______________________________________________________________________________________________
Obaveštenje za AUKCIJE 2024.
detalji na:viewtopic.php?t=3843

______________________________________________________________________________________________
For new users/novi korisnici
New users must be manually confirmed by administrator, to finish registration, as AntiSPAM measure, if you are NOT registered in 48 hours please ping me at Viber, Discord, etc.

Contacts:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940

Molba za nove korisnike, kada završite registraciju, potrebno je da administrator odobri registraciju. Ako ne budete registrovani u roku od 48 časova, javi te mi, pa cu vas autorizovati.

Kontakti su:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940
______________________________________________________________________________________________

Regards/Pozdrav,
CHuPa

Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Opšta priča o magic-u....

Moderators: gile, CHuPa, vrastko

Post Reply
User avatar
triEDGE
Donator 2024. godina
Posts: 341
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 32
Contact:
Status: Offline

Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by triEDGE »

Pozdrav svima hello
Interesuje me kako vam se čini trenutno stanje MTG-a - računajući formate i sl. Šta mislite da je pozitivno, a šta negativno? Šta biste menjali da možete?
Negde do MH2 sam manje-više aktivno igrao modern, posle toga - groblje :|
Probao sam da pređem na EDH, furao neke četvorobojne stvari, prešao na Esper (smarao ljude :lol: ) i na kraju maltene odustao.
Pozitivno što mi se desilo za to vreme jeste što sam uspeo da rasporodam solidan deo kolekcije i da keš uložim u nešto pismeno.
Trenutno razmišljam o tome da pokrenem neki eksperimentalni format for fun (nešto povoljnije, ali ipak kompetativno) u pravcu EDH, samo malo "drugačije" - šta mislite o ovakvim idejama, da li bi neko igrao formate koji su van regularnih? hello
From My Vault EDH/MODERN
viewtopic.php?p=1096#p1096
KupujemProdajem:
https://triedge.kpizlog.rs/

TELEGRAM: @urwald199x
DISCORD: triEDGE#8809
VIBER: 069/47-42-066
User avatar
DarkArchangel
Donator 2023. godine
Posts: 108
Joined: 11 Mar 2021, 12:56
Location: Kikinda Zrenjanin
Age: 31
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by DarkArchangel »

Pozdrav.
Ajde prvo cu poceti sa tim da, naravno igrao bih i druge formate izmisljenje ako mi se svidja koncept, pogotovo ako je EDH jer to je jedini format trenutno oko kojeg se najvise i trudim i volim da igram.
A sto se tice trenutno stanje, ufff to je malo zeznuta tema. Svaki format ima svoje dobre i lose strane, da ne zalazimo dublje, ali iskreno ono sto ja vidim kao lose trenutno je to sto, nema zabave vise u tome.
Pretezno sam nov u MTG, secam se PR event Zendikar Rising, i Kiki mi daje moj prvi starter deck, klub pun igraca i vidis da uzivaju ljudi, to me je najvise privuklu. Sad ne toliko.
Nema novih igraca, a toga mi je najvise zao. Treba nekako dovesti i mladje da vide ali im pokazati tu dobru stranu MTG, a ne odmah im govoriti ,, e ova ti je 20 evra ova je 50... i tako dalje.
Trenutno svi jure da izvuku najskuplju kartu, dok meni je dovoljan taj feeling otvaranja packova i boksova. Na zadnje PR sam kupio tri boksa i dok smo pravili pauze rekao svima ajde sedi i dobacivao pakove da otvaraju cisto radi zabave.
Msm da na kraju stanje MTG zavisi najvise od nas samih, jer kako mi pristupamo njemu takav ce i biti.
User avatar
justjablan
Posts: 193
Joined: 07 Apr 2019, 16:44
Location: Крагујевац, Србија
Age: 24
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by justjablan »

Igram mtg 4,5 godina, od onog sjebavanja standarda tokom Eldraina, prelazim samo na Edh i tu se zadrzavam, ne gotivim druge formate izuzev paupera i drafta (ali trenutna cena bustera mi je nebulozno mnogo velika, za te pare svasta drugo korisnom mogu da uradim). Edh mi je najbolji format jer te ne forsira da igras karte u dekovima nego sam sastavljas, biras, kalkulises i to mi je najveca car tog formata a i gotivim da pravim dekove, a standard i modern su preforsirani mora da se igra playset neceg bolesnog i tjt, koja je fora to, smradski. Ali prestao sam da ulazem u mtg imam par dekova i dva albuma karata koje cuvaim i tjt, ako izadje nesto sto bi mogao da koristim kupim, ali prestao sam i da bidujem na aukcijama jer kupujem karte koje mi ne trebaju samo jer su jeftino hahah. eto toliko
КГ/ХЦ 034
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1108
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by CHuPa »

ehej, matori igrač ovde....

samo edh za sada..... modern kada dodjem (jednom prilikom) do kluba...

Ako praviš nešto, zainteresovao si me :D
User avatar
triEDGE
Donator 2024. godina
Posts: 341
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 32
Contact:
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by triEDGE »

Ono o čemu sam razmišljao jeste da na neki način modujem postojeći edh format :D
Ideje koje su mi padale na pamet su:
Da (skoro?) svi planeswalkeri mogu biti generali i da možemo birati jedan instant/sorcery spell u njihovoj preciznoj boji koji bi služio kao signature spell.
Na ovo mi pala još jedna ideja, a to su da poteze koristimo kao manu. Npr 1 potez = 1 mana za cast planeswalkera, a svi potezi se sabiraju. Tipa sada je moj 20ti potez i 3 puta sam odigrao Liliana of the Veil što bi značilo da mi je preostalo 11 mane.
Neki dodatak na ovo jeste "Planeswalking pravilo" kada ti planeswalker "rikne", on se zapravo planeswalkuje na onoliko poteza koliki mu je cmc i tek se posle toga vraća u command zonu/može da se castuje.
Signature spell može da se castuje samo kada je general tj. planeswalker u igri.
Što se signature spellova tiče, svaki sledeći cast bi osim regularnog costa koštao 1 turn manu više.
Npr za regularne generale, ako su npr artifact ili enchantment u podznaku mogu imati svoj signature artifact ili enchantment (u identičnoj boji?), a ako su samo "vanila" bića, mogli bi imati sopstvenog companiona tj. non legendarno biće u identičnoj color kombinaciji koje se castuje na neki svojstven način - razrađujem ovo za sada.
Mišljenja?
From My Vault EDH/MODERN
viewtopic.php?p=1096#p1096
KupujemProdajem:
https://triedge.kpizlog.rs/

TELEGRAM: @urwald199x
DISCORD: triEDGE#8809
VIBER: 069/47-42-066
User avatar
triEDGE
Donator 2024. godina
Posts: 341
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 32
Contact:
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by triEDGE »

Pored ovoga razmišljao sam i o modernu nešto - van karata iz mh i mh2 manje-više je lako nabaviti ostale modern legal karte, a i cena im je dropala. Mogao bi da se proba format bez horinzons karata - verujem da veliki broj nas još uvek ima te karte?
Ono da nazovemo format old modern i odigramo neki turnir dva puta godišnje - kao u dobra stara vremena :D
From My Vault EDH/MODERN
viewtopic.php?p=1096#p1096
KupujemProdajem:
https://triedge.kpizlog.rs/

TELEGRAM: @urwald199x
DISCORD: triEDGE#8809
VIBER: 069/47-42-066
User avatar
HeroOfChernobyl
ANIMAL IS HERE
Posts: 960
Joined: 28 Jul 2018, 00:07
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by HeroOfChernobyl »

triEDGE wrote: 01 Mar 2022, 10:00 Negde do MH2 sam manje-više aktivno igrao modern, posle toga - groblje :|
isto se desilo i sa mnom, te mislim da bi greota bila da ne ostavim poduzi komentar.
pre kovida sam bio jedan od najludjih modernasa od onih koji su u tom momentu igrali, nema PPTQa i EMCQa na koje nisam isao, jedan dan odem za KG (kod tebe :D), iduci rano ujutru odmah za NS da stignem na iduci... gde je zapelo? razloga ima i previse, te mislim da nema ijednog koji mogu nazvati glavnim, nego se jednostavno previse losih stvari desilo odjednom da bi magic bio privlacan koliko je bio nekad (meni, mozda i drugima)

za pocetak, naravno, krenula je korona, vecina klubova je cas radila, cas ne, i jos nije bilo nikakvih turnira, pa se tu volja izgubila (opet, meni, ne znam za druge). potom, premda ovo ne smeta mnogima, wotc ukinuse tzv "pro dream"; ja sam licno stremio bas tome, i nevezano da li bih uspeo u tome, lepo mi je bilo znati da postoji, osecao sam kao da bar necemu mogu dugorocno da stremim. kao da to nije dosta, izlazi mh2 kao kap koja je prelila casu.

