______________________________________________________________________________________________
Obaveštenje za AUKCIJE 2024.
detalji na:viewtopic.php?t=3843

______________________________________________________________________________________________
For new users/novi korisnici
New users must be manually confirmed by administrator, to finish registration, as AntiSPAM measure, if you are NOT registered in 48 hours please ping me at Viber, Discord, etc.

Contacts:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940

Molba za nove korisnike, kada završite registraciju, potrebno je da administrator odobri registraciju. Ako ne budete registrovani u roku od 48 časova, javi te mi, pa cu vas autorizovati.

Kontakti su:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940
______________________________________________________________________________________________

Regards/Pozdrav,
CHuPa

dan republike 3

Obaveštenja vezana za sajt i forum

Moderators: gile, CHuPa, vrastko

Post Reply
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1095
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

dan republike 3

Post by CHuPa »

ovo je sa starog foruma:

Za sve članove foruma, jako bitna informacija.

Danas je dan republike SFRJ. Kako je ovaj praznik otišao u zaborav, mi (forum) smo rešili da proslavljamo ovaj dan kao dan republike i naš rođendan. eusa_dance

Stoga jedna kratka i poučna od dr.Karajlića


Posle ove kratke najave, da sumiramo godinu rada iza nas. Formu doživljava full 3. godinu rada i ulazi u 4. godinu života. Broj članova foruma (sa sve podivljalim botovima) je 567, broj topika je 4034 a broj ukupnih postova je 75k. Sjajno ljudi. Jebeno sjajno. ;(

Sve je više igrača, više klubova, tako da imamo dva BG kluba koja su operativna, barem 4 u NS-u, i dosta po ostalim mestima (KG, KV,ZRE....). Pozdrav za sve članove iz glavnog grada ove republike, glavnog grada pokrajine, i ostalih gradova. Devojke i momci (gejevi, heterosexualci i ostali) svaka vam čast, Magic, kao igra, sve više napreduje, dolazi sve veći broj igrača i sve je više starih povratnika. :clap:

Cene karata su prihvatljive, a standard je sve bolji, te igrači imaju sve više i više dobrih karata i dekova #/irony. :katana:
Forum je pred kraj oktobra, prešao u ruke mod tima (giletove i moje malenkosti, tj majka i polubrat, jer ga je otac napustio (HINT Šale)) te za ovu priliku:

Srećan nam rođendan Gile, dete nam je divno i maženo i paženo.

Gile dragi moj, koji ga ne znaju, je smršao 50+ kg, trenira box, i nadogradio je personality modovima "I am good looking and you can suck it", "i am to sexy for my cat". Jedan jedini, nekada "mali i debeli", sada veliki i vitki, Stefan Urošević "GILE". :kingj:

Image

i pesma za njega



Sretan Rođendan Gile.... živiJo nam forum.... još ovoliko....bar....
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1095
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: dan republike 3

Post by CHuPa »

I ovo ssa starog foruma 2015. god

Dragi članovi foruma,

Želim da se ispred Admin/mod tima zahvalim svim članovima na uspešnih 100.000 poruka (99720 u trenutku pisanja), 6300 topika i preko 700 članova (pola dupliranih naloga, ali ok ;) ), na saradnji koju imamo poslednjih 6 godina.Na današnji dan pre 6 godina došlo je do podizanja ovog foruma i registracije prvih članova (Šale, Gile kao prve dvojce), a sledećih nekoliko dana i dobrog dela ekipe koja i dalje trolluje po forumu. Hvala Vam na tome.


Dragi moji igrači, prijatelji i neprijatelji, zahvalan sam svima na druženjima, igranju i uživanju u zajedničkoj nam igri. Nadam se da ćete uživati uz ostatak teksta.

O Forumu:
Forum, sa velikim f, mesto skupljanja svih nas, u ove moderna vremena (fbook i ostale zajebancije) i dalje je bastion razmene misli na našem području. Šta reći a da nije već spominjano u ranijim postovima, šta reći a ne pustiti suzu, šta reći a ne biti ponosan. Forum je izdržao sve ovo vreme. Izdržali smo napade sa neta, napade iznutra, napade na integritet foruma. Izdržali smo odlazak ljudi sa scene, ponovno vraćanje ljudi, rebirth scene u Beogradu i Novom Sadu. Forum je sve vreme tu bio da isprati stvari, da se diskutuje i da se troluje (po potrebi :)). Neka nam je dete živo i zdravo još ovoliko !

O vlasniku:
O Šašiću nema šta reći više.... bio i ostao veliki, bio paper igrač, bio mtgo igrač, ostao je sve to, samo se skrasio pored bolje polovine, ne igra paper magic neko vreme, veliki čovek na prvom mestu, dobar igrač na drugom mestu. Prijatelj iznad svega. Živ bio.

O Adminima:
Gile, jedan jedini, moj Gile. Poznatiji kao Stefan Urošević u poslovnom svetu i u svetu boksovanja, kao Gile u M:tG-u:
Slike kao dokaz:
Image

i

Image

Gile nam je postao Japi odnosno Yuppie, odnosno nešto ovako:

Samo teraj dalje.

Čupa, dovoljno je reći da je smršao na malih 107.9 Kg i zadržao svoj peronaliti. Nije kao Gile smršao ali ide se u tom smeru. Godine čine svoje. Vaga govori više od dela:
Image

O Modovima:
Luka, najzad je diplomirao fakulter, gospodar sela, M. Jovanović. Izrastao je mali Luka u velikog čoveka sa bradom :D Valjda to ide sa fakultetom. Luka je sjajan dek-bilder, sjajno poznaje metu i igranje, samo kao i ostatak starije družine nema vremena za sve formate u životu. Biće Lule, biće.
Nemam bolju sliku od:
Image, a i da se ne uplašite. Dosta dugo je član NMLGM-a

Radule je jedan od novijih članova u NMLGM-u, kao i Bulat. Radule je čak i WMC tima ove godine:
Image

Pekić, ne znamo da li je živ, ali se vodi kao član NMLGM-a. Posledni put viđen u grotlu Microsoft zgrade kod Arene. Traži live or dead.
Za sve vas koji ne znate šta je NMLGM to je Naša Mala Luda Grupa Moderatora interno ili za ostatak članova gospoda Moderatori.

Istaknuti član:
Profesor, doktor, osvajač GP-a Aleksa Telarov, ali o njemu je već sve napisano, osim budućih titula.

Toliko od mene, srećan nam rođendan, da nam dočeka forum teen godine.
Živeli !
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1095
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: dan republike 3

Post by CHuPa »

prvi rođendanac :D

Evo danas produžih domen mtgsrbija.com na još godinu dana...

Jes da nam je do prave godišnjice ostalo još 14 dana (da,forum smo digli na dan republike) ali ne želim da neki noob (čitaj Gile) pokrene ovu temu i preduhitri me :)
Nakon ovih 365 dana, magic je u Srbiji manje-više otišao niz reku a mi smo uspeli da nakrpimo 15.000 postova (Aleksa je btw bio jubilarac) i skoro 200 članova. Obzirom na situaciju (što se tiče magica a i uopšteno) kontam da i nije toliko loše koliko je moglo da bude ;)

Kontao sam da bi mogli možda da napravimo neki turnir za ovu priliku ako bude volje/bustera/rakije...
User avatar
gile
sir Oliver
Posts: 110
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: dan republike 3

Post by gile »

E moj kume dobri...
Dan Republike, niko to vise ne jebe ni 2 posto:)

Al neka, nema veze nek nam to bude rodjendan novog/starog foruma i nek nam je on ziv i zdrav:)
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: dan republike 3

Post by frankie »

Forum MtG Srbija je nastao davne 2009. godine (simbolično na bivši “Dan Republike” ) kao pokušaj šačice entuzijasta da spasu ono što se spasti može od medžik scene koja je tih dana bila pred nestajanjem u zemlji Srbiji...
Girls, boys, art, pleasure.
Post Reply

  • You do not have permission to post in chat.
@ AnimeGuy333 « Thu 10:46 pm »
@ Shush « Thu 10:19 pm »
@ Shush « Thu 10:18 pm »
@ MagicalZiggy « Thu 8:18 pm »
@ Shush « Thu 6:13 pm »
@ Aca « Thu 6:04 pm »
@ Shush « Thu 6:04 pm »
@ Crazyfen « Thu 6:02 pm »
@ Soundwave « Thu 5:40 pm »
has started a new topic: Aukcija : Oko moje zeleno (a i šareno)
@ Chuck Norris « Thu 4:17 pm »
@ AlexV « Thu 4:09 pm »
has started a new topic: Playset Dauthi Voidwalker (Retro Frame)
@ Chuck Norris « Thu 3:59 pm »
@ Crkn « Thu 1:47 pm »
@ Crkn « Thu 1:45 pm »
@ Shush « Thu 12:50 pm »
@ aksa « Thu 12:20 pm »
@ Crazyfen « Thu 10:53 am »
@ Bottle Gnome « Thu 9:28 am »
@ Bottle Gnome « Thu 9:19 am »
@ Bottle Gnome « Thu 9:04 am »
@ Bottle Gnome « Thu 8:49 am »
@ aksa « Thu 7:48 am »
@ AnimeGuy333 « Thu 1:49 am »
@ AnimeGuy333 « Thu 1:48 am »
@ snowman « Thu 12:57 am »
@ aragon.sm « Wed 10:41 pm »
@ aragon.sm « Wed 10:24 pm »
@ aragon.sm « Wed 10:24 pm »
@ aragon.sm « Wed 10:24 pm »
has replied to: Re: Breaking News
@ Fenharel « Wed 8:28 pm »
has replied to: Re: 420 (/2)
@ AnimeGuy333 « Wed 8:10 pm »
@ Shush « Wed 6:39 pm »
@ FogoNorabo « Wed 6:20 pm »
@ snowman « Wed 6:18 pm »
@ FogoNorabo « Wed 3:50 pm »
@ aksa « Wed 2:26 pm »
has replied to: Re: 420 (/2)
@ MagicalZiggy « Wed 1:56 pm »
@ d00m1n80r « Wed 1:54 pm »
@ d00m1n80r « Wed 12:53 pm »
@ aksa « Wed 12:29 pm »
@ d00m1n80r « Wed 11:59 am »
@ d00m1n80r « Wed 11:58 am »
has replied to: Re: Breaking News
@ d00m1n80r « Wed 11:51 am »
@ Shush « Wed 11:51 am »
@ d00m1n80r « Wed 11:45 am »
@ aksa « Wed 11:35 am »
@ Soundwave « Wed 11:24 am »
@ d00m1n80r « Wed 11:20 am »
@ snowman « Wed 10:22 am »
@ aksa « Wed 7:58 am »
@ d00m1n80r « Tue 11:07 pm »
has replied to: Re: 420 (/2)
@ Shush « Tue 8:45 pm »
@ Shush « Tue 8:02 pm »
@ Fradulent « Tue 7:45 pm »
@ snowman « Tue 7:32 pm »
@ babaMiruna « Tue 6:00 pm »
@ zikkurat « Tue 5:45 pm »
@ zikkurat « Tue 5:44 pm »
@ Crkn « Tue 4:55 pm »
@ Shush « Tue 3:41 pm »
has replied to: Re: 420 (/2)

Who is chatting