Re: Upozorenje ( molim modove da prebace u rubriku gde treba) :)
Posted: 17 Jul 2017, 08:14
Vuče, Marko.
Drago mi je da ste se obojca oglasili na forumu, ali ovo niste dogovarali na forumu već IRL. Stoga se dogovorite kao dve odrasle osobe od 80+ Kg i 30+ godina. Na sceni ste već 15+ godina i ako ne možete da se usmeno dogovorite...ne znam šta dalje da predložim.
Ova tema ide u lock, ostatak prepiske će biti pomeren gde treba.
pusa od matore konjine od 110+ Kg i 35+ godina, koja je trejdovao sa obojcom i zna kako je lako (teško) trejdovati sa vama
,
Čupa
Drago mi je da ste se obojca oglasili na forumu, ali ovo niste dogovarali na forumu već IRL. Stoga se dogovorite kao dve odrasle osobe od 80+ Kg i 30+ godina. Na sceni ste već 15+ godina i ako ne možete da se usmeno dogovorite...ne znam šta dalje da predložim.
Ova tema ide u lock, ostatak prepiske će biti pomeren gde treba.
pusa od matore konjine od 110+ Kg i 35+ godina, koja je trejdovao sa obojcom i zna kako je lako (teško) trejdovati sa vama
Čupa