fantomske igrace koje koriste za odrzavanje nepostojecih turnira da bi odrzali/ poboljsali status kluba u ocima DCI-ja. U moje vreme, ako me pamcenje dobro sluzi, postojao je "klub" dal bese u Aleksincu, gde je citava neka porodica (reklo bi se po prezimenima) imala sulud broj poena, mnogo vise nego nasi najbolji igraci u Beogradu i Novom Sadu. Sto se tice sadasnje ere, najedonstavnije resenje tezi sa bude najtacnije, pa cu reci ono sto mi je prvo palo napamet. Verujem da je kod nas trenutno situacija toliko jadna da svim nasim klubovima fale igraci, pa se tako desi da ima 7 umesto 8 igraca, pa onda tvoj drug "ucestvuje" iako nije bio tu. Verujem da je to samo dobronameran cin zarad vece koristi celoj "zajednici" koja u ovom slucaju izgleda ne prelazi dvocifreni broj.
To su moja "dva centa" (cent ti je kao para samo za dolar).
HAHAHAH. Neverovatno kako se "stari" igraci i dalje uvlace Giletu u bulju. Frenki, da je neko drugi to radio ti nikad nebi napisao ovakav bljak od posta.

Budi posten pa stvari nazovi pravim imenom kao sto smo od tebe uvek ocekivali i zbog toga te i cenili.
Da ne bude zabune, nisam se udubio u to koji je klub u pitanju,niti drzim bilo ciju stranu. Napisao sam svoje misljenje u generalnoj formi pokusavajuci da odgovorim coveku sta ja mislim da je razlog. Ne znam ni ko je decko koji je postavio pitanje, niti ko je njegov drug, ni gde su ga prijavljivali. Upiranje prstom cu ostavi vama, sto se mene tice, ja trenutno nemam dovoljno podataka da bih tako nesto uradio. Pazite samo da rasprava ne ode u pogresnom smeru. Ranije je postojao neki DCI email gde su mogle da se prijave nepravilnosti, savetujem svima da tako urade i sad ako to jos postoji.
Girls, boys, art, pleasure.
User avatar
Grujah
Posts: 656
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Kher Keep
Age: 34
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by Grujah »

kuzumStana wrote:Pa dobro , ako je za dobrobit zajednice onda razumem. Ali gde je ta dobrobit meni? Kako ja izvucem korist iz toga sto igram 3 puta nedeljno... podrzavam svaki klub i igram turnire u njima kupujem bustere , igram preliseve po 2 3 4 puta da bih sve ispostovao i kako se to vraca? upisivanje laznih ljudi na lazne turnire... msm koliko god ja nisam kompetitivan i kolko god igrao magic iz sprdnje vredjaju me stvari poput ovoga , da neko pljuje na trud drugih ljudi i da ostane na tome...
zao mi je isto sto je tebi/vama ova prica i tema jako poznata ocigledno i nista niste uradili povodom toga. hamster
Jbg ti si sad ni kriv ni duzan nasao u procepu necega sto dugo vec muci MTG zajednicu ovde.

No, Planeswalker Poeni sada sluze jedino za byeve na Grand Prijevima, Treba ako se dobro secam 1300-1500 poena za 1 bye.

Ti mozes lepo da odes na https://www.wizards.com/magic/planeswalkerpoints, prijavis se (napravis WOTC account ako nisi vec) i onda pogledas gde si to prijavljen a nisi igrao. Onda lepo dole desno u polju za svaki turnir imas "Feedback on Event" pa prijavi svaki posebno. Wotc to relativno ozbiljno razmatara.

A sto se tice ove poslednje recenice, ja kao igrac radim ono sto mogu da uradim - glasam novcanikom. Tako da u klub koji je pokusao da uvedu porez na aukcije, odrzava lazne turnire, jedini ne podrzava momke koje organizuju MTGO turnire i generalno je shady jednostavno ne posecujem eto vec skoro dve godine. A nisam ni jedini.

Isto vazi i za jedan novosadski klub, znaci ne mogu da verujem da je 2019. godina i da me je evo Dragon prijavio da sam bio na nekom random turniru kod njih NA KOJEM JE NAVODNO BILO 98 LJUDI. :lol: :lol: :lol:

@Frenki - jbg frenki ti ne igras pa ne znas, uopste nije takvo stanje, ja se ne secam kad se u C22/Confluxu nismo skupili za turnir, ne racunajuci moj Legacy (no dobro to je Legacy, i 6 je cudo :P).
Kher Keep Discord, diskusija o MTGu, MTG Turniri:
https://discord.gg/bYvd5WAUBj
User avatar
Kasper
Posts: 732
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by Kasper »

Samo cu da napisem da smo mi i dalje Advanced nivo, da ili ima ili nema turnira. Mogu da kucam i ja razne turnire i da imam vise robe, pa da je otvorim i prodam na forumu/ebayu/ pre nego sto izadje...
A mogu i da je delim igracima kao sto sam i do sada radio. @Frenky scena mtga je trenutno najzdravija, toliko ljudi ima koji igraju standard/modern, trejdovi su normalniji nema varanja. Ima dosta pocetnika(bar kod mene). Voleo bih da mozes da doddjes da vidis nekad kako sve to izgleda. Sad sta drugi klubovi rade ne znam ali i meni je fascinantno da Sinko ima toliko poena a da ne igra. Mozda sam ja glup pa ovaj posao radim lose...
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by frankie »

U tom slucaju ja se izvinjavam svima sto sam naivno predpostavio da nema zle namere. Nisam znao ovo vezano za broj turnira i robu i mogucnost pre-prodaje iste. Izgleda da me je ipak pregazilo vreme i godine ne-druzenja sa odraslim osobama uticale na to da vidim u svemu samo dobro.
Ako vec sve ukazuje na to da ljudi varaju i vi svi to znate, zasto ne preduzmete nesto zajednickim snagama i kao klubovi i kao igraci?
Girls, boys, art, pleasure.
User avatar
kuzumStana
Posts: 10
Joined: 14 Jun 2019, 12:12
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by kuzumStana »

@frenki zar to nije moje pitanje isto? :)
User avatar
prevrag
Posts: 94
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by prevrag »

Zna frenki sve dobro sta se desava na mtg sceni zato je i napisao politicki korektan post. Kao sto nije smeo da otkrije da je Gile brisao moje postove u vezi one afere naplate poreza za aukcije. A bio je informisan kao sto je i za ovu temu informisan da shinka ubacuju kao osmog na turnir da bi ih bilo na turniru i onda ih shinko sve pobedi i osvoji 5, 7, 11 poena a ne samo 1 za ucesce.

Opet frenki nemoj se vise javljati na ovu temu ako ces pisati politicki korektne stvari.

Bas me zanima sta bi posao da smo boris ili ja prijavljivali lazne turnire.
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by frankie »

Ne mlati Vragovicu,meni ste svi isti.
Girls, boys, art, pleasure.
User avatar
prevrag
Posts: 94
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by prevrag »

frankie wrote:Ne mlati Vragovicu,meni ste svi isti.
Kako si glasao u vezi brisanja mojih postova ako smo za tebe svi isti?
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by frankie »

prevrag wrote:
frankie wrote:Ne mlati Vragovicu,meni ste svi isti.
Kako si glasao u vezi brisanja mojih postova ako smo za tebe svi isti?
Nemam pojma o cemu pricas, mislim da te je neko pogresno informisao. Valjda znas da imam dovoljno integriteta da ne bih radio tako nesto. Lepo sam se izvinio sto sam ne upucen, prihvati to i ne razvijaj teorije zavere vezano za mene. Mozete nastaviti raspravu o planeswalker poenima, ali molim bez paranoje.
Girls, boys, art, pleasure.
User avatar
kuzumStana
Posts: 10
Joined: 14 Jun 2019, 12:12
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by kuzumStana »

Cinjenica je da se porez mora placati ali msm da je glupo da bilo ko ovde prica o porezu , bilo kakvom , kad je jasno kako klubovi u srbiji funkcionisu. banana

No nemojte da jasete na ovom mom talasu - ja sam Kalimero ovo je nepravda - sa temama koje su zatvoreno (?!).