i dalje mislim da je skoro ceo set greska. svaki put kad spomenem njegov power level, ljudi mi kazu "pa dobro, i treba da raste, sta sad, ne mozemo samo stagnirati" i premda se slazem s time, power level bi valjda trebalo da raste iole konzistentno i polako... ne ovako naglo.

o cenama da ne pricam - karte su prejake, pa i skupe, samim tim moras dobrano iskesirati dek, cak i da si imao ceo dek pre mh2 (???). zbog ovoga su mi gotovo svi top dekovi postali gnusni, GDS je sad dobar u gotovo svemu, a hammertime toliko nepredvidiv i borderline busted da sam ga prodao.. imao sam 10ak dekova pre mh2, od kojih je vise od pola (!) "propalo" samo zbog njega. nije ni cudo sto manje ljudi igra ako mene pitas..

neverovatno, ali ima tu i dobrog - ne pamtim kad je bilo ovoliko konzistentnih dekova, broj viable spilova je odusevljavajuc, samo je meni licno nekako igra u losem stanju jer su mi svi (top) spilovi obnoxious, cak i amulet, koji dosta dugo igrah i oduvek voleh.

na kraju, ne treba zaboraviti ni da ljudima mtg ume da se zgadi iz raznih drugih razloga: zaposle se i/ili posvete studijama, nadju partnera (ne mislim na komandera/e tho), zatrebaju im pare za nesto drugo, ili, neverovatno, ohlade se prema igri. uprkos stupanju u (konacno) normalnu vezu, ja krenuh da se hladim bar pola godine pre toga i, iako sam deo kolekcije prodao, deo preorijentisao na EDH, prosto ne mogu da se nateram da igram, pa to ti je...... ovo se odnosi i na sve te potencijalne nove formate, dzabe kad bi deo mene igrao pauper i/ili pioneer da ima gde blize, a istovremeno opet ne bi jer eto, izgleda se ohladih, a dugo mislih da to nikad nece moci da se desi. pogresio sam mislivsi da se burnout nikad nece desiti meni, i eto, upravo ga prozivljavam, kapiram da nisam jedini

tl;dr
DarkArchangel wrote: 01 Mar 2022, 10:25 Msm da na kraju stanje MTG zavisi najvise od nas samih, jer kako mi pristupamo njemu takav ce i biti.
ovo, samo ako se osecas imalo slicno kao ja, ne zaboravi da krivac ne mora biti nuzno (niti samo) mh2, nego jos svasta nesto, a kada je to slucaj, nekad kao da nema formata na svetu koji ti moze pomoci oko toga...

...dobro, taj old modern mozda i bi, samo da se bar malo smiri ova glupa pandemija, pa mozda opet svi jako zavolimo igru, ko zna.. edh mod mi zvuci prekomplikovano trenutno, jos mislim da duel commander isto uopste nije tako los i drago mi je sto polako postaje popularan kod nas
buying collections/buying/selling cards/collecting stuff for my mono red cube https://deckbox.org/sets/3426889
User avatar
babaMiruna
Donator 2023. godine
Posts: 90
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by babaMiruna »

Da prvo krenemo od onoga sto si pitao. Nemoj pokusavati da spojis Oathbreaker i Hearstone. Jenda bolja varijanta gde se sprecavaju vec bolesne kombinacije sa walkerima je da signature spell bude vezan za walkera na bilo koji nacin sto se moze proveriti na MTG Viki (da li je u pitanju art, flavor ili ime same karte). Generalno nesto sto je cheap a fun je pauper komander gde za generala mozes da koristis bilo koje uncommon bice pa cak i da nije legendary. Veoma zabavno i kreativno a za male novce :D

