Odlazak kolega
Posted: 05 Dec 2021, 21:21
Dragi članovi,
kolege moderatori su napustili moderatorski tim (Bulat, Pekić, Radulović i Jovanović, tj Che Guevara, Pekic, Radule i Anatar). Hvala za sve što ste odradili momci za ovaj forum.
Novi probni moderator je vrsatko.
Za sada samo market sekcija, gde se nadamo da ce krenuti punom parom da radi svoje (zle) akcije
ispred admin tima,
CHuuPa.
kolege moderatori su napustili moderatorski tim (Bulat, Pekić, Radulović i Jovanović, tj Che Guevara, Pekic, Radule i Anatar). Hvala za sve što ste odradili momci za ovaj forum.
Novi probni moderator je vrsatko.
Za sada samo market sekcija, gde se nadamo da ce krenuti punom parom da radi svoje (zle) akcije
ispred admin tima,
CHuuPa.