Page 1 of 1

Novi član tima. Dec

Posted: 06 Dec 2022, 20:15
by CHuPa
Zbog celokupnog poznavanje svetske MtG ekonomije, zasluga koje je poslednjih 6 meseci radio na poboljšanju naše scene i održavanju rada i reda na forumu, član babaMiruna je promovisan u moderatora foruma.

Re: Novi član tima. Dec

Posted: 07 Dec 2022, 10:37
by Tachyon
:kekw: