______________________________________________________________________________________________
Obaveštenje za AUKCIJE 2024.
detalji na:viewtopic.php?t=3843

______________________________________________________________________________________________
For new users/novi korisnici
New users must be manually confirmed by administrator, to finish registration, as AntiSPAM measure, if you are NOT registered in 48 hours please ping me at Viber, Discord, etc.

Contacts:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940

Molba za nove korisnike, kada završite registraciju, potrebno je da administrator odobri registraciju. Ako ne budete registrovani u roku od 48 časova, javi te mi, pa cu vas autorizovati.

Kontakti su:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940
______________________________________________________________________________________________

Regards/Pozdrav,
CHuPa

Diskusija Nacionalno - Split

Opšta priča o magic-u....

Moderators: gile, CHuPa, vrastko

Post Reply
User avatar
Che Guevara
Posts: 168
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by Che Guevara »

Organizacija je bila vrhunska - NOT!
Nagrade, cena, prize pool, sve je to bilo ok, ali sama izvedba turnira je bila toliko losa da mislim da bi i Kamenov bolje organizovao.
Mare
Posts: 206
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 48
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by Mare »

Po meni je sve bilo kul i nagrade full :D . za top 8 brutal..ono xy po igracu..i za ove preko 16-og mesta busteri svakakvi.. otrcao sam kucici zadovoljan
User avatar
kiki
Posts: 159
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by kiki »

Che Guevara wrote:Organizacija je bila vrhunska - NOT!
Nagrade, cena, prize pool, sve je to bilo ok, ali sama izvedba turnira je bila toliko losa da mislim da bi i Kamenov bolje organizovao.

Vratimo Kamenove! blob10
1manaur 1manarw 1manawu
User avatar
maneater
Posts: 105
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by maneater »

Ima neko objasnjenje sto je bilo tako malo beogradjana, jedva dvadeset ako sam po slikama dobro zakljucio.
Elaboriraj
SerbZmaj
Posts: 409
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Beograd
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by SerbZmaj »

Lol zar zaista želis da se povede priča oko toga? :mrgreen:
User avatar
radule
Posts: 293
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Beograd
Age: 39
Contact:
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by radule »

Che Guevara wrote:Organizacija je bila vrhunska - NOT!
Nagrade, cena, prize pool, sve je to bilo ok, ali sama izvedba turnira je bila toliko losa da mislim da bi i Kamenov bolje organizovao.
Pa napiši šta ti je u organizaciji smetalo, da to može da se popravi. Ovim postom nisi ništa rekao.

Po meni je organizacija bila odlična, svi su se trudili i sve je bilo jasno, bravo za sudijski tim i za Mojoa koji uvek dobro iznese ove turnire, i naravno čestitke svima koji su ušli u polufinale i timu koji će nas predstavljati, IDEMO SRBIJA!!

| 1manar 1manar 1manar 1manar 1manar
| 1manau 1manau 1manau 1manau 1manau
| 1manaw 1manaw 1manaw 1manaw 1manaw
|
|
|
|
User avatar
radule
Posts: 293
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Beograd
Age: 39
Contact:
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by radule »

maneater wrote:Ima neko objasnjenje sto je bilo tako malo beogradjana, jedva dvadeset ako sam po slikama dobro zakljucio.
SerbZmaj wrote:Lol zar zaista želis da se povede priča oko toga? :mrgreen:
I meni zaista nije jasno kome je upuceno ovo pitanje? Organizatoru, ljudima koji su dosli na event, ili ljudima koji ni ne gledaju forum? :|
User avatar
Chuck Norris
Donator 2023. godine
Posts: 417
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Contact:
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by Chuck Norris »

plus

Mislim da je staff i judge tim bio na odlicnom nivou, brzo sam/smo usluzeni za stvari koje smo trazili, a svidja mi se sto je draft bio na adekvatnom nivou i nije bilo problema
otvorio sam scarab i locust goda iz 10 hour nagradnih boostera i damnation invocation a te boostere mi je dao galovic (drugi je cak i u ripovanju boostera od dva takmicara)

minus

Bilo je dosta skuceno, ali takva je postavka u klubu i tesko se kretalo unutar istog (sto se mene tice, malo bi reaorganizovao gornju glavnu sobu u slucaju visoko posecenih turnira i slao bih ljude dole (kad vec ima mesta), ne moraju bas svi da se naguraju gore :D

Da se recimo stavi uz zid jedni od tri dela stolova i stolica u glavnoj prostoriji, ili da se ukloni jer bi bilo mnogo prohodnije za celu pricu, i za ljude koji prolaze pored sanka i za one koje prolaze do prostorije skroz levo i izmedju stolova itd.
Jasno je da je zajebano zbog logistike sve ovo postici ali mislim da bi ustedelo vremena i da bi ljudi bili zadovoljniji ako nista drugo.
Dosta vremena se izgubi na tome sto svi odu napolje da pogledaju pairing i onda udju i vecina ode levo sto znaci ako svi idu u jednom smeru pravi se haos, pogotovo posto se mesaju ljudi i koji idu iz te sobe da gledaju pairing, ljudi sa strane, pored sanka, sudije itd.
User avatar
maneater
Posts: 105
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by maneater »

SerbZmaj wrote:Lol zar zaista želis da se povede priča oko toga? :mrgreen:
Naravno ja volim vatromete a nije ih bilo odavno :D
radule wrote:I meni zaista nije jasno kome je upuceno ovo pitanje? Organizatoru, ljudima koji su dosli na event, ili ljudima koji ni ne gledaju forum?
Nikome posebno samo mi je bezveze da je svima sve super, imamo vise klubova nego ikad, mozda i najbolje uslove ikad a broj igraca opada. Da budem iskren nisam ocekivao nikakvu reakciju, mislio sam da ce biti totalni ignore, super mi je sto je neko bar na nekakav nacin obratio paznju.
Elaboriraj
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by frankie »

Bregovicu, koliko para trazis da Galovic ide umesto tebe?
Girls, boys, art, pleasure.
User avatar
kiki
Posts: 159
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by kiki »

1manaur 1manarw 1manawu
User avatar
Che Guevara
Posts: 168
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by Che Guevara »

@radule

Slazem se sa Aleksom za draft, oznacene karte su super, ali ono sto nije super je sto smo cekali 20 minuta nakon sto smo izdraftovali, da vidimo sta cemo sa tim kartama i na kraju smo ih sami popisivali... Za tih 20 minuta smo mogli napraviti spil lagano.

Kasnjenje turnira od sat vremena iako niko nije dosao zadnjih 45 (mozda gresim za ovo, mozda je doslo 3-4 coveka, ali i bez njih se moze poceti), ostatak vremena je samo kasnjenje. Turnir sa 9 rundi da pocne u 12h nije bas pametna ideja.

Prvo siting da bi se podelili neksusi, pa onda pering, gubljenje vremena bez potrebe u onako skucenom prostoru.
Nexusi su se mogli podeliti prilikom prijave i davanja para.

Neprofesionalno ponasanje glavnog sudije koji se igracima obraca sa nepostovanjem, isto vazi i za TO.
(oko konkretnih situacija se vi preispitajte, da ne imenujem ljude ovde kojima ste se obracali na veoma ruzan nacin - ako uopste zelite da se preispitate i unapredite sebe)
Na tome ljudi morate da poradite, posto ste vi tu zbog igraca a ne obrnuto.
Mozete vi biti nervozni i ljuti ali to ne sme da utice na odnos prema igracima.

Pocinje top 8, svi se deru, zovu glavnog sudiju, on sedi u sporednoj prostoriji i kulira.
Ok, mozda je bio naporan dan i sve, ali to ti je posao, kad si krenuo da ga radis, odradi ga do kraja, profesionalno.

Prozivanje za podove, prva dva poda su usla relativno brzo i onda opet cekanje.
Ako ima neki problem, objavi, reci ostalima sta se desava, mozda se cak i izviniti??? ili je to too much??

