______________________________________________________________________________________________
Obaveštenje za AUKCIJE 2024.
detalji na:viewtopic.php?t=3843

______________________________________________________________________________________________
For new users/novi korisnici
New users must be manually confirmed by administrator, to finish registration, as AntiSPAM measure, if you are NOT registered in 48 hours please ping me at Viber, Discord, etc.

Contacts:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940

Molba za nove korisnike, kada završite registraciju, potrebno je da administrator odobri registraciju. Ako ne budete registrovani u roku od 48 časova, javi te mi, pa cu vas autorizovati.

Kontakti su:
Spoiler
Email address: nenad.stefanovic79@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/snenadyu
DISCORD: CHuPa#8170
VIBER:+381604471940 or 060/4471940
______________________________________________________________________________________________

Regards/Pozdrav,
CHuPa

Jasic72

Deo za prijave svih loših trejdova i trejdera...

Moderators: gile, CHuPa, vrastko, triEDGE

User avatar
MrCp
Posts: 157
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Jasic72

Post by MrCp »

Imam problem sa gorepomenutim userom..
Navodno su mi poslate karte 08.novembra ,a I tad sam vec cekao momka(uplacena je lova za karte ako se ne varam 3 ili 4 dana pre 08.11)
Cekao sam da prodje strajk kao misleci stici ce(to mi je I momak rekao),evo strajk se zavrsio pre skoro nedelju dana ,u medjuvremenu meni su stigle neke druge posiljke,ali misteriozni predmet je na prijemu u Somboru od 08/11/2017 u 16:43 I nista se ne menja..
Ja sam oduvek mislio da su svi ovde nasi momci( nikada nista priblizno mi se nije dogodilo) I stvarno sam mislio da nema toