Page 2 of 2

Re: Jasic72

Posted: 07 Dec 2017, 17:51
by wolfmanfed
al jebiga begovic zvao sudiju

Re: Jasic72

Posted: 07 Dec 2017, 22:23
by Luhva
Aj videcu da li mogu ja da cimnem neke ljude u posti, ali su u novom sadu pa ne znam da li mogu nesto da uticu ali makar da mi kazu proceduru.

Re: Jasic72

Posted: 08 Dec 2017, 10:38
by Jasic72
https://ibb.co/gBrcFG
Ovo mi je stiglo idem da vidim danas šta će mi reći.

Re: Jasic72

Posted: 08 Dec 2017, 11:37
by frankie
Jasic72 wrote:https://ibb.co/gBrcFG
Ovo mi je stiglo idem da vidim danas šta će mi reći.
Koji retardi.
Kolika je naknada stete i na osnovu cega se isplacuje?
Sta te sprecava da kazes da je unutra bio graded Black Lotus?

Re: Jasic72

Posted: 08 Dec 2017, 11:42
by Soundwave
frankie wrote:
Jasic72 wrote:https://ibb.co/gBrcFG
Ovo mi je stiglo idem da vidim danas šta će mi reći.
Koji retardi.
Kolika je naknada stete i na osnovu cega se isplacuje?
Sta te sprecava da kazes da je unutra bio graded Black Lotus?
Sprecava ga to sto je momak poslao to kao preporuceno, a ne kao vrednosno pismo.
Ono sto je izvesno, dobice povracaj novca u vrednosti od 5 postarina, sto nece prebaciti 450-500 din, a ne znam da li je to dovoljno da se pokriju karte sa njegove aukcije. Ovo se i meni desilo pre 5 godina, na kraju sam morao sa time da se zadovoljim. Steta je sto ne moze da se zapravo utvrdi sta se desava sa kartama, a vidim po temi da je u toj okolini nestajanje postalo sve cesca pojava...

Re: Jasic72

Posted: 08 Dec 2017, 11:56
by CHuPa
Ovo je ono što mi možemo da uradimo i zaključimo:

1. Jasić nije kriv.
2. MrCp je oštećen, kao i Jasić. Pošiljka je nestala, a neko je dobio karte.
3. sjebala je pošta, biće neka količina novca vraćena, ali po priči ljudi ne veća od 700 dinara.

Jasiću ne verujem da ti se juri gde je paket, jer je verovatno izgubljen trajno. MrCp, ista priča, karata nema, samo izgubljenih para. Najpravednije je da zamolimo Jasića da kada dobije od pošte pare vrati deo novca. Ipak su obojca u šteti. Ovo će te vi dogovoriti na PM.

Forum i mi koji radimo na njemu, ne možemo da kaznimo bilo koga, kada nije njegova krivica.


Ispred mod tima,
Čupa

lock ovde