Ako neko ima ideju kako da resimo problem koji sam ja izneo neka pise druge razmirice mozete i privatne poruke.
User avatar
prevrag
Posts: 94
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by prevrag »

Razmirica sa frenkijem resena na PM.

Zakljuceno:
1. Frenki se vise nece mesati u ovu temu
2. Jedini nacin je prijava Wizardima (kao sto je frenki spomenuo)

Jos neodluceno:
3. Ko ce biti ta crna ovca da nekazemo crna patka koja ce izvrsiti prijavu
GoGiDq
Posts: 24
Joined: 04 Dec 2017, 17:48
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by GoGiDq »

Jebo mamu kakvi ste vi jazavci. Jezivi ste svi, kvitovacu ovu usranu igru ne zbog wizardsa mrtvih kako sam uvek mislio nego zbog vas.
Ide duzi post, ko oce cita nek se pripremi, bice seksa.

Da krenemo. Tokom prosle godine Gile me je ponekad, bez zle namere, podbadao da sam beogradska mtg kurva - kako to mogu da budem dobar sa svima? Kako to mogu da npr odigram showdown ponedeljkom kod njega, sredom u c22, petkom u confluxu. Kako to mogu da istovremeno budem dobar sa ekipom koja je dolazila kod njega, pa onda posle da se druzim sa Borisom, pa onda dva dana kasnije Vuk i ja kod Vragovica na draftu. Ja bih mu generalno odgovarao da mi se jednostavno jako igrao paper magic u tom periodu pa sam isao na sve turnire, ali odgovor je malo drugaciji.

Razlog je bio moja zelja da akumuliram socijalni kapital koji bi kasnije spojio sa monetarnim kapitalom (imao sam neku ustedjevinu na raspolaganju) i sa saradnicima pokrenuo neku ozbiljnu pricu, koja bi se sustinski svela na kartelizaciju magica u bg-u, IMHO to je jedini nacin da paper magic dugorocno opstane i da prosperira...

E trebalo mi je cca 2 dana da skapiram koliko je ta prica degutantna i jadna i ispod nivoa odraslih osoba, ne bi mogli njih trojica da se dogovore tortu da iseku na ravne parcice a kamoli da zajedno vode scenu... svi rade u sivoj zoni a prave se blesavi, daj jbt kad vec mora tako da radimo zajedno u sivoj zoni da zajebemo wizardse, ali ne mi Srbi moramo da se delimo.

Ja sve znam ko je sta i kako radio, kako se dolazi do advanced plus, kako se prodaju promo fatal push-evi, kako se odrzava 6 turnira nedeljno, kako se skupljaju poeni za GP, kako se nabavlja roba za prerelease i po kojim cenama - sve su te informacije prosle pored mene. I svi znaju da klubovi moraju da se dovijaju i da rade u sivoj zoni da bi kako-tako radili - evo vam Maksa pa ga pitajte za savet kako da vodite klub po PS-u i na belo, pa vidite sta ce da vam kaze.

