______________________________________________________________________________________________
Obaveštenje za AUKCIJE 2024.
detalji na:viewtopic.php?t=3843

______________________________________________________________________________________________
For new users/novi korisnici
New users must be manually confirmed by administrator, to finish registration, as AntiSPAM measure, if you are NOT registered in 48 hours please ping me at Viber, Discord, etc.

Contacts:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940

Molba za nove korisnike, kada završite registraciju, potrebno je da administrator odobri registraciju. Ako ne budete registrovani u roku od 48 časova, javi te mi, pa cu vas autorizovati.

Kontakti su:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940
______________________________________________________________________________________________

Regards/Pozdrav,
CHuPa

Špekulanti

Opšta priča o magic-u....

Moderators: gile, CHuPa, vrastko

User avatar
srecko
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Špekulanti

Post by srecko »

Podrška i hajp oko Frontir formata su podigli cenu Jace sa 15€ na koje je pao posle izlaska iz standarda na 35€ i to samo zahvaljujući hajpu pošto se trenutno retko gde igra.
Saheeli Rai je zbog izlaska Felidar Guardian skočila sa 3 na 15 pa se posle jedan dan stabilizovala na 10€.
Leovold, Emissary of Trest je polako rastao sa početne cene od 5€ na nekih 30€ dok na GP Luisvilu nije potvrđeno da je dosta igriv u legasiju (a i vintidžu) pa je danas 50€. Ovo su sve minimalne cene na mcm.

U US je rasprodat Unmask danas (zato što #2 dek na GP igra playset) dok u evropu taj efekat još nije stigao, mada eu tržište dosta manje pogađaju otukpljivanja karata na veliko (bajauts).

Za par sati stiže ban/unban objava koja može da pogodi i standard (najverovatnije Emrakul, the Promised End ili Aetherworks Marvel), mada svi najviše čekaju modern.

Šta je sledeće?
User avatar
kakarot16
Posts: 183
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: krug dvojke
Age: 36
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by kakarot16 »

Ima Zvezda na Areni...
Још увек тражим имиџ, ју ноу, хоћу да будем јуник!
User avatar
srecko
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by srecko »

http://magic.wizards.com/en/articles/ar ... 2017-01-09

Standard:
Emrakul, the Promised End is banned.
Smuggler's Copter is banned.
Reflector Mage is banned.

Modern:
Gitaxian Probe is banned.
Golgari Grave-Troll is banned.
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by frankie »

Ali Gitaxian Probe. LoL
Girls, boys, art, pleasure.
SerbZmaj
Posts: 409
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Beograd
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by SerbZmaj »

Smuggler's Copter is banned.
Reflector Mage is banned.

???????????????? hahahah kakvi su kreteni :mrgreen:
User avatar
Soundwave
Phyrexian Crusader
Posts: 974
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 37
Contact:
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Soundwave »

frankie wrote:Ali Gitaxian Probe. LoL
Pa ocekivano, bar za mene. Kad znas da u Infectu imas cist put za T2-T3 kill, to je to. Verujem da isto vazi i za Death Shadow spilove.

Dajte predlog sta da se menja za 4 mesta u spilu :D

A sta kazu vlasnici GGT-a - dredge ostaje u igri ili ne ?
Someday, someone will best me.
But it won't be today, and it won't be you.

Discord : SoundwaveKG#6896
User avatar
Grujah
Posts: 656
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Kher Keep
Age: 34
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Grujah »

BOZE.

BLAGI.

3 JEBENE KARTE NA STANDARDU, pogodili lepo sve tier 1 deckove.

(Zasto nema onaj smajli sto se krsti i kadi, sad je preko potreban)

BangHead BangHead BangHead BangHead
Kher Keep Discord, diskusija o MTGu, MTG Turniri:
https://discord.gg/bYvd5WAUBj
User avatar
srecko
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by srecko »

Za emrakula me ne čudi, kopter kapiram, ali reflektor?
User avatar
Soundwave
Phyrexian Crusader
Posts: 974
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 37
Contact:
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Soundwave »

srecko wrote:Za emrakula me ne čudi, kopter kapiram, ali reflektor?
Reflector Mage—Our data showed the White-Blue Flash deck was too powerful against the field, and Reflector Mage has been on players' lists of most-disliked cards since the days of Collected Company. Other cards were discussed to check White-Blue Flash, but Reflector Mage came up time and time again as both frustrating and a targeted way to diminish the White-Blue Flash deck.

