MTGSrbija.rs
Forum MTG Srbija
http://forum.mtgsrbija.rs/
GP Amsterdam
http://forum.mtgsrbija.rs/viewtopic.php?t=1149
Page
1
of
1
GP Amsterdam
Posted:
26 Feb 2018, 00:16
by
Kasper
Da li bi neko hteo da ide na GP amsterdam da igra main event?? Ima nas 4 zainteresovana za sada i pokusavamo da sklopimo 2 tima