Ovo je samo ono sto mi je palo na pamet, ima verovatno jos, ali i pola ovog da se popravi bice dobro, tako da ne mozete reci da je organizacija bila dobra.

Najvaznije, ljudi moraju da se postuju, zato sto, ponovicu, klub i ono sto prati klub je tu zbog igraca, ne obrnuto.
To vazi za sve ljude koji su ukljuceni na podizanje i odrzavanje magic scene u Srbiji.
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by frankie »

Sledece godine Natsi u Zlatnom Zmaju.
Evo kako je bilo juce na 10 lend draftu :
Spoiler
Image
Izvinjavamo se sto sm imali manje plavih stolova od crvenih.
Girls, boys, art, pleasure.
User avatar
lexluter
Donator 2023. godine
Posts: 216
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by lexluter »

Ja necu puno da gnjavim,ja dajem pohvale za organizaciju :)
Slazem se i sa izjavom Alekse,da ne ponavljam sta je i on napisao.
Dodao bih i to da od osobe do osobe utisci se razlikuju a za sudije pohvale.
Par intervencija na moju stranu brze,fer i korektne za sva tri dana sto sam bio.
Go go Mojo tim blob10
Verujem da ce sledece nacijonalno od ovog tima organizatora biti još bolje :)
Beograde,conflux i ostatku mtg u scene BG-u eto me rado opet do vas.
Uzdravlju dedica
User avatar
prevrag
Posts: 94
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by prevrag »

@Che Guevara

Hvala ti na tvojim zamerkama i sve dobronamerne zamerke cemo usvojiti i gledati u buducnosti da korigujemo ne bi li poboljsali ne samo organizaciju MTG turnira vec i organizaciju svakih turnira koje budemo organizovali u klubu ili van njega.

Ali u ovom tvoj postu ima i jedan deo koji je ocigledna LAZ "Neprofesionalno ponasanje glavnog sudije koji se igracima obraca sa nepostovanjem, isto vazi i za TO.
(oko konkretnih situacija se vi preispitajte, da ne imenujem ljude ovde kojima ste se obracali na veoma ruzan nacin - ako uopste zelite da se preispitate i unapredite sebe)" i na nju ne mogu nikako ostati imun a ne odgovoriti.

Ovo sto si ovde napisao je ocigledno pokusaj da opravdas sebe i svoj prethodni post i onda si sam poceo da krojis uobicajene stvari koje se obicno i zameraju na organizacijama a jedna od glavnih je da TO se sa nepostovanjem odnosi ka drugima. E tu su uhvacen u VELIKOJ LAZI i zbog toga bolje pocni sebe da preipitujes i svoje postupke.

Svi koji su bili na turniru, koji su imali imalo samilosti u sebi su primetili da jedva stojim na nagoma i da se trudim da pomognem koliko mogu ostalim ljudima u organizaciji jer sam bio zbog bolesti skroz iscrpljen. Na kraju sam i zaspao na kaucu u klubu i posle odredjenog vremena sam i otisao kuci jer vise nisam mogao da izdrzim. U takvom stanju sam izbegavao da se obracam ljudima i iskljucivo sam komunicirao sa osobljem turnira. Ostale goste nisam ni preko pogledao a kamoli im se sa nepostovanjem obratio.

Zbog ove LAZI koju si ovde izrekao zamolio bih te da vise ne dolazis kod nas i na turnire koje mi organizujemo jer takvi ljudi koji ocigledno sa zlom namerom i lazima zele da upropaste ono sto su se ljudi trudili da urade i postignu nisu dobrodosli.