Evo objasnili ljudi... :lol:
Someday, someone will best me.
But it won't be today, and it won't be you.

Discord : SoundwaveKG#6896
User avatar
srecko
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by srecko »

Ma videh to ali zezaju se. Niti ima kompanija, niti je ovaj iritantan toliko. Spellqueller je gori, Avacinka najgora.
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by frankie »

R&D tesko da radi svoj posao i u standardu sto dokazuju za belim blinkerom,a za modern se zna odavno da ga ne testiraju nego donose ta kratkorocna "resenja" .
Girls, boys, art, pleasure.
User avatar
srecko
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by srecko »

https://twitter.com/HueyJensen/status/8 ... 4258609152
Can't believe they banned Reflector Mage. Guess they found the same deck we did.
Izgleda da je banovan zbog Sahili twina.

Takođe, biće 7-8 apdejtova banliste godišnje.
User avatar
Tetreb
Posts: 83
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Tetreb »

Leti koptere, leti... cleo
Cowards can't block Warriors.
User avatar
kemp
Posts: 203
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by kemp »

Kakav debilizam
Treba lepo se lepo switchovati na frontier i pauper i nek sisaju oni onu stvar sa tim banovima vise.
"Неко мајнује коине, неко комоне"
User avatar
srecko
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by srecko »

Za pauper se slažem, frontier je već skup sam po sebi, i biće sve više i više.
User avatar
kemp
Posts: 203
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by kemp »

zato sad nabaviti karte posle je kasno...
"Неко мајнује коине, неко комоне"
chakroni
Posts: 35
Joined: 06 Jan 2017, 21:46
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by chakroni »

Soundwave wrote:
frankie wrote:Ali Gitaxian Probe. LoL
Pa ocekivano, bar za mene. Kad znas da u Infectu imas cist put za T2-T3 kill, to je to. Verujem da isto vazi i za Death Shadow spilove.

Dajte predlog sta da se menja za 4 mesta u spilu :D

A sta kazu vlasnici GGT-a - dredge ostaje u igri ili ne ?
Pa nista ubacis 4 x Emrakul, the Promised End taman da ih igras malo na modernu. Bice dobar za late game....Emracool je Emracool
User avatar
kakarot16
Posts: 183
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: krug dvojke
Age: 36
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by kakarot16 »

Zvezda dobila Megu posle produzetka...
Још увек тражим имиџ, ју ноу, хоћу да будем јуник!
User avatar
Klepic
Posts: 333
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Klepic »

Umesto probe bih mozda igrao peek, ali zbog ovog bana ne bih onda ni igrao ceo plejset Become Immense-a, izbacio bih koju kopiju (ovo se odnosi na infekt). Sto se tice drugih dekova, mislim da Suicide Zoo/Bloo vise nece moci toliko da se igra, pogotovu Zoo.

Sto se tice dredza, trolla zamenis za Thuga(jeste malo smesan ali jbg) i igras isti dek, samo malo oslabljen.

Cudi me sto nesto nisu odbanovali btw :D

Mislim da ce ovim bar malo usporiti format, sto je dosta dobro.
Float like a butterfly, sting like a bee.
Mare
Posts: 206
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 48
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Mare »

ne igram vise standard ..ikada..!!!
User avatar
srecko
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by srecko »

Klepic wrote:Cudi me sto nesto nisu odbanovali btw :D
Očekivao sam barem 2-3 karte. Naročito jer ancestral i topteri nisu uzdrmali format.
Klepic wrote:Sto se tice dredza, trolla zamenis za Thuga(jeste malo smesan ali jbg) i igras isti dek, samo malo oslabljen.
Trol je bio dobar protiv Kejdža jer je predstavljao najveće biće na terenu.
Šta misliš koliko smeta prvi abiliti thuga da stavlja biće na vrh? Da li bi ga ikad igrali?
User avatar
Klepic
Posts: 333
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Klepic »

