Page 1 of 1

Doniranje karata za potrebe foruma - za aukciju

Posted: 01 Jun 2018, 14:51
by portugalovic
Ko je spreman da donira neku kartu, buster ili nešto slično za forum?
Hajde napišite ovde, ako ste zainteresovani, pa možemo aukciju da napravimo.

Dajte igrive i korisne karte ili balkove na gomili.
Kontam kada bi svi skupili kutije komona iz ormana, nakupilo bi se dosta.

Sve što se ne proda, zavaljamo Aleksi.

Da li ima zainteresovanih uopšte?

Sve što napišete ovde, računajte kao da ste postavili na aukciju, u smislu da nema nazad...

Ja skromno doniram:
FOIL Multani, Yavimaya's Avatar
FOLI Benalish Marshal

Za početak.

Re: Doniranje karata za potrebe foruma - za aukciju

Posted: 01 Jun 2018, 16:40
by Lupus023
180 foil karata, common/uncommon/rare, iz raznih edicija, od Therosa do danas.