Predrag Vragovic TO Serbia Nationals 2017
User avatar
Tetreb
Posts: 83
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: [CONFLUX] SERBIA NATIONALS 2017, Subota 14.10. od 11h

Post by Tetreb »

Ja sam bio taj prema kome si bio neprijatan Vragoviću.
U momentu kada je počinjalo čitanje podova za draft nisam bio tu jer je počelo par minuta ranije nego što je najavljeno. Nakon minut-dva sam došao i ušao unutra, i pitao gde treba da sednem. Sudija me je iskulirao, pa sam pitao tebe. Nisam upamtio od reči do reči ali je bilo otpilike:
- Gde da treba da sednem?
- Ko si ti?
- Taj i taj, rečeno mi je da sam prozvan
- A ko ti je to rekao?
- .... Bulat mi je rekao.
Nakon toga ste proverili WER šta i gde i nekako me smestili.

Gde je tvoj ton bio užasno drzak i neprijatan. Nisam znao da si bolestan, niti bi to trebalo da bude opravdanje.
Cowards can't block Warriors.
User avatar
maneater
Posts: 105
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Nationals RS

Post by maneater »

Zelim da bampujem ovo za nacionalno, zanima me sta se jos izdesavalo :D

Ja samo zelim da kazem da sam dosao u 18h do Confluxa i cetvrta runda je bila u toku (znaci 7h nakon zvanicnog pocetka turnira), sto mi ne mirise na dobru organizaciju. U tom momentu je oko 60% ljudi jos igralo, obe sudije su bile napolju na bleji.

Naviknuti smo na losa sudjenja i lose organizacije u Srbiji, ko je prosle godine bio kod nas u klubu na nacionalnom, mogao je da vidi kako Rumunski sudija daje domaci zadatak svima u organizaciji i sudjenju. Postovanje timeline-a je najbitnija stvar kako bi se izbegla nervoza i umor kod igraca, a kod nas je to na najgorem mogucem nivou. Ne zelim da ispadne da napadam Vraga ili Conflux, i moj klub je (sa izuzetkom tog nacionalnog) bio previse korektan po tom pogledu, i mislim da svi zajedno treba da presecemo i poradimo na tome da se kasnjenja, i previse opustena ponasanja ne tolerisu na velikim turnirma, jer onda sredina cetvrte runde ne bi bila u 6, vec u pola 4.


edit: pise Borcha, Sibi ostao ulogovan na kompu
Elaboriraj
User avatar
kiki
Posts: 159
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Nationals RS

Post by kiki »

Spoiler
maneater wrote:Zelim da bampujem ovo za nacionalno, zanima me sta se jos izdesavalo :D

Ja samo zelim da kazem da sam dosao u 18h do Confluxa i cetvrta runda je bila u toku (znaci 7h nakon zvanicnog pocetka turnira), sto mi ne mirise na dobru organizaciju. U tom momentu je oko 60% ljudi jos igralo, obe sudije su bile napolju na bleji.

Naviknuti smo na losa sudjenja i lose organizacije u Srbiji, ko je prosle godine bio kod nas u klubu na nacionalnom, mogao je da vidi kako Rumunski sudija daje domaci zadatak svima u organizaciji i sudjenju. Postovanje timeline-a je najbitnija stvar kako bi se izbegla nervoza i umor kod igraca, a kod nas je to na najgorem mogucem nivou. Ne zelim da ispadne da napadam Vraga ili Conflux, i moj klub je (sa izuzetkom tog nacionalnog) bio previse korektan po tom pogledu, i mislim da svi zajedno treba da presecemo i poradimo na tome da se kasnjenja, i previse opustena ponasanja ne tolerisu na velikim turnirma, jer onda sredina cetvrte runde ne bi bila u 6, vec u pola 4.


edit: pise Borcha, Sibi ostao ulogovan na kompu
Rumunski sudija je zurio na Exit, pa je zato pozurivao. (to je i sam rekao na pocetku turnira)
Cak i previse, npr ja sam igrao mec do isteka vremena u poslednjoj rundi swiss-a i morao da pocnem top 8 mec bukvalno 10min nakon toga, sto je nebulozno.

Nisam bio u BG u subotu, ali imam utisak da se previse drami oko nekih sitnica. (obostrano)
Ako je tako kao sto Borca kaze, to je znak da je organizacija ipak malo zakazala, jer je kasnjenje poprilicno.
Sa druge strane igraci kod nas ocekuju profi organizaciju, svesni su da je Competetive REL, a ponasaju se kao da su dosli na FNM.
1manaur 1manarw 1manawu
User avatar
Kasper
Posts: 732
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Nationals RS

Post by Kasper »

Dosta je ljudi kasnilo i turnir je poceo kasnije. Niko nije zavrsavao runde u 50m... Posle 3 runde je isao draft ali trebalo je organizovati draft od 40 ljudi plus pauza za klopu... Jbg i ja bih voleo da sve ide kako treba al bilo je 4 sudije(Chupa ispomoc) a 5 podova za draft plus da ne bi bilo nekih neregularnosti moralo je ici tako kako je islo, a to je sporije...
User avatar
prevrag
Posts: 94
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Nationals RS

Post by prevrag »

Jako mi je zao sto ljudi su rodjeni samo za komentarisanje drugih a ne da nesto u zivotu i da urade. Ljudi malo se uozbiljite i pogledajte svet realnim ocima gde nije sve idealno i onda komentasisite. Mogu samo da kazem da turnir koji traje 9 rundi se zavrsi pre 22h je veliki uspeh za sve i igrace i organizatora.

Sto se tice konkretnih vremena rundi jako mi je zao sto nisam sacuvao papire da bi crno na belo pokazao vremena pocetaka rundi. Ono sto je ostalo sacuvano je siting za pocetak turnira (11.45h) i siting za pocetak konstrukcije draft dekova (16.45h) za koji su igraci imali 30 minuta. Takodje sto znamo jeste da je data pauza od 40 minuta koja je trajala od 15 do 15.40 (igraci koji su ucestvovali nek potvrde nevernim tomama) sto samim tim znaci da su prve tri runde zavrsene do 15h.

Turnir da nije poceo u 11h vec u 11.45h jer su ljudi kasnili. Jel trebalo Aleksi da kazemo matori necemo da te cekamo sto nisi krenuo na vreme, i ostalima koji su kasnili? Da li je i jedan prerealise u Srbiji poceo na vreme i nisu se ljudi cekali?

Sama peta runda je pocela oko 18h jako mi je zao sto nemam i to sacuvano jer znam da sam pocetkom te runde zaspao a Borca do tad nije dosao u klub. Ne znam od koga je dobio tu informaciju da je pocela 4 runda kad je bila 5 runda u toku.

Isto tako za sudjenje svi koji ne znaju da pohvale treba da se zamisle. Ali no dobro uvek je svetsko i tudje bilo bilo lepse i bolje (pa bilo makar i rumunsko), nego nase domace Novosadsko Zemunsko cedo.
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1114
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Nationals RS

Post by CHuPa »

Nevezano za sve....kratak broj dekova iz glave.

11 temur energy sto pummeler sto full temur
9 mono red
7 sultai energy
9 uw aproach
6-7 ub ctrl
2-3 other

Za ovakav field gdev e komotno 1/3 kontrolna...nemoguce je da se ne igraju extra potezi.

Ovoga se secam:
Prva runda Aragon i Lupus su bili u extra time
Treca runda Fiki sa nekim je bio extra time.

Ovo je dodatnih 20 minuta na kraj obe runde.

Od mene toliko.
Chu
User avatar
Grujah
Posts: 656
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Kher Keep
Age: 34
Status: Offline

Re: Nationals RS

Post by Grujah »

Nemam pojma, jeste dugo trajalo ali 9 rundi sa draftom + pauza.. ne znam kolko ljudi ocekuju da to traje? Ja nemam nikakve vece zamerke, Doci samo znam da je smetalo sto se nije ranije objavilo kad je LCQ / LCT da se lakse organizuje, no vragovic je objavio ubrzo nakon sto sam ga iscimao. I draft je bio insejn, mislim da od kad ja igram nije ovako pro draft bio u Srbiji :D
Kher Keep Discord, diskusija o MTGu, MTG Turniri:
https://discord.gg/bYvd5WAUBj
User avatar
Borcha
Posts: 13
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Nationals RS

Post by Borcha »

Rodjen sam Vragovicu za vise od komentarisanja, ne treba da ti bude zao.

