Page 1 of 1

Store račun u C22 - diskusija

Posted: 01 May 2017, 23:37
by Ravnica BG
Malo smo zategli i sredili pravila oko računa za mtg igrače kod nas u klubu i ponudili im razne pogodnosti. Voleo bih da dobijemo malo feedbacka ili predloge kako da se još više poboljša i da vam što više izađemo u susret :)

Detalji su na:
http://forum.mtgsrbija.rs/viewtopic.php?f=24&t=427