I ono sto me najvise nervira, niti manjeg profita niti veceg cimanja, vodjenje mtg klubova vam je posao da ga pozelite neprijatlju, pun stresa i rada sa debilima i generalno interakcija koje narusavaju dusevni mir. I na sve to imate ljude koji cim se neko nesto doseti da izmuva odmah se pozivaju na neki moral i etiku i ciste poslovne odnose. Kaze poslovica vrana vrani oci ne vadi, ali izgleda da to ne vazi. Al aj sto ne mogu da se dogovore, nego sto kad naprave neke uzasne poslovne poteze, bukvalno pucanju u nogu onda gledaju i da pucaju i konkurenciji. Evo da ne pricam samo prazno primeri - Boris prijavi Vulovicev klub koji snabdeva Vragovica robom jer on nema taj faktor pa da ga nema ni Vragovic jer sto, nelojalna konkurencija i te munje. Gile posluje u minusu mesecima pa kao resenje za to saziva sastanak u svom klubu na kome obecava, citat, "Ima bre da im uteramo kurac, i debelom i onom coravom, ima da ih za zatvorimo". Vrasko, staznam ne isplati se navoditi sitne muljavine koje je pravio, ja da sam on sam bi ih navodio i to ponosno, kao dokaz da sam snalazljiv i dobar biznismen.

I sad je problem sto Sinko igra turnire a samo je duhom prisutan. Ajde bre jebem vas tupave mozda da sednete nekad na kafu pa da probate da pricate ko normalna poslovna konkurencija, a??? Ili cete cekati jos 5 godina da ja nagrajndam pare pa da vas sve pokupujem i pozatvaram i aukuracvise, igrajte Arenu tu niko ne moze nikog da zajebe, ako kucas sifre banuju ti nalog.
User avatar
Kasper
Posts: 732
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by Kasper »

Decko ti si primer sta sve ne valja u Srbiji u Medziku. Ti i tvoja sitna varanja na draftovima i PRIRILISOVIMA(tuzno i jadno), da izvuces sto vise informacija iz protivnika i kako se to zavrsilo - DQ na Svetskom. Ti ne bi smeo nista nikome da pricas - peckas mene kao da sam ja nesto najgore u MTGu. Pa prijavio sam taj klub jer se promo roba prodavala a nije se DELILA igracima. Niti sam ljubomoran sto je neko imao taj faktor nego sto niko se nije bavio novim igracima. Boli vas vecinu kurac(Citaj TEBE GOGI) da li ima novih igraca ili ne, da li ce biti turnira ili ne.
Ja kao sto rekoh ja mora da sam glup posto pokusavam da vodim sve ovo kako treba, sto se iscimam da napravim pririlis za sve pare(54 igraca) sto se trudim da odrzim neki nivo Medzika, sto se posvecujem novim igracima... Ozbiljno cu razmisliti da li ces kod mene ikada vise igrati Paper Magic.
User avatar
prevrag
Posts: 94
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by prevrag »

Ahhahah Begovic. Najgore sto ko te nezna jos ce poverovati u sve napisano. Da imas para, da su svi klubovi u srbiji moji sem hidre, da svi rade na crno...

Sad mi zao sto te Kiki pustio da igras i sto smo ti oprostili posle svetskog.

Moj ti je savet da od sad ujutru kad ustanes pozoves vuka i kazes mu danas mi je plan da uradim to i to i da te covek svako jutro usmeri na pravi put dok neke stvari ne naucis.
wolfmanfed
Posts: 166
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by wolfmanfed »

a sinoc sam ga poslao kuci normalnog ;)
wolfmanfed
Posts: 166
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by wolfmanfed »

frenki banuj begovica na jedno 7 dana dok mu nedam terapiju
User avatar
kiki
Posts: 159
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by kiki »

Znam da cete posle ovoga jos vise da me mrzite, al jbg - sto se mora, nije tesko.

Ovaj izripuje SVE Promo Pack-ove koje je dobio za M20 sezonu (po ko zna koji put) i mrtav ladan stavi karte na aukciju!?

http://forum.mtgsrbija.rs/viewtopic.php?f=17&t=2320

Vi ih KUPUJETE, iako svi dobro znate o cemu se radi!?!
I sad pricate o nekakvom moralu, ko je ispravan, ko nije...
Imho - licemerje max lvl.

