______________________________________________________________________________________________
Obaveštenje za AUKCIJE 2024.
detalji na:viewtopic.php?t=3843

______________________________________________________________________________________________
For new users/novi korisnici
New users must be manually confirmed by administrator, to finish registration, as AntiSPAM measure, if you are NOT registered in 48 hours please ping me at Viber, Discord, etc.

Contacts:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940

Molba za nove korisnike, kada završite registraciju, potrebno je da administrator odobri registraciju. Ako ne budete registrovani u roku od 48 časova, javi te mi, pa cu vas autorizovati.

Kontakti su:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940
______________________________________________________________________________________________

Regards/Pozdrav,
CHuPa

predlog za izmenu aukcija

Opšta priča o magic-u....

Moderators: gile, CHuPa, vrastko

Post Reply
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1109
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Online

predlog za izmenu aukcija

Post by CHuPa »

Dragi donatori, aukcioneri.

1. hvala svima na donacijama. do kraja godine smo pokriveni.
2. imam predlog za promenu pravila aukcija:
trenutno aukcija traje 24 sata, ako niko ne biduje ide kraj, izmena bi bila sledeća:
  • a. ako neko biduje, aukcija se produžava za 6 sati (do sada je bilo 24).
  • b. dodatno možete da stavie datum isteka aukcije, tada ide 6 sati ili datum koji ste naveli šta prvo dodje.
Dear users, sellers, auctioners.

1. thanks for all donations, we have completed our payment for hosting 2024,
2. I have a suggestion about "Aukcije" :
Auction at this point, lasts 24 hours, if no one bids, auction ends. my opinion for change are:
  • a. if somebody makes a bid, auction will last 6 hours from last bid (now is 24hours)
  • b. additionaly seller may specific a date when auction ends. so either way auction ends by no more bids or end of date.
Sva pitanja tu sam,
for all q&a, please write here,

Tnx
Čupa
User avatar
vintertid
Donator 2024. godina
Posts: 1152
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by vintertid »

ako nije problem da iznesem svoja opazanja ovde?

mislim da bi sa kratkim rokom posle poslednjeg bida aukcije bile mnogo vise osetljive na trenutak kad su postavljene i mnogo cesce bez bidova. onda bi ih ljudi ponovo otvarali malo kasnije i tako pravili jos veci clutter mrtvih aukcija.

trenutno, prema mojim aukcijama ove godine vidim da je VEOMA bitno da li je aukcija postavljena uvece, ujutru, tokom radnog dana/subota, da li je nakon nekih zaista popularnih aukcija (aragornove su veoma popularne jer on postavlja nove edicije kad izadju a sad te edicije izlaze maltene svakog meseca) i pogotovo da li je pocetkom meseca kad su ljudi primili platu. za mnoge aukcije nesto je bidovano tek nakon 12 sati nakon postavljanja jer mnogi ljudi dolaze samo nocu, samo posle posla ili svaka tri dana itd...

neke aukcije su mi super poletele, neke su se spasle "sa lopate" a neke su ostale nebidovane. nije uvek cena u pitanju, vreme trajanja od minimalno 24h omogucava da veci broj ljudi vidi aukciju. mozda neki rok trajanja tipa aukcija ne moze da traje duze od 48 sati da se ne bi vukla po sedam dana. ali tek tu ce biti shitshow od toga sto ljudi ne citaju pravila i ne prate ni ovako uvek kad je bidovano.

ja nemam nikakav problem kako god vi odlucite, sve mi odgovara, sve podrzavam.
User avatar
snowman
Posts: 181
Joined: 14 Sep 2023, 20:47
Status: Offline

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by snowman »

Trajanje od 6h je prekratko, ljudi ce morati da proveravaju forum non stop. A ako neko izbiduje uvece aukcija ce isteci u ranjim jutarnjim satima, a prilicno sam siguran da niko od nas nije raspolozen da bleji do/ustaje u 4h-6h ujutru da bi cekirali aukciju.
User avatar
HeroOfChernobyl
ANIMAL IS HERE
Posts: 960
Joined: 28 Jul 2018, 00:07
Status: Offline

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by HeroOfChernobyl »

slazem se i sa prethodnim komentarima, i da je 24 sata overkill, ali isto tako, 6 je bas premalo... cak je i 12 (moja prva ideja), a kamoli 6 - obe cifre bi za aukcije okacene preko vikenda i/ili u 3 ujutru ljudima koji su cesce na forumu dale apsurdnu prednost

sto to ne bi mogla biti neka cifra poput 15 ili 18?

mislim da brojka samo treba da se promeni na neku drugu, pa cemo videti vec da li ce i kako to funkcionisati. svakako ne moze biti mnogo gora od 24 sata, da budem brutalno iskren, jer je ovaj aspekat aukcija lose ostario sa trenutnim, nadrealnim prilivom novih clanova

neka se uspostavi ta neka nova brojka, ali i da svi budemo spremni na njenu promenu ako bidovanje opet ispadne mucno, najmanji problem je ponovo je promeniti

zar nije upravo ta fleksibilnost i razlog zasto na bukvalno svakoj aukciji stoji trajanje? reading the auction explains the auction
buying collections/buying/selling cards/collecting stuff for my mono red cube https://deckbox.org/sets/3426889
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1109
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Online

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by CHuPa »

ok, dva super argumenta.

predlog:

18 sati aukcija trajanje, 18 sati pomeranje od poslednjeg bida, krajnji rok kraja aukcije (pa šta dodje pre), to je novi predlog. (sa 24 na 18 sati)

For English speaking users;

instead od 24 hour period of auction, to downsize it to 18 hourrs, same for next bid, and a end of auciton date/time (which ever comes first)

Comments please,
Čupa
User avatar
Soundwave
Phyrexian Crusader
Posts: 974
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 37
Contact:
Status: Offline

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by Soundwave »

Izneo bih predlog :

Dokle god se ne biduje na item, neka stoji 24h. Od trenutka bidovanja, 12h je minimalno dovoljno vreme da aukcioner može da proglasi predmet sa aukcije prodatim.

Smatram da se time daje veća autonomija prodavcu, kao i da kupac uvek ima razumno vreme da odreaguje na aukciju
Someday, someone will best me.
But it won't be today, and it won't be you.

Discord : SoundwaveKG#6896
User avatar
vintertid
Donator 2024. godina
Posts: 1152
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by vintertid »

Soundwave wrote: 22 Apr 2024, 11:43 Izneo bih predlog :

Dokle god se ne biduje na item, neka stoji 24h. Od trenutka bidovanja, 12h je minimalno dovoljno vreme da aukcioner može da proglasi predmet sa aukcije prodatim.

Smatram da se time daje veća autonomija prodavcu, kao i da kupac uvek ima razumno vreme da odreaguje na aukciju
sve to + hard limit za neki datum i vreme, tako da aukcija prestaje momentalno tog trenutka cak i ako nije proslo 12h od poslednjeg bida da se ne bi razvlacilo po 7 dana jedan item po 25 dinara.
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1109
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Online

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by CHuPa »

dakle stojimo na:

24 od postovanja (uslovni end), svaki sledeći bid produžava +12 sati (opet ulsovni end), i fiksni istek aukcije (tipa 5-7 dana, uslocni end), pa šta prvo naidje ?

Ako odgovara većioni, molim da iskomentarišete.

Hvala.
Čupa
User avatar
HeroOfChernobyl
ANIMAL IS HERE
Posts: 960
Joined: 28 Jul 2018, 00:07
Status: Offline

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by HeroOfChernobyl »

24h od postovanja mi zvuci kao ok ideja, ali fiksni istek aukcije ne, to bi se moglo zloupotrebljavati samo tako... to bi onda (makar u teoriji) bilo kao na ebayu, da se ljudi takmice ko ce pred kraj nesto da osvoji, sto mislim da kompletno ubija citavu poentu. takodje, zasto zuriti da se promeni vise pravila odjednom nakon toliko godina? :? sto ne smanjimo samo broj sati za bidove za pocetak? opet, ako se aukcije i tako razvuku, lako cemo dodati fiksni end naknadno

produzavanje za 12h je oduvek zvucalo ok na papiru, ali se u praksi pokazalo kao premalo. ako se secate, bidova na 12 sati je vec bilo u par navrata i, ne znam za vas, ali se tacno secam da sam x puta ja, koji iovako previse vremena provodim na forumu, vukao deblji kraj jer eto, citav dan provedem napolju ili samo ne stignem/zaboravim jednom da cekiram forum, zasednem, kad ono gle, ode item

a mislim da bi ovo moglo biti lose i po druge: ja okacim aukciju u 3 ujutru jer nemam konkretan sleep schedule i ne mogu dopustiti da mi se taj posao razvlaci na jos vise dana (vec mi treba vise od jednog dana za svaku aukciju iovako), neko se bas tad nadje na forumu i biduje odmah, a sa druge strane, neko ko provodi manje vremena na forumu (i pritom vrv spava u to vreme) se ujutru probudi, odjuri na posao, ne stigne/ne moze tamo da pipne forum, dodje kuci i vec prvi put ikad zatekne vec prodate stvari? (za vikend da ne govorimo)

upravo zato sto bi nekome 18 sati moglo zvucati kao previse sam i pomenuo i 15, je l onda mozda bolje da bude toliko? mislim da bi upravo tih dodatnih par sati nakon 12, koliko god glupo zvuci, dalo ljudima taman dovoljno vremena da odreaguju na (ne)postojece bidove, a aukcija bi se vec zbog toga mnogo manje razvlacila
buying collections/buying/selling cards/collecting stuff for my mono red cube https://deckbox.org/sets/3426889
User avatar
vintertid
Donator 2024. godina
Posts: 1152
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by vintertid »

upravo zato sto bi nekome 18 sati moglo zvucati kao previse sam i pomenuo i 15, je l onda mozda bolje da bude toliko? mislim da bi upravo tih dodatnih par sati nakon 12, koliko god glupo zvuci, dalo ljudima taman dovoljno vremena da odreaguju na (ne)postojece bidove, a aukcija bi se vec zbog toga mnogo manje razvlacila
ako ne bude ravno 12 ili 24 tek ce biti shitshow sa pogresnim racunanjem vremena
User avatar
HeroOfChernobyl
ANIMAL IS HERE
Posts: 960
Joined: 28 Jul 2018, 00:07
Status: Offline

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by HeroOfChernobyl »

moguce, ali tom logikom mislim da nije tesko izracunati ni 18, samo treba dodati jos 6 sati. ljudima uglavnom nije problem da iskalkulisu combat damage, pa valjda mogu i ovo

salu na stranu, i ja bih cvrsto bio za 12 da se to nije vec (u najboljem slucaju) osrednje pokazalo. jesu aukcije bile fluidnije i brze se smenjivale, ali onda se previse rewarduje bdenje na forumu, sto mislim da unistava sav preostali komfor. ljudi poput mene i ja cemo se snaci sa bilo kojim brojem sati, ali mislim da pre treba ugoditi novim clanovima i generalno ljudima koji ne provode previse vremena ovde

mada kad jos bolje razmislim, mozda je i premali sample size bio sa tih par aukcija od 12 sati, mozda treba probati postaviti jos par sa 12 sati, pa da vidimo, ali ako onda ne bude islo, pa neka bude shitshow, verujem da bi se navikli svi s vremenom
buying collections/buying/selling cards/collecting stuff for my mono red cube https://deckbox.org/sets/3426889
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1109
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Online

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by CHuPa »

HeroOfChernobyl wrote: 23 Apr 2024, 13:22 moguce, ali tom logikom mislim da nije tesko izracunati ni 18, samo treba dodati jos 6 sati. ljudima uglavnom nije problem da iskalkulisu combat damage, pa valjda mogu i ovo

salu na stranu, i ja bih cvrsto bio za 12 da se to nije vec (u najboljem slucaju) osrednje pokazalo. jesu aukcije bile fluidnije i brze se smenjivale, ali onda se previse rewarduje bdenje na forumu, sto mislim da unistava sav preostali komfor. ljudi poput mene i ja cemo se snaci sa bilo kojim brojem sati, ali mislim da pre treba ugoditi novim clanovima i generalno ljudima koji ne provode previse vremena ovde

mada kad jos bolje razmislim, mozda je i premali sample size bio sa tih par aukcija od 12 sati, mozda treba probati postaviti jos par sa 12 sati, pa da vidimo, ali ako onda ne bude islo, pa neka bude shitshow, verujem da bi se navikli svi s vremenom
Istom tom logikom, mogli bi da dignemo vreme na 48 sati, da taman svi vide sve :), 24 sata koje su sada stavljene su extremno dobro balansirane za većinu ljudi.