Mislim da smeta, ali da moras da ga igras ako hoces da igras dredge jer nema drugi izbor. :D Ne znam, videcemo, nisam nesto ubedjen :D
Float like a butterfly, sting like a bee.
User avatar
srecko
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by srecko »

Juče sam gledao meč Tron Dredge gde tron t1 izbacuje Grafdigger's Cage, i pravi tron t4. Dredge ancient grudge i pravi groblje. Tron karna i relic of progenitus i dredge sa 7/7 Golgari Grave-troll zamalo pobeđuje. Izgleda dosta izdržljivo za dek za koji treba da izdvojih barem 3-4 sajd slota :D
User avatar
Anatar
Posts: 196
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Anatar »

Zanimljiv detalj je da je naredni B&R announcement samo četiri dana pre izlaska novog Modern Masters-a. I sada špekulacije mogu stvarno da počnu...
Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's going to die, let's watch TV
Izgubio sam veru u sebe, veru u ljubav, veru u svet, jedinu nadu sam našao u igli... i sada heklam i super mi je!
You only need to hang mean bastards, but mean bastards you need to hang.
Vera postoji kada misliš da tvoje govno ne smrdi a nada kada nisi proverio da li ima toalet papira u klozetu.
User avatar
srecko
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by srecko »

uuuuuuu daaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
User avatar
Jasic72
Posts: 82
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Contact:
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Jasic72 »

Ono kada igraš Mono Blue Faerie,ali ne igraš Gitaxian Probe i boli te uvo što je banovan dok drugar čupa kosu jer pravi Grixis Delver or should i call it Ex-Delver??? dedica
Ulamog for president!
User avatar
kemp
Posts: 203
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by kemp »

Vise se ne isplati ulagati u modern,dovoljno je skup sam po sebi, a upravo su potvrdili - i jako nestabilan.
"Неко мајнује коине, неко комоне"
User avatar
Ninko 9
Posts: 275
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 39
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Ninko 9 »

Pijani wizardi.... R & D je operisan od zdravorazumskog planiranja i testiranja. Rezon im je 0, a dugorocne posledice po zdravlje formata i berze strasne. I to tako ukrug poslednjih X godina. Secam se kad su Disciple of the Vault i artifact lendovi bili problem (wtfffff????) a ne Ravager i Plating itd.
Spoiler
Za Standard - nemam komentar. [dumb]

Za Modern -
Gitaxian Probe: Kakav razlog - Infect ce i dalje moci da ubije pre 4og poteza, ova promena ne boli (mnogo) i ne pravi (pre)veliki impact. Become Immense je malcice postao gori, slazem se. Big f****** deal... Bez Probe-a nema dovoljno informacija, sad mora da se ide all-in? Bullshit! Koliko sam samo meceva gledao i odigrao gde ovaj faktor nije figurisao nikako - Infect te zatruje na mrtvo bez obzira na info. Kakav plan i optimazacija ti treba kad se uvek igra isto sekvenciranje? Mogu i algoritam da napisem. Infect ce i dalje biti Tier1+ dek. Oslabili su ga do mojega.
Planiranje, optimizacija, igranje za dz (-2 life), i +1 karta u groblju su krucijalni faktori za Suicide Zoo, UR Prowess, Delver i par storm dekova. Igram Suicide i sve njih boli ovaj ban i to mnogoooo...
Anyways, slazem se sa banom Probe-a, bio je prejak tool.