Igram MTG vec 10 godina. Jednom se desilo samo da sam prodao celu kolekciju kako bih izasao iz zemlje i uradio nesto po pitanju novaca al sam zato posle prvih par meseci uleteo u klub u Helsinkiju i pokupovao sve karte koje sam zeleo uvek da imam kao sto su Force of WIll, Mana Crypt, Gilded Drake itd. Sve stare karte pune flavora :D Poceo sam da skupljam karte koje ce biti deo kolekcije za moju dusu. Po povratku u Srbiju sam uzeo celu kolekciju, nasao jednog generala i napravio deck od tih omiljenih karata. Mogu samo da kazem da sam jedini uzivao ubacivajuci preatore turn 2 ili 3 :D Ostali za stolom not so much. Tako da se vremenom pravilo jos vise EDH deckova jer je to prilika da se igras sa svim kartama koje si skupljao na jednom mestu. Ono sto savetujem ljudima koji ulaze u EDH sa listama karata koje "moraju" da kupe (jer tako pise na internetu) je da uzmu svoj binder i naprave deck od tih karata koje imaju i prestanu da kukaju kako nemaju odredjene karte i da zbog toga uvek gube. Nije zlato sve sto sija tako da i netdecking nije sve na svetu. Ljudi treba da uzivaju u EDH igrajuci se sa svojim omiljenim kartama i sa ljudima koji vole da se zabave i tovare jedne druge. Nije sve u pobedi kad se tice EDH, ako jeste bitno onda se vrati u modern jer je takav mentalitet tamo veoma dobrodosao.

Modern je uvek bio skup i bice. Trenutno dosta ljudi netdeckuje i nema zelju da napravi neki home brew jer je bitno pobediti sto vise ljudi BangHead Format u kome ce ti mana base biti skuplji od main decka je nekima previse i zbog toga odustaju od svojih deckova, ili puknu dosta novaca na deck i ljudi u klubu kupe 10 sideboard karata za 500 din. Gledao sam kako dosta ljudi napusta modern jer su videli koliko je EDH zapravo fun format.

Dobra strana MTG je to sto je prepun dobrih ljudi koji pokusavaju da izgrade zdrav community. Sto se tice cena ne mogu reci da mi je lose jer sam inace collector karata tako da sve sto sam uzimao proslih godina je dobilo na vrednosti. Svijda mi se i sto sve vise ljudi ulazi u EDH i uziva u tom formatu. Na kraju krajeva sve se svodi na druzenje, koje je najbitnije od svega.

Ono sto mi se trenutno ne svidja jeste da novije edicije nema nikakvu vrednost (osim par broken karata) i da su ljudi zbog toga prestali da igraju prerealiseve, sto je pre bio izuzetno zanimljiv dogadjaj za sve i gde se pre nekad okupljalo po 40+ ljudi samo za taj jedan dan.

Jedina stvar koja mi najvise nedostaje je kako su se pre ljudi menjali i manje gledali ko ce koga da zakine za par dolara a nekad i par desetina dolara. Ljudi nisu ni svesni kako se pre menjalo *karton za karton* i da ti nekome das ono sto njima treba a dobijes ono sto si oduvek zeleo. Pogotovo sto u zadnje vreme nailazim na ljude koji bezvrednuju tvoje karte i to bas one koji oni zele da kupe i ponasaju se kao da si ti dosao kod njih da ti ih otkupe, dok u isto vreme svoje gledaju po punoj ceni. Nije tesko pitati ljudi "koliko cenis te karte" i reci NE ako ti ne odgovara umesto trash talka koji obicno sledi kada neko nije zadovoljan cenom karata. Nije sve u profitu i barem u MTG mozes zaraditi samo od cuvanja karata.

Za kraj opet nesto lepo. Iako imas sve karte ovog sveta i ne treba ti nista drugo jednostavno opet uzivas u listanju tudjih bindera i nalazenju novih karata ili flashbackova od starih :D Koliko god ljudi govorili da nemaju nista u binderima ili pak shoe boxovima opet cu odvojiti sat vremena (nekad i vise) da prolistam sve :D nadam se i da vi uzivate u istom banana
I don't bid much.
User avatar
Ravnica BG
Donator 2023. godine
Posts: 790
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by Ravnica BG »