Svakako probati 12 umesto 24, ali to bi bilo na trial bazi... pa ako se većina složi, onda menjamo pravila :)
User avatar
triEDGE
Donator 2024. godina
Posts: 341
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 32
Contact:
Status: Offline

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by triEDGE »

Imam neki predlog vezan za aukcije:
Recimo da okačim aukciju večeras (23.04.2024) u 20:00 i da stavim u opisu aukcije da ona postaje aktivna tek 25.04.2024. od 20:00 tj. ljudi će imati 2 dana (kontam da je i jedan dovoljan) da vide šta se nudi i da procene šta će juriti (po meni bi ovo ispalo korisno za aukcije sa više itema) a i sprečilo bi da se ljudi javljaju nakon 23 časa za neki item za koji niko nije bidovao te time produžuju aukcije na 5+ dana...
Ako su ljudi upoznati šta ih interesuje kontam da mogu bidovi raditi i na 12h?
Ono nzm kako je kod drugih mada ako nešto jurim već na samom startu aukcije napravim listu šta me baš interesuje i koliko bih dao za te karte.

Takođe mogu ovih dana okačiti jednu aukciju sa ovim pravilom pa da vidim kako će se pokazati?
From My Vault EDH/MODERN
viewtopic.php?p=1096#p1096
KupujemProdajem:
https://triedge.kpizlog.rs/

TELEGRAM: @urwald199x
DISCORD: triEDGE#8809
VIBER: 069/47-42-066
User avatar
Chuck Norris
Donator 2023. godine
Posts: 417
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Contact:
Status: Offline

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by Chuck Norris »

Predlozi

Aukcija da traje 7 dana od postovanja, istice u 20:00, tj 8 uvece sedmi dan.

Svaki bid produzava aukciju za 10 minuta.

To je nesto kao ebay, imas anti-snipe i imas vreme kad ce se zavrsiti.

Sto se tice bidera, preporucujem vam da bidujete odma maximalnu cenu koju bi platili i onda nemate trolova koji dizu za 5 dinara kartu u 19:55.....

Topli pozdrav
User avatar
HeroOfChernobyl
ANIMAL IS HERE
Posts: 960
Joined: 28 Jul 2018, 00:07
Status: Offline

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by HeroOfChernobyl »

onda mozda stvarno da pokusamo sa 12, pa kako ispadne, kapiram da to ima i uslovni upside sto bi ljudi morali da budu odlucniji oko svojih bidova... bar se meni desavalo da se dvoumim oko necega, odlucim da se vratim posle, kad ono ode :D
buying collections/buying/selling cards/collecting stuff for my mono red cube https://deckbox.org/sets/3426889
sluzimonarodu
Donator 2024. godina
Posts: 68
Joined: 02 Jul 2020, 08:12
Location: Niš
Age: 41
Contact:
Status: Online

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by sluzimonarodu »

Zaista sve odlicni predlozi i za sta god da se odlucite bice dobro. Kao i kod lekova, sve ima svojih nuspojava, ali na kraju krajeva, svetu se nikad i ne moze ugoditi.

Molim vas samo da javite za sta ste se na kraju odlucili, a nase je da se prilagodimo. 🙂
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1109
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Online

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by CHuPa »

Za aukcionere: trenutna pravila nisu izmenjena..

Zbog velikog broja pitanja koja se ponavljaju, a vezana su za pravila aukcija, u nastavku sam sažeo da ih imamo na jednom mestu.

Trenutna pravila;
24h kraj aukcije
ako neko bideuje, produžava se 24h

Q&A
Često postavljana pitanja i odgovori:

Koliko aukcija mogu da imam?
Prema pravilima možete imati 2 aukcije paralelno. Par ljudi me je pitalo da postavi više aukcija, ako uspevate da ih pratite i redovno održavate preglednim prvu stranu, možete podići na 3 aukcije istovremeno, medjutim ako krene problem sa praćenjem i aukcija ode na 4+ strana, te nastaje problem sa pregledom, ograničite se na 2 aukcije.

Koliko iteam mogu da imam na aukciji?
Prema pravilima stavljate do 500 itema, sve preko toga može da bude teže za praćenje. Nemam ništa protiv da povećate ovaj broj, ako pratite izmene, korigujete greške bidera, budite svesni da veći broj itema podrazumeva i pojavu većeg broja grešaka, samo ne preterujte.

Da li moram da regulišem jednu aukciju do kraja, pa tek onda da postavim novu i za koje vreme treba da dogovorim sa biderima?
Ako imate samo jednu auckiju, te ne planirate više aukcija u narednih 7 dana, očekivano je da se javite biderima u roku od 7 dana i da završite aukciju (kontakt bidera, razmena inforamcija za slanje i prijem, razmena novca, slanje paketa).
Ako imate više aukcija, po završetku poslednje aukcije, 7 dana da se sve okonča (sve isto kao za single aukciju).

Koliko dugo je očekivano da se karte pošalju biderima?
Očekivano je posle kraja jedne ili svih aukcija, da završtie prenos para i da se karte pošalju u roku od 7 dana. Budite svesni da praznicima ne radi PTT niti kuriri rade isporuku, te da 7 dana za dogovor i slanje paketa, može bit produženo na 10-12 dana ako su u pitanju praznici ili viša sila (pod višom silom se smatraju elementalne nepogode, ratno stanje, vandredno stanje), te životni problemi višeg nivoa prioriteta (bolest, smrtni slučaj, nesrećni slučaj...).

Svakako ako ste brži, super za sve. :)

Kako slati karte?
Postexpress je default, manja količina karata težine do 300 gr, iznosi 350 RSD
Veća količina karata je 400-450 RSD, u zavisnosti od težine.
U slučaju skupljih pošiljki uračunajte pucketavu zaštitnu kesu (+30-50 RSD), ovo važi kao obavezno za pakete preko 6000 RSD, stavljajte dodatnu zaštitu, protektori, slivovi, karton, kutije, šta god, lakše je svima tako.
Ako bider insistira na običnoj koverti, za primer osvojene karte do 1000 RSD ili gde poštarina prevazilazi vrednost karata, tu možete da napravie izuzetak, ali samo ako imate izričit zahtev od bidera.
Sve ostalo Postexpress je default.

Koliko vremena treba da čekam da mi se aukcioner javi?
Očekivano je da se aukcija završi do 7 dana, te je realno da se aukcioner javi 2-3 dana, imajte strpljenja, nisu svi 24/7 pored kompa i nemaju svi net da reaguju odmah. Svako od aukcionera može imati čudno radno vreme, porodični problem, budite svesni koliko god su vam hitne karte, planirajte 7-10 da ih dobijete kurirom. Istovremeno svi zavisimo od pošte, zavisimo od kurira i njihovog radnog vremena.

Da li moram da javim da je aukcija završena?
Da, Očekivano je da po isteku aukcije postavi poruka da je kraj.
Takođe svi aukcioneri imajuz opciju da urade LOCK, da posle njihove poruke za kraj, nema više bidova.
Primetio sam da deo aukcionera praktikuje da napravi izveštaj koliko je koji bider šta osvojio, količina novca duguje i ostave svoje kontakt podatke. Svakako za pohvalu.

Svi smo ovde da menjamo karte (i novce), te da svima bude zadovoljstvo korišćenje foruma.

Stojim na raspolaganju za sva pitanja.

Hvala.
CHuPa
User avatar
SHPISHPI_cards
Donator 2024. godina
Posts: 126
Joined: 01 Nov 2018, 15:29
Contact:
Status: Offline

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by SHPISHPI_cards »

Mnogi predlozi zvuče dobro.
1. Da traje minimalno 24h od postavljanja je ok.
2. Da bude bar 18-20 sati od poslednjeg bid-a, ili nakon vremena koje aukcioner napomene (Aukcija traje 50 sati od post-a, ili taj i taj datum), i to je ok.
18 ili 20 je svakako bolje od 24h, a 12 ili manje sati može biti premalo
Edit:
Ovo što rekoše da svaki predmet traje isto kao i cela aukcija - par dana, i to je ok.
Kao i predlog da aukcija može da važi/bude aktivna tek nakon X sati od postavljanja, ili jednog dana nakon postavljanja
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1109
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Online

Re: predlog za izmenu aukcija

Post by CHuPa »

SHPISHPI_cards wrote: 30 Apr 2024, 14:28 Edit:
Ovo što rekoše da svaki predmet traje isto kao i cela aukcija - par dana, i to je ok.
ovo je trenutna situacija :)
SHPISHPI_cards wrote: 30 Apr 2024, 14:28 Kao i predlog da aukcija može da važi/bude aktivna tek nakon X sati od postavljanja, ili jednog dana nakon postavljanja
ja sam iskreno, protiv ovoga, svima je cilj da se obrne aukcija sto pre, ne da se daje zadrška od xyz sati.