Takodje, ako nesto nisam u zivotu, nisam lazov. Bio sam u klubu u 18h, igrala se cetvrta runda, ti si spavao. Gledao sam dekove od ljudi koji su zavrsili dok su drugi jos igrali. Otisao sam iz kluba oko 18.20 da bih stigao da gledam Arsenal u Gunnersu, na koji sam zakasnio 5 min, taman koliko mi je trebalo pesaka od tvog kluba. I meni je zao sto nisi sacuvao zvanicne papire.
To naravno sve nije bitno, samo prestani da napadas ljude bez razloga. Nisam napao tvoj klub, naveo sam to kao problem svih nas, ukljucujuci i mene.

edit: evo Vragovicu, ako ja lazem, google ne laze. Jedino da me slagali igraci ispred kada su mi rekli koja je runda:

Image
User avatar
kiki
Posts: 159
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Nationals RS

Post by kiki »

Borcha wrote:...
Otisao sam iz kluba oko 18.20 da bih stigao da gledam Arsenal u Gunnersu, na koji sam zakasnio 5 min, taman koliko mi je trebalo pesaka od tvog kluba...
Dobar je Arsenal bio u subotu...
1manaur 1manarw 1manawu
User avatar
Dr_Mr
Posts: 32
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Nationals RS

Post by Dr_Mr »

OFFTOPIC:
Spoiler
Zanima me kako neko ima smelosti da lokuje temu, napisavši :
"Hvala svima na ucescu u diskusiji, ali ovo nije mesto za istu."

A četiri posta pre loka okači sledeće:
"Sledece godine Natsi u Zlatnom Zmaju.
Evo kako je bilo juce na 10 lend draftu :
SPOILER: Random slika
Izvinjavamo se sto sm imali manje plavih stolova od crvenih."
...takvom postu je očigledno tu i mesto, izgleda. Pošto tema nije tad lokovana. Ali priča o samom turniru? ZOMFG, ne, ne , nikako! Mnogo veći problem.

Gomila ljudi ima zamerke, konstruktivne kritike, i/ili pohvale na organizaciju, i raspravljaju. Ozbiljno raspravljaju, koliko mi se čini.
I onda se ubaci random post, kao "ha, ha, troll, jbt kako je ovo dobro". Ne znam, vrv sam ispao iz štosa - dugo me nema na forumu, ali ne samo da mi nije smešno u datoj situaciji, malo mi je i degutantno.
I daleko od toga da je prvi put da se slično dešava i da moderatori ne reaguju na to.
ONTOPIC:

Bez većih zamerki na suđenje i organizaciju.
Dobro sam se proveo, moji protivnici su se mnogo bolje provodili gazeći me, i čini mi se da je atmosfera generalno bila kul. Bilo je zastoja (pri prozivci za draft i nakon samog draftovanja), ali ništa što bi mi upropastilo dan.
Mislim da je suđenje takođe bilo na nivou. Sigurno nije sve bilo bajno-sjajno, ali da li trebam da vas podsećam šta se sve izdešavalo prošle godine u finalu WMCQ-a i kako (ni)su sudije reagovale?
P.S.Možda nisam podoban kritičar trenutno, dugo sam apstinirao od medžika i jaaaaaako mi se igralo, tako da kontam da bi meni ceo dan mtg-a svakako bio super.
Well, that's just like.....your opinion, man!
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: Nationals RS

Post by frankie »

Ontopic:
Doktore, ozbiljna diskusija poput ove treba da se vodi u zasebnoj temi. Zezanje je zezanje, dal je Galivic drugi i to, ali kada stvari postanu ozbiljne onda se ozbiljno i diskutuje.
Offtopic :
Spoiler
Molim te da vise ne dolazis u Zlatni Zmaj. Gruja moze.
Girls, boys, art, pleasure.
User avatar
Chuck Norris
Donator 2023. godine
Posts: 417
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Contact:
Status: Offline

Re: Nationals RS

Post by Chuck Norris »

frankie wrote:Galivic
dusanov rod koji actually pobedjuje turnire?
User avatar
Che Guevara
Posts: 168
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Diskusija Nacionalno - Split

Post by Che Guevara »

Spojene dve diskusije sa razlicitih tema, nastavite ovde.
User avatar
kakarot16
Posts: 189
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: krug dvojke
Age: 36
Status: Offline

Re: Diskusija Nacionalno - Split

Post by kakarot16 »

Ako moze da se Borcha udostoji odgovora i prizna za koga ce navijati u predstojecem duelu izmedju Zvezde i Arsenala...
Још увек тражим имиџ, ју ноу, хоћу да будем јуник!
User avatar
Che Guevara
Posts: 168
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Diskusija Nacionalno - Split

Post by Che Guevara »

Da budem precizniji:
Che Guevara wrote:Spojene dve diskusije sa razlicitih tema, nastavite ovde VEZANO ZA TEMU.
User avatar
srecko
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Diskusija Nacionalno - Split

Post by srecko »

Zadovoljan sam provedenim danom sa prijateljima, ali realno je da je organizacija manjkala. Svi možemo da učimo i da radimo na tome, ali ja sam došao tu da uživam u hobiju a ne da se nerviram oko ljudi kojima je već u podne dosta turnira.
Takođe više neću dolaziti u klub jer prozivati i banovati čoveka za laž koja je odmah zatim opovrgnuta je detinjasto i neprofesionalno više nego bilo šta navedeno do sada.
Djol
Posts: 2
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Diskusija Nacionalno - Split

Post by Djol »

problem je sto su se ljudi navikli da ce ih neko cekati pre pocetka turnira i onda su u fazonu doci cu kad dodjem, da se razbudim popijem kaficu itd. ja sam blejao ispred 2h pre pocetka i bas su me bolele noge ovako debelog . trebao bi neki klub da prelomi i da pocne turnir tacno na vreme pa ko dodje dodje, mozda onda nece niko kasniti, mada mene neko da ceka sat vremena ja bih se smorio jer nije ok prema drugim ljudima.
User avatar
Chuck Norris
Donator 2023. godine
Posts: 417
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Contact:
Status: Offline

Re: Diskusija Nacionalno - Split

Post by Chuck Norris »

Djol wrote:problem je sto su se ljudi navikli da ce ih neko cekati pre pocetka turnira i onda su u fazonu doci cu kad dodjem, da se razbudim popijem kaficu itd. ja sam blejao ispred 2h pre pocetka i bas su me bolele noge ovako debelog . trebao bi neki klub da prelomi i da pocne turnir tacno na vreme pa ko dodje dodje, mozda onda nece niko kasniti, mada mene neko da ceka sat vremena ja bih se smorio jer nije ok prema drugim ljudima.
Evo posto se ja ovde osecam prozvan (a i pominjano je par puta kako sam/smo kasnili), reci cu da smo se najavili da cemo doci i kasniti oko 15 min. (nisam nikog maltretirao niti ucenjivao da nas ceka, pitao sam da li moze i nisam grbavio) mojo mi je cak i rekao da ce gledati da pocne na vreme i da cemo dobiti game loss, svestan sam da kasnimo i to mi je ok.
U svakom slucaju mogli smo biti uneti u dci. Dosli smo u 11:07 ako se ne varam, nek fiki potvrdi. Deck liste smo poslali mailom.
Iskreno ne znam da li je jos neko kasnio, mislim da ne, turnir je poceo u 11:45, pa jebes mu mater ako smo mi krivi za to :D

A ti debeli uzmi sedi i iskuliraj :P <3



Dulia
Post Reply

  • You do not have permission to post in chat.
@ snowman « Wed 12:16 am »
has replied to: Re: 015 Auction
@ Aca « Tue 10:55 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ Aca « Tue 10:53 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ FogoNorabo « Tue 7:22 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ Aca « Tue 6:55 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ Spike « Tue 6:27 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ PezzA « Tue 6:14 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ PezzA « Tue 6:14 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ Ominous « Tue 5:28 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ FogoNorabo « Tue 3:24 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ Crazyfen « Tue 3:13 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ JoCar « Tue 2:59 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ HeroOfChernobyl « Tue 2:48 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ Ravnica BG « Tue 2:24 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ mileticm1998 « Tue 2:24 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ Crazyfen « Tue 1:26 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ Shush « Tue 12:55 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ snowman « Tue 12:45 pm »
has replied to: Re: 015 Auction
@ Ominous « Tue 10:45 am »
has replied to: Re: 015 Auction
@ sluzimonarodu « Tue 10:30 am »
has started a new topic: 015 Auction
@ Avacyn « Mon 11:56 am »
has replied to: Re: Auction 02
@ Ominous « Sun 3:10 pm »
has replied to: Re: Auction 02
@ Ominous « Sun 1:09 am »
has replied to: Re: Auction 02
@ Shush « Sat 10:31 pm »
has replied to: Re: Auction 02
@ zikkurat « Sat 8:05 pm »
has started a new topic: Auction 02
@ sluzimonarodu « Sat 9:29 am »
has replied to: Re: 014 Auction
@ Spike « Thu 11:43 pm »
has replied to: Re: 014 Auction
@ Soundwave « Thu 3:04 pm »
has replied to: Re: 014 Auction
@ Ominous « Thu 11:45 am »
has replied to: Re: 014 Auction
@ JoCar « Thu 10:02 am »
has replied to: Re: 014 Auction
@ snowman « Thu 1:17 am »
has replied to: Re: 014 Auction
@ Spike « Wed 8:57 pm »
has replied to: Re: 014 Auction
@ AnimeGuy333 « Wed 3:55 pm »
has replied to: Re: 014 Auction
@ Ominous « Wed 12:38 pm »
has replied to: Re: 014 Auction
@ Pantasd « Wed 11:34 am »
@ JoCar « Wed 9:10 am »
has replied to: Re: 014 Auction
@ Spike « Tue 11:05 pm »
has replied to: Re: 014 Auction
@ Crazyfen « Tue 5:03 pm »
has replied to: Re: 014 Auction
@ Ominous « Tue 4:18 pm »
has replied to: Re: 014 Auction
@ JoCar « Tue 4:12 pm »
has replied to: Re: 014 Auction
@ zikkurat « Tue 3:45 pm »
has replied to: Re: Auktion 01
@ Ominous « Tue 11:15 am »
has replied to: Re: 014 Auction
@ Crazyfen « Mon 10:39 pm »
has replied to: Re: 014 Auction
@ sluzimonarodu « Mon 10:12 pm »
has started a new topic: 014 Auction
@ snowman « Mon 3:41 pm »
has replied to: Re: Auktion 01
@ Ominous « Sun 9:03 pm »
has replied to: Re: Auktion 01
@ CHuPa « Sun 7:30 pm »
has replied to: Re: wtb
@ CHuPa « Sun 6:48 pm »
has replied to: Re: Auktion 01
@ CHuPa « Sun 6:47 pm »
has replied to: Re: Auktion 01
@ Shush « Sun 5:55 pm »
has replied to: Re: Auktion 01
@ zikkurat « Sun 4:49 pm »
has started a new topic: Auktion 01
@ MagicalZiggy « Sun 1:59 pm »
@ AlexV « Sun 1:58 pm »
has started a new topic: 4x Dauthi Voidwalker (Retro Frame)
@ aksa « Sun 11:14 am »
@ Tachyon « Sun 3:34 am »
@ vintertid « Sat 11:57 pm »
@ Soundwave « Fri 6:17 pm »
@ aksa « Thu 12:18 pm »
@ HeroOfChernobyl « Thu 11:12 am »
@ CHuPa « Thu 9:19 am »

Who is chatting

offline aragon.sm