GGT: Ne moram da pricam koliko unban/ban deluje smesno i neprofesionalno. 'oce kaki, nece kaki? Insurmountable advantage? Lol, to Affinity radi celu deceniju i jace. Ahaaa dredge mehanika je problem... funny, Vengevine dekovi su bili nekonzistentni i slabi, nista troll nista troll nista troll i onda - baam! Prized Amalgam, Collective Brutality i Mamin Zagrljaj! Lol! Cudna mu muda - opet dredge dominira! Sto su onda sve ovo uopste stampali (i to jedno za drugim!)? Sta, kao nikad pre se nije desilo da neki resurs (tipa grave omg) postane toliko zajeban da mora da se posveti 4+ sideboard karte? Makar svi mogu da nabiju gravehate u SB, sta neki dekovi mogu da uradi protiv artifakta (Affinity)? Sta ciniti protiv najnovije posasti zvane colorless (Eldrazija) - nabiti 10 land destruction karata? Sta protiv ramp-ovanja (Tron, Valakut, Amulet,...)? Koliko dekova stvarno moze da spreci Ad Nauseum i intereaguje?
Btw igram kompletni Dredge...on jeste umobolan dek i nije mi zao sto su ga upucali u glavu. Krivo mi je sto je GGT ispao problem, voleo bih da mogu nesto da prckam sa njim, neki funny dek tipa Demigod ili Splendid Reclamation, posto definitivno nije supersila bez Amalgama i Zagrljalja. Ovako prc. Kratkorocno resenje za ubijanje boggeyman-a. I to jednog jedinog - sta cemo sa ostalima koji su tu godinama i vremenom postaju samo jaci?
2 resenja:
1) lepo da banuju SVE sto imalo smrdi - sve Phyrexian mana karte, Simian Spirit Guide, Aether Vial, Mox, Become Immense, Emrakul - Eons Torn, Karn, Ugin, Goyf, Grim Flayer, Arcbound Ravager, blabla... pa da igramo MtG ko ljudi... kao pre 10 godina kad si mogao da igras sta si hteo i da IMAS sanse da pobedis i da te ne ugaze stvarno do 4og poteza.
2) jos bolje da prestanu da stampaju karte sa 3-4 ability-a, uvek ispadne nefer i problematicno. Ne moram da navodim trenutne primere, plan da se nabudzi prodaja MtG-a stampanjem novih Deathrite Shaman-a je imbecilna.
Dear WoTC,
Please ban Paper Tiger. Scissor Lizard is fine.
Love, Rock Lobster ...
User avatar
Soundwave
Phyrexian Crusader
Posts: 974
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 37
Contact:
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Soundwave »

kemp wrote:Vise se ne isplati ulaziti u modern,dovoljno je skup sam po sebi, a upravo su potvrdili - i jako nestabilan.
Fixed.

A ovo sto imas, igras dok ne dodje na red banuju nesto bitno i upropaste spil...
Someday, someone will best me.
But it won't be today, and it won't be you.

Discord : SoundwaveKG#6896
User avatar
Anatar
Posts: 196
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Anatar »

Ne pamtim da je skoro bila ovolika drama kada su pali neki banovi. Za Standard ajde kao razumem da su se ljudi smorili (treći ban na tom formatu u poslednjih 15 godina) ali mi nije jasan previše hejt zbog Modern banova.

Odlazak GGT-a neće previše nerfovati dredge; sami su rekli da nije problem u bilo kojoj pojedinačnoj karti već u samoj mehanici koja je posle affinity-a i storm-a verovatno jedan od najvećih gafova koji su napravili. Banovanje flagship dredge karte vraća stvari na staro s tom razlikom što će mamini zagrljaji u buduće ostavljati nešto više prostora za disanje.

Za Gitaxian Probe mi je iz sebičnih razloga žao. Dokle više treba da cipelare taj nesretni Storm? Pa ni Finkel više ne želi da ga igra - sve posle toga bio je i jeste čist overkill. Infect će verovatno sasvim lepo raditi i bez njega, za razliku od Suicide Zoo-a i UR Prowess špilova tako da tu ne vidim previše razloga za paniku kao što ni WotC ne vidi čim dele Inkmoth Nexus-e za WMCQ. Jedino su moji snovi da ću ikada igrati normalan Storm na formatima koji nisu Legacy ili Vintage utabani u asfalt.
Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's going to die, let's watch TV
Izgubio sam veru u sebe, veru u ljubav, veru u svet, jedinu nadu sam našao u igli... i sada heklam i super mi je!
You only need to hang mean bastards, but mean bastards you need to hang.
Vera postoji kada misliš da tvoje govno ne smrdi a nada kada nisi proverio da li ima toalet papira u klozetu.
User avatar
Klepic
Posts: 333
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Klepic »

