Page 1 of 1

Prodajem od svega po malo.

Posted: 10 Jun 2025, 00:59
by DadoPex

Posted: 03 Sep 2025, 06:24
by DadoPex
.

Re: Prodajem od svega po malo.

Posted: 09 Nov 2025, 02:57
by DadoPex
Kad ti burazer prosledi staru kolkeciju pod fazon "aj sredi ovo i vidi sta mozes da prodas" pa se podsetis kakva je igra nekad bila. Sto se tice edicija i jezika sve je tako kako pise stanje kartica posto su neke stare samo koliko toliko postavio ali posto ih ima mnogo nije bas za svaku. Pre slanja ili preuzimanja kad odvojim ono sto vas interesuje javljam ako nije NM ili EX. https://deckbox.org/sets/3808207?s=i&o=d