Jedina stvar koja mi najvise nedostaje je kako su se pre ljudi menjali i manje gledali ko ce koga da zakine za par dolara a nekad i par desetina dolara. Ljudi nisu ni svesni kako se pre menjalo *karton za karton* i da ti nekome das ono sto njima treba a dobijes ono sto si oduvek zeleo. Pogotovo sto u zadnje vreme nailazim na ljude koji bezvrednuju tvoje karte i to bas one koji oni zele da kupe i ponasaju se kao da si ti dosao kod njih da ti ih otkupe, dok u isto vreme svoje gledaju po punoj ceni. Nije tesko pitati ljudi "koliko cenis te karte" i reci NE ako ti ne odgovara umesto trash talka koji obicno sledi kada neko nije zadovoljan cenom karata. Nije sve u profitu i barem u MTG mozes zaraditi samo od cuvanja karata.
Ja ne znam gde si se ti menjao, pre je bila OTIMACINA karata, ko ce koga da zajebe bolje ili da uzmes sve karte od novih igraca a da im uvaljas krepove. I treba sada da se menjaju u DOLAR/EVRO ako treba jer to je jedino posteno.

Prezadovoljni smo scenom i pozivamo sve koji su nezadovoljni da dodju na Diskord i da se Druze pre svega a posle i da navrate do kluba da igraju EDH sa nepoznatim igracima jer se tako stvaraju dobra prijateljstva. Imamo i turnire redovne, evo vratio se Game day i Store championship a redovno dolaze i EDH igraci...

Mogao bih do sutra da vam pisse kontra argumente na kuknjavu i ostalo ali bolje je da na vreme shvatite da je Magic skup hobi i da ce uvek tako biti jer je to masina za pravljenje para ;)

Boris
Sponsored by - Ultra Pro
User avatar
babaMiruna
Donator 2023. godine
Posts: 90
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by babaMiruna »

U celoj Vojvodini pa i u intostranstvu. Mozes slodno pitati i Chupu jer znam kako sam se sa njim trejdovao davnih dana kad sam bio u BG. Da li ces ti kao iskusniji igrac zajebati nooba to je sve do tebe ali samim tim ucis tog istog novog igraca voema losoj navici jer ce jednog dana skontati koliko su njegove stvari vredele pa ce on to isto uraditi nekom drugom.

Niko ne trazi kontra argumente niti kukamo, mi ovde iznosimo sta mislimo o pojedinim formatima jer svako ima slobodu misljenja da iskaze kako vidi trenutnu situaciju i iznese neke nove ideje da bi postojece formate nekom ucilinili zanimljivijim.

MTG moze a i ne mora biti skup sve zavisno od toga kada si nabavio odredjene karte. Ipak je to kolekcionarska igra tako da je ocekivano da odredjene stvari dobiju na vrednosti vremenom, cak i vise od 10x. Da nije masina za pravljenje para dosta ljudi uopste ne bi ni igralo a ni skupljalo karte, mislim da je to i vise nego ocigledno. happy

Scena je i vise nego odlicna. Pogotovo sto svakim danom ima sve vise i vise EDH igraca. Da je tako govori i Wizardsov focus na EDH proizvode, standard edicije koje donose sve vise EDH stapleova i posebne commander edicije. Zato ljudi porede MH1 i MH2 sa novim edicijama u kojim je jako malo modern stvari koje mogu da se igraju sa trenutnom metom. I tako ce i ostati dok god ne izadje nova edicija sa broken stvarima kao sto je bila Ikoria i Throne of Eldrain gde na prerealisu, koji je sad dosta skuplji, mozes imati sansu da povuces kartu koja je ili ce biti skuplja 30$ banana
I don't bid much.
User avatar
Ravnica BG
Donator 2023. godine
Posts: 790
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by Ravnica BG »

U celoj Vojvodini pa i u intostranstvu.
Mozda se lepo menjalo u Inostranstvu, za Vojvodinu i ostali deo Srbije tesko da jeste :) Sve se zna kakva je nekad bila scena i kako su klubovi po NS i BG radili ;)
Sponsored by - Ultra Pro
Kokosh
Posts: 2
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by Kokosh »

Ljudi ima li klub, ili klubovi u Bg trenutno da organizuju bilo kakve turnire, limited po mogucstvu? Hvala
User avatar
Ravnica BG
Donator 2023. godine
Posts: 790
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by Ravnica BG »

Ima Ravnica :)

ako nisi na diskordu ili vajberu pisi mi da te dodam da mozes da pratis najave turnira. Imas i Competitive turnire 13 i 14 Avgusta ;)
Sponsored by - Ultra Pro
Kokosh
Posts: 2
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by Kokosh »

Ne koristim diskord, imam viber doduse, kako nemate neki instagram ili nesto da se isprate turniri? Ne planiram digram svaki vikend i nisam aktivan igrac i sve to, al ko velim mozda bi neki vikend bacio draft ili nesto
User avatar
Ravnica BG
Donator 2023. godine
Posts: 790
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Koliko ste zadovoljni trenutnim stanjem MTG-a?

Post by Ravnica BG »

Kokosh wrote: 19 Jul 2022, 11:31 Ne koristim diskord, imam viber doduse, kako nemate neki instagram ili nesto da se isprate turniri? Ne planiram digram svaki vikend i nisam aktivan igrac i sve to, al ko velim mozda bi neki vikend bacio draft ili nesto
E pa imamo i instagram i fejsbuk i sve ali zbog lakseg pracenja najava turnira postoji diskord. Ne zelimo na Instagramu da spamujemo non MTG ljude sa MTG stvarima i turnirima. Diskord je od cele zajednice a Viber grupa je samo za turnire, dodacu te danas na viberu a ako se predomislis za diskord javi ;)
Sponsored by - Ultra Pro
Post Reply

  • You do not have permission to post in chat.
@ AnimeGuy333 « Tue 5:30 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ kakarot16 « Tue 5:12 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ JoCar « Tue 4:10 pm »
@ Shush « Tue 3:13 pm »
@ SHPISHPI_cards « Tue 2:28 pm »
@ aksa « Tue 8:32 am »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ aksa « Tue 8:30 am »
@ Ominous « Tue 1:12 am »
@ JoCar « Mon 11:36 pm »
@ JoCar « Mon 9:00 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ AnimeGuy333 « Mon 8:42 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ kakarot16 « Mon 8:21 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ aksa « Mon 7:47 pm »
@ Ominous « Mon 7:03 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ Ominous « Mon 6:55 pm »
@ JoCar « Mon 6:16 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ eNmanja « Mon 6:11 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ eNmanja « Mon 6:10 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ AnimeGuy333 « Mon 6:01 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ JoCar « Mon 5:49 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ AnimeGuy333 « Mon 5:33 pm »
@ AnimeGuy333 « Mon 5:32 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ ArtenDaelus « Mon 3:51 pm »
@ MagicalZiggy « Mon 3:28 pm »
@ Shado « Mon 2:51 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ aksa « Mon 2:49 pm »
@ Crazyfen « Mon 2:46 pm »
@ CHuPa « Mon 2:42 pm »
@ Shush « Mon 2:31 pm »
@ sluzimonarodu « Mon 2:10 pm »
has started a new topic: 010 Auction - "Sve za 100"
@ babaMiruna « Mon 1:07 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ JoCar « Mon 11:32 am »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ Crazyfen « Mon 11:00 am »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ eNmanja « Mon 10:12 am »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ Heliceras « Mon 12:27 am »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ babaMiruna « Sun 10:37 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ Crazyfen « Sun 10:36 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ eNmanja « Sun 9:13 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ babaMiruna « Sun 9:01 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ babaMiruna « Sun 8:30 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ mightynora « Sun 7:14 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ CHuPa « Sun 5:33 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ Crazyfen « Sun 4:54 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ sluzimonarodu « Sun 4:06 pm »
has started a new topic: 009 Auction - Sareno
@ CHuPa « Sun 12:44 pm »
@ sluzimonarodu « Sun 7:15 am »
@ HeroOfChernobyl « Wed 8:19 pm »
@ Chuck Norris « Wed 10:28 am »
@ triEDGE « Tue 3:40 pm »
@ vintertid « Tue 11:52 am »
@ vintertid « Tue 8:45 am »
@ skyhound « Mon 9:42 pm »
has replied to: Re: Breaking News
@ Soundwave « Mon 9:13 pm »
@ HeroOfChernobyl « Mon 8:00 pm »
@ CHuPa « Mon 4:04 pm »
@ CHuPa « Mon 11:46 am »
has replied to: Re: potrebne zemlje
@ Soundwave « Mon 11:43 am »
@ CHuPa « Mon 9:06 am »

Who is chatting

offline JoCar 
offline aragon.sm