Image
1manaur 1manarw 1manawu
GoGiDq
Posts: 24
Joined: 04 Dec 2017, 17:48
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by GoGiDq »

Kasper wrote:Decko ti si primer sta sve ne valja u Srbiji u Medziku. Ti i tvoja sitna varanja na draftovima i PRIRILISOVIMA(tuzno i jadno), da izvuces sto vise informacija iz protivnika i kako se to zavrsilo - DQ na Svetskom. Ti ne bi smeo nista nikome da pricas - peckas mene kao da sam ja nesto najgore u MTGu. Pa prijavio sam taj klub jer se promo roba prodavala a nije se DELILA igracima. Niti sam ljubomoran sto je neko imao taj faktor nego sto niko se nije bavio novim igracima. Boli vas vecinu kurac(Citaj TEBE GOGI) da li ima novih igraca ili ne, da li ce biti turnira ili ne.
Ja kao sto rekoh ja mora da sam glup posto pokusavam da vodim sve ovo kako treba, sto se iscimam da napravim pririlis za sve pare(54 igraca) sto se trudim da odrzim neki nivo Medzika, sto se posvecujem novim igracima... Ozbiljno cu razmisliti da li ces kod mene ikada vise igrati Paper Magic.
Daj ne seri, ti najgore u mtg-u. Ne izvrci sta sam napisao. Od mene si uvek imao podrsku za svoj klub i uvek ces imati. Na svaki modern subotom ti dolazim, i cestitao sam ti svaki put kad si prebacivao te nase trenutne limite za nivo turnira, tipa 50 za pr i 30 za modern. Ali bre gledaj malo u svoje dvoriste i ne rasipaj energiju okolo.

Hocete sad zbog ovog sto je Kiki napisao da prijavite Brankova wizardsima? Jel i on nelojalna konkurencija klubovima u BG-u? Ili on treba da posalje karte za BG pa da se tamo deli igracima? Covek se bre snasao i kraj price, nikog ne dira i niko ne treba da ga dira.

I nisi glup zato sto pokusavas da vodis sve kako treba nego si mazohista. Mtg igraci su gomna.
Bilo bi lepo da se Maksa javi pa napise svoja iskustva sa vodjenjem kluba, cisto da se vidi da problem dolazi bas od tih igraca za koje se cimas i njihove pohlepe.
GoGiDq
Posts: 24
Joined: 04 Dec 2017, 17:48
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by GoGiDq »

prevrag wrote:Ahhahah Begovic. Najgore sto ko te nezna jos ce poverovati u sve napisano. Da imas para, da su svi klubovi u srbiji moji sem hidre, da svi rade na crno...
A i ti si izvrnuo sta sam napisao. Tvoj klub je samo konfluks koliko ja znam.
User avatar
kemp
Posts: 203
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by kemp »

Mtg igraci su gomna. <3
PRAVDA ZA BREVOGICA
"Неко мајнује коине, неко комоне"
Beql
Posts: 10
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by Beql »

GoGiDq wrote:...Gile saziva sastanak u svom klubu na kome obecava, citat, "Ima bre da im uteramo kurac, i debelom i onom coravom..."
Zapravo je smesno sto se u ovoj recenici verovarno pronaslo 97.5% communitija (ja prvi) :lol: :lol: :lol:
User avatar
Hydra
Posts: 60
Joined: 02 Oct 2017, 11:28
Status: Offline

Re: planeswalker points

Post by Hydra »

Dragi nasi,

hvala vam puno na vasim misljenjima i konstruktivnim kritikama. Svako ko zeli da prijavi neku potencijalnu nepravilnost, zna gde se to radi i moze to uraditi personalno, pod svojim imenom i prezimenom. Mi nikome ne pretimo, nikoga ne prijavljujemo (iako se to o nama govorilo, iz prethodnih postova se vidi da je to ipak neko drugi radio), nikoga ne ucutkujemo, nikada se ne radujemo tudjoj nesreci, ne zabranjujemo ljudima da igraju u drugim klubovima i trudimo se da napravimo MTG zajednicu boljom.