Skroz se slazem sa Luletom oko obe konstatacije. Mislim da ce format svakako biti zdraviji nego sto je bio do sad(iskreno, nije bio ni nesto uzasno los pre bana).
Float like a butterfly, sting like a bee.
User avatar
Lupus023
Posts: 189
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 29
Contact:
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by Lupus023 »

Klepic wrote:Skroz se slazem sa Luletom oko obe konstatacije. Mislim da ce format svakako biti zdraviji nego sto je bio do sad(iskreno, nije bio ni nesto uzasno los pre bana).
Agree (sem ovog u zagradi, vec mesecima ne mozes igrati nista sem aggro dekova, neke kontrole ni na vidiku). Ovog puta su bolje uradili nego ranijih godina (twin, pod), oslabili su dekove, a nisu ih skroz ukanalili.

Sto se tice ulaganja, najisplativije je ne igrati mtg :D
Vuk Milojević, Bg/Zr
User avatar
MasterHyperion
Posts: 126
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by MasterHyperion »

Lupus023 wrote: Sto se tice ulaganja, najisplativije je ne igrati mtg :D

Amin
Bedroom Reveler
SerbZmaj
Posts: 409
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Beograd
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by SerbZmaj »

Prebaciti se na neki drugi hobi, npr. figurice, 'jahting'... Aj bre samo kukate....Banovali, banovali, brljaju vec neko vreme, te pravopisne greske na kartama, ostecene ekspedicije, nisu ubacili energy tokene, nisu testirali edicije...i pored toga magic je odlicna igra, mozete da igrate zabavne formate, mozete da draftujete, jednostavno da se zabavite igrajuci magic.
User avatar
kiki
Posts: 159
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by kiki »

MasterHyperion wrote:
Lupus023 wrote: Sto se tice ulaganja, najisplativije je ne igrati mtg :D

Amin
Osim ako si Klepic. :D


On topic - meni su spelovi sa phyrexian manom retardirani & nakazni i treba ih sve banovati.
Proba je broken karta, o power levelu dovoljno govori sto se igra u Vintage i nema sta da trazi u Modernu.
GGT ban je imbecilan (ali nije neocekivan) posto su u zadnjih par blokova izbacivali karte koje su savrsene za dredz.
Btw eno ga Golgari Thug vec na 10$. :D
1manaur 1manarw 1manawu
User avatar
naimelon
Posts: 55
Joined: 26 Dec 2016, 17:44
Age: 36
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by naimelon »

Modern ne igram jer sam pocetnik.
Ali konacno necu vidjati Coptere u 100% dekova standarda, i emrakula u 50% dekova standarda ;)
Mislim da ce Standard stvarno biti osvezen bez njih, jos sa dodatkon Aether revolta sigurno cemo gledati dosta totalno novih stvari na FNM.

Sad me zanima oce li se ovo primenjivati i na nasim lokalnim turnirima u C22 i Conflxu ?
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by frankie »

naimelon wrote:Sad me zanima oce li se ovo primenjivati i na nasim lokalnim turnirima u C22 i Conflxu ?
Cuo sam da za krem bananicu Raiko cini razne ustupke ^^
Girls, boys, art, pleasure.
User avatar
M. Saric
Donator 2023. godine
Posts: 67
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 33
Contact:
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by M. Saric »

naimelon wrote:Modern ne igram jer sam pocetnik.
Ali konacno necu vidjati Coptere u 100% dekova standarda, i emrakula u 50% dekova standarda ;)
Mislim da ce Standard stvarno biti osvezen bez njih, jos sa dodatkon Aether revolta sigurno cemo gledati dosta totalno novih stvari na FNM.

Sad me zanima oce li se ovo primenjivati i na nasim lokalnim turnirima u C22 i Conflxu ?
Naravno da hoće. Jedino ce Vlada u svom deku imati neku banovanu kartu . Takva je tradicija.
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by frankie »

M. Saric wrote:
naimelon wrote:Modern ne igram jer sam pocetnik.
Ali konacno necu vidjati Coptere u 100% dekova standarda, i emrakula u 50% dekova standarda ;)
Mislim da ce Standard stvarno biti osvezen bez njih, jos sa dodatkon Aether revolta sigurno cemo gledati dosta totalno novih stvari na FNM.

