Store račun u C22 - diskusija
Posted: 01 May 2017, 23:37
Malo smo zategli i sredili pravila oko računa za mtg igrače kod nas u klubu i ponudili im razne pogodnosti. Voleo bih da dobijemo malo feedbacka ili predloge kako da se još više poboljša i da vam što više izađemo u susret 
Detalji su na:
http://forum.mtgsrbija.rs/viewtopic.php?f=24&t=427
Detalji su na:
http://forum.mtgsrbija.rs/viewtopic.php?f=24&t=427