Page 1 of 1
Za razmisliti
Posted: 28 Jul 2019, 16:31
by lexluter
Ja nemam obićaj da pišem ovakve stvari,ali topik porno bi trebalo permanentno ukloniti zbog mladjeg naraštaja koji vamo zalazi.
Scenario:
Roditelj maloletnog lica ulazi u sobu novopečenog mtg igrača i tek registrovanog člana foruma,kaže sebi,aj da malo prošvrljam po ovome u šta se moje dete upustilo i naleti na ovaj topic????...problem za mtg scenu Srbije a da ne pričam za forum,ljude na njemu i pogotovo moderatore.
Čak i ovako lokovan može se otvoriti i pustiti sadržaj.
Re: Za razmisliti
Posted: 28 Jul 2019, 16:51
by CHuPa
Ona glupost sa botom i pornografijom ???
Edit: ne razmisljam da ovde moze biti omladinaca od 10 godina, vec da ims klinaca teen uzrasta kojima nalazenje linkova tog tipa nije problem.
Posmatrano iz tog ugla...tema je bila na test area prebacena gde nemaju novi clanovi pristup.
Edit2: sklonjeno, hvala na ukazanom gledistu.
Re: Za razmisliti
Posted: 28 Jul 2019, 17:56
by lexluter
Nalaženje tih linkova od njihove strane bilo gde i nije problem,to je njihovo lično opredeljenje,svuda se daju iskopati.
Ali ovde takvim linkovima nije mesto i treba ih sankcjonisati ako se opet pojave.
Hvala na tako brzom odgovoru i reagovanju moderator tima foruma,svaka čast.
Re: Za razmisliti
Posted: 28 Jul 2019, 20:13
by CHuPa
Hvala tebi Lekicu.
Prosao mi je jedan deo botova, pa ih cistim kako se pojave...
Poz
Ch
Re: Za razmisliti
Posted: 29 Jul 2019, 08:34
by frankie
Promeni security check u captcha = problem solved.
Re: Za razmisliti
Posted: 29 Jul 2019, 09:16
by CHuPa
Jesam. Problem je sto su prosli u sistem. Sad moram da ih rucno ocistim...
Re: Za razmisliti
Posted: 29 Jul 2019, 09:49
by frankie
Deluje mi kao da ne postoji vise opcija "sign in", ima samo "log in".
Proveri, mozda ja ne znam da pronadjem.
Re: Za razmisliti
Posted: 29 Jul 2019, 12:45
by CHuPa
Cache.
Probaj inkogito ili private mod..
Re: Za razmisliti
Posted: 29 Jul 2019, 13:24
by frankie
Ma jok, to sam prvo uradio.
Probao sam i sa uredjaja koji nije imapo pristup netu i forumu ranije.
Stoji samo "log in".
Re: Za razmisliti
Posted: 29 Jul 2019, 16:13
by CHuPa
Ah da...
Pravilo kaze u radu sa botovima.
1. Iskljuci registarciju
2. Sredi i resi counter mesaures and captcha
3. Ukljuci registraciju.
Zaboravio sam #3
Re: Za razmisliti
Posted: 29 Jul 2019, 16:33
by frenkarda
Nema nikakve captcha-e.
Evo ja sam napravio novi account.
Resenje skrivenog pitanja moze bot kompaniji da posalje bilo ko sa znanjem srpskog jezika.
Moras da ubacis ono sa slikama, obelezi sve autobuse, semafore i slicne munje na slici...
Nemoj samo da me banujes zbog duplog akaunta sad
frankie
Re: Za razmisliti
Posted: 29 Jul 2019, 16:34
by frankie
frenkarda wrote:Nema nikakve captcha-e.
Evo ja sam napravio novi account.
Resenje skrivenog pitanja moze bot kompaniji da posalje bilo ko sa znanjem srpskog jezika.
Moras da ubacis ono sa slikama, obelezi sve autobuse, semafore i slicne munje na slici...
Nemoj samo da me banujes zbog duplog akaunta sad
frankie
Ovo sam bio ja

Re: Za razmisliti
Posted: 29 Jul 2019, 18:55
by CHuPa
Probaj sad. Treba mi komp radim sa mobilnog. Sad sami iskljucio registraciju bez potvrdrre admina
Re: Za razmisliti
Posted: 29 Jul 2019, 19:03
by CHuPa
Ignore ovog gore
Capcha radi sad ?
Re: Za razmisliti
Posted: 29 Jul 2019, 19:36
by frankie
A jbg chu,nisam vise pri uredjajima. Probacu sutra.
Re: Za razmisliti
Posted: 30 Jul 2019, 08:16
by frankie
Bravo, radi captcha, a vidim da ima i confirmation mail.
Sticice ti zahtev za user name : VЯAGOVIЪ
To sam ja testirao novu registraciju.
Re: Za razmisliti
Posted: 30 Jul 2019, 09:20
by CHuPa
Obicno ruski idu sa neke mail adrese. .ru
Ovaj gmail pa mi cudan. Radi capcha i potvrda
Re: Za razmisliti
Posted: 30 Jul 2019, 10:36
by turbo
Da li ovo znači da više nećemo imati dnevne topike sa aktuelnim linkovima?
Re: Za razmisliti
Posted: 30 Jul 2019, 13:48
by CHuPa
Ne, ako uspem.
I dalje se pojavljuju robot...
Re: Za razmisliti
Posted: 30 Jul 2019, 16:30
by frankie
Gde se pojavljuju?
Najnoviji clan je registrovan juce, nema novijih.
Re: Za razmisliti
Posted: 30 Jul 2019, 18:45
by CHuPa
66 novih registracija u poslednjih 24h. Samo je promenjeno da mora rucno. Zato ne prolaze
Re: Za razmisliti
Posted: 01 Aug 2019, 08:11
by frankie
Sto ne banujes ove botove sto su usli do 29.07. ?
Re: Za razmisliti
Posted: 01 Aug 2019, 08:17
by CHuPa
U bolnici sam. Ograniceni resursi i mogucnost rada sa mobilnog.
Posveticu se detaljima samo da dodjem do kompa.
Re: Za razmisliti
Posted: 01 Aug 2019, 14:58
by frankie
Zao mi je sto to cujem, nadam se da ces se brzo oporaviti.
Zar ne moze neko drugi da uradi to umesto tebe? Zasto moras ti licno?
Re: Za razmisliti
Posted: 01 Aug 2019, 21:52
by lexluter
Smo da se javim i napišem da ti želim brz oporavak šta god da je u pitanju,veliki pozdrav Chupo.
Re: Za razmisliti
Posted: 03 Aug 2019, 20:42
by Aman
frankie wrote:Zao mi je sto to cujem, nadam se da ces se brzo oporaviti.
Zar ne moze neko drugi da uradi to umesto tebe? Zasto moras ti licno?
Пребијеш га бејзболком а сад као жао ти је... ццц
Re: Za razmisliti
Posted: 04 Aug 2019, 08:15
by frankie
Ne sprdaj se...