Page 4 of 4

Re: Amonkhet

Posted: 15 Apr 2017, 15:47
by gile
Grujah wrote:Zato sto je trample dosta komplikovan kad se kombinuje sa drugim abilitijima, prvenstveno deathrouch.
Jeste grujo, za tebe i amerikance je jako komplikovan.

Zato su i skloniili dmg sa steka zbog takvih kao sto si ti :D

Re: Amonkhet

Posted: 15 Apr 2017, 16:55
by maneater
Vanja je stvarno uzasno ljudsko bice

Re: Amonkhet

Posted: 15 Apr 2017, 17:29
by Luhva
maneater wrote:Vanja je stvarno uzasno zensko ime
Fixed :D

Re: Amonkhet

Posted: 15 Apr 2017, 21:01
by gile
Vanja je uzasan:)

Re: Amonkhet

Posted: 16 Apr 2017, 19:18
by Homer
maneater wrote:Vanja je stvarno uzasno ljudsko bice

Da li ti posedujes neoborive dokaze da je Vanja zaista ljudsko bice?

Re: Amonkhet

Posted: 16 Apr 2017, 21:17
by Che Guevara
Image