Za kraće vreme bidovanja, spreman sam da ispratim deo aukcija, sada da li na 15/18/21 sat... to je veliki problm sa moje organizacione strane.
Svakako voljan sam da probam sa nekim od aukcionera jednu ili više auckija ovakog tipa.

ima li dobrovoljaca ? :)

p.s. odmor je sada, pa cu manje biti pored kompa redovan, ali zato posle 07. Maja... eto predloga datuma da se proba na manje od 24 sata.
Post Reply

  • You do not have permission to post in chat.
@ JoCar « Fri 11:42 pm »
@ AnimeGuy333 « Fri 10:54 pm »
@ mightynora « Fri 9:56 pm »
@ sluzimonarodu « Fri 7:01 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ AnimeGuy333 « Fri 5:08 pm »
@ MagicalZiggy « Fri 1:45 pm »
@ Crazyfen « Fri 12:17 pm »
@ CHuPa « Fri 11:19 am »
@ aksa « Fri 11:00 am »
@ Ominous « Fri 10:12 am »
@ sluzimonarodu « Fri 9:43 am »
has started a new topic: 012 Auction - Heavy Stuff
@ AnimeGuy333 « Thu 11:12 pm »
@ mightynora « Thu 11:05 pm »
@ MagicalZiggy « Thu 10:37 pm »
@ AnimeGuy333 « Thu 9:56 pm »
@ mightynora « Thu 8:39 pm »
@ mightynora « Thu 7:40 pm »
@ Kyoma « Thu 6:35 pm »
@ Ominous « Thu 6:08 pm »
@ AnimeGuy333 « Thu 5:33 pm »
@ AnimeGuy333 « Thu 5:31 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ JoCar « Thu 4:54 pm »
@ MagicalZiggy « Thu 3:59 pm »
@ Ominous « Thu 12:49 pm »
@ snowman « Thu 12:06 pm »
@ MagicalZiggy « Thu 11:44 am »
@ snowman « Thu 11:41 am »
@ mightynora « Thu 11:35 am »
@ kakarot16 « Thu 10:05 am »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ Shush « Thu 9:23 am »
@ Kyoma « Thu 4:28 am »
@ snowman « Thu 2:39 am »
@ MagicalZiggy « Thu 2:16 am »
@ snowman « Thu 2:14 am »
@ ArtenDaelus « Thu 1:46 am »
@ Crazyfen « Thu 1:18 am »
@ MagicalZiggy « Thu 1:06 am »
@ Shado « Thu 1:03 am »
@ sluzimonarodu « Thu 12:58 am »
has started a new topic: 011 Auction - Lands, Mana Rocks
@ sluzimonarodu « Wed 8:25 pm »
@ kakarot16 « Wed 6:53 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ Fenharel « Wed 1:42 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ AnimeGuy333 « Tue 5:30 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ kakarot16 « Tue 5:12 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ JoCar « Tue 4:10 pm »
@ Shush « Tue 3:13 pm »
@ SHPISHPI_cards « Tue 2:28 pm »
@ aksa « Tue 8:32 am »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ aksa « Tue 8:30 am »
@ Ominous « Tue 1:12 am »
@ JoCar « Mon 11:36 pm »
@ JoCar « Mon 9:00 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ AnimeGuy333 « Mon 8:42 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ kakarot16 « Mon 8:21 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ aksa « Mon 7:47 pm »
@ Ominous « Mon 7:03 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ Ominous « Mon 6:55 pm »
@ JoCar « Mon 6:16 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno
@ eNmanja « Mon 6:11 pm »
has replied to: Re: 009 Auction - Sareno

Who is chatting

offline CHuPa 
offline Crkn 
offline JoCar 
offline aragon.sm 
offline kakarot16