Sad me zanima oce li se ovo primenjivati i na nasim lokalnim turnirima u C22 i Conflxu ?
Naravno da hoće. Jedino ce Vlada u svom deku imati neku banovanu kartu . Takva je tradicija.
Jel to onaj slatki decko sto se ljubio sa Raikom ispred Kalisa?
Pic related
Image
Girls, boys, art, pleasure.
User avatar
M. Saric
Donator 2023. godine
Posts: 67
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 33
Contact:
Status: Offline

Re: Špekulanti

Post by M. Saric »

Bas taj. Raiko mu je svaki put oprostio, a u medjuvremenu smo saznali i zbog čega.
Post Reply

  • You do not have permission to post in chat.
@ sluzimonarodu « Sun 7:15 am »
@ HeroOfChernobyl « Wed 8:19 pm »
@ Chuck Norris « Wed 10:28 am »
@ triEDGE « Tue 3:40 pm »
@ vintertid « Tue 11:52 am »
@ vintertid « Tue 8:45 am »
@ skyhound « Mon 9:42 pm »
has replied to: Re: Breaking News
@ Soundwave « Mon 9:13 pm »
@ HeroOfChernobyl « Mon 8:00 pm »
@ CHuPa « Mon 4:04 pm »
@ CHuPa « Mon 11:46 am »
has replied to: Re: potrebne zemlje
@ Soundwave « Mon 11:43 am »
@ CHuPa « Mon 9:06 am »
@ Ominous « Mon 2:37 am »
@ HeroOfChernobyl « Sun 11:53 pm »
@ snowman « Sun 8:53 pm »
@ vintertid « Sun 7:25 pm »
@ CHuPa « Sun 7:14 pm »
has started a new topic: predlog za izmenu aukcija
@ vintertid « Sun 5:00 pm »
@ vintertid « Sun 4:49 pm »
@ Shush « Sun 4:35 pm »
@ Tachyon « Sun 2:27 pm »
@ Tachyon « Sun 2:26 pm »
@ snowman « Sun 12:31 pm »
@ Shush « Sun 12:01 pm »
@ Ominous « Sun 11:22 am »
@ CHuPa « Sun 8:54 am »
@ vintertid « Sun 7:08 am »
@ snowman « Sun 12:14 am »
@ Aca « Sat 4:58 pm »
@ Tachyon « Sat 2:45 pm »
@ Shush « Sat 12:51 pm »
@ Shush « Sat 12:44 pm »
@ Ominous « Sat 12:11 pm »
@ Shush « Sat 9:56 am »
@ vintertid « Sat 9:35 am »
@ Aca « Sat 8:17 am »
@ Spike « Sat 2:23 am »
@ Soundwave « Sat 12:51 am »
@ Shush « Fri 11:52 pm »
@ Crkn « Fri 11:33 pm »
@ Soundwave « Fri 10:00 pm »
@ Aca « Fri 4:21 pm »
@ Soundwave « Fri 4:12 pm »
@ eNmanja « Fri 11:58 am »
has replied to: Re: 420 (/2)
@ AnimeGuy333 « Thu 10:46 pm »
@ Shush « Thu 10:19 pm »
@ Shush « Thu 10:18 pm »
@ MagicalZiggy « Thu 8:18 pm »
@ Shush « Thu 6:13 pm »
@ Aca « Thu 6:04 pm »
@ Shush « Thu 6:04 pm »
@ Crazyfen « Thu 6:02 pm »
@ Soundwave « Thu 5:40 pm »
has started a new topic: Aukcija : Oko moje zeleno (a i šareno)
@ Chuck Norris « Thu 4:17 pm »
@ AlexV « Thu 4:09 pm »
has started a new topic: Playset Dauthi Voidwalker (Retro Frame)
@ Chuck Norris « Thu 3:59 pm »

Who is chatting

offline skyhound