Sve u skladu sa nasom parolom - od igraca za igrace.

Zamolili smo admine da lockuju temu, jer je ova tema ispunila svoju ulogu i pretvorila se u vredjanje i zastrasivanje, sto mi ne podrzavamo ni u kakvom obliku. Svi koji se ponasaju
pristojno i normalno, dobrodosli su u nas klub.


Srdacan pozdrav,

Klub Hydra
Locked

  • You do not have permission to post in chat.
@ Soundwave « Sat 12:51 am »
@ Shush « Fri 11:52 pm »
@ Crkn « Fri 11:33 pm »
@ Soundwave « Fri 10:00 pm »
@ Aca « Fri 4:21 pm »
@ Soundwave « Fri 4:12 pm »
@ eNmanja « Fri 11:58 am »
has replied to: Re: 420 (/2)
@ AnimeGuy333 « Thu 10:46 pm »
@ Shush « Thu 10:19 pm »
@ Shush « Thu 10:18 pm »
@ MagicalZiggy « Thu 8:18 pm »
@ Shush « Thu 6:13 pm »
@ Aca « Thu 6:04 pm »
@ Shush « Thu 6:04 pm »
@ Crazyfen « Thu 6:02 pm »
@ Soundwave « Thu 5:40 pm »
has started a new topic: Aukcija : Oko moje zeleno (a i šareno)
@ Chuck Norris « Thu 4:17 pm »
@ AlexV « Thu 4:09 pm »
has started a new topic: Playset Dauthi Voidwalker (Retro Frame)
@ Chuck Norris « Thu 3:59 pm »
@ Crkn « Thu 1:47 pm »
@ Crkn « Thu 1:45 pm »
@ Shush « Thu 12:50 pm »
@ aksa « Thu 12:20 pm »
@ Crazyfen « Thu 10:53 am »
@ Bottle Gnome « Thu 9:28 am »
@ Bottle Gnome « Thu 9:19 am »
@ Bottle Gnome « Thu 9:04 am »
@ Bottle Gnome « Thu 8:49 am »
@ aksa « Thu 7:48 am »
@ AnimeGuy333 « Thu 1:49 am »
@ AnimeGuy333 « Thu 1:48 am »
@ snowman « Thu 12:57 am »
@ aragon.sm « Wed 10:41 pm »
@ aragon.sm « Wed 10:24 pm »
@ aragon.sm « Wed 10:24 pm »
@ aragon.sm « Wed 10:24 pm »
has replied to: Re: Breaking News
@ Fenharel « Wed 8:28 pm »
has replied to: Re: 420 (/2)
@ AnimeGuy333 « Wed 8:10 pm »
@ Shush « Wed 6:39 pm »
@ FogoNorabo « Wed 6:20 pm »
@ snowman « Wed 6:18 pm »
@ FogoNorabo « Wed 3:50 pm »
@ aksa « Wed 2:26 pm »
has replied to: Re: 420 (/2)
@ MagicalZiggy « Wed 1:56 pm »
@ d00m1n80r « Wed 1:54 pm »
@ d00m1n80r « Wed 12:53 pm »
@ aksa « Wed 12:29 pm »
@ d00m1n80r « Wed 11:59 am »
@ d00m1n80r « Wed 11:58 am »
has replied to: Re: Breaking News
@ d00m1n80r « Wed 11:51 am »
@ Shush « Wed 11:51 am »
@ d00m1n80r « Wed 11:45 am »
@ aksa « Wed 11:35 am »
@ Soundwave « Wed 11:24 am »
@ d00m1n80r « Wed 11:20 am »
@ snowman « Wed 10:22 am »
@ aksa « Wed 7:58 am »
@ d00m1n80r « Tue 11:07 pm »
has replied to: Re: 420 (/2)
@ Shush « Tue 8:45 pm »
@ Shush « Tue 8:02 pm »

Who is chatting

offline CHuPa