Page 1 of 1

Odlazak kolega

Posted: 05 Dec 2021, 21:21
by CHuPa
Dragi članovi,

kolege moderatori su napustili moderatorski tim (Bulat, Pekić, Radulović i Jovanović, tj Che Guevara, Pekic, Radule i Anatar). Hvala za sve što ste odradili momci za ovaj forum.

Novi probni moderator je vrsatko.
Za sada samo market sekcija, gde se nadamo da ce krenuti punom parom da radi svoje (zle) akcije :)

ispred admin tima,
CHuuPa.