Page 2 of 2
Re: Donacije
Posted: 07 Jun 2018, 17:09
by wolfmanfed
Posto vidim i boris da je nesto enragovan a nepratim evo i za njega jedna pravda
Re: Donacije
Posted: 07 Jun 2018, 17:34
by TošaČerupačPilića
CHuPa wrote:moguće da smo prematori samo

Pa onda u penziju

Re: Donacije
Posted: 07 Jun 2018, 19:43
by Grujah
Mene zanima koji su troskovi nats tima, wizardsi koliko znam placaju prevoz i smestaj ? (Ozbiljno )
Re: Donacije
Posted: 07 Jun 2018, 20:03
by Klepic
Grujah wrote:Mene zanima koji su troskovi nats tima, wizardsi koliko znam placaju prevoz i smestaj ? (Ozbiljno )
Mozda donacija u smislu dzeparca ili kartica koje su im potrebne za natse.. Just saying

Re: Donacije
Posted: 07 Jun 2018, 20:07
by frankie
How about neko maskiranje (moze u devojke) ?
Re: Donacije
Posted: 07 Jun 2018, 20:11
by Grujah
Grujah wrote:Mene zanima koji su troskovi nats tima, wizardsi koliko znam placaju prevoz i smestaj ? (Ozbiljno )
Ok moja greska, ne placaju smestaj.
Re: Donacije
Posted: 07 Jun 2018, 20:41
by wolfmanfed
Grujah wrote:Mene zanima koji su troskovi nats tima, wizardsi koliko znam placaju prevoz i smestaj ? (Ozbiljno )
ma mene zanima gde imaju jeftini cvarci i kavurme
Re: Donacije
Posted: 08 Jun 2018, 08:44
by lazzanja
Ja želju da dam donaciju nisam doživeo kao uslovljavanje, više kao daj da skupimo kintu ako je to problem. Vidim da je rešeno i drago mi je zbog toga.
Elem, što se tiče wmc troškova, dovoljno je da se na wmcq digne cena učešća za 10€ i da se 100% tog iznosa donira nac. timu za kvalifikante , aleksa kao kapiten je ionako vlasnik hasbroa njemu kinta nije problem. Galović je njegova marioneta, zato je stalno drugi, da ne ugrozi njegovu dominaciju.
Što se tiče funkcionisanja foruma, i dalje mislim da ne bi bilo loše da se uvede neka makar simbolična godišnja članarina. Npr 200din za korisnike, 1.000 din. za klubove. Pravila će se više poštovati, onemogućiće se multi akaunt u slučaju da na aukcijama neko brlja i dobije ban. Plus forum bi imao sredstva za već neke aktivnosti mimo weba npr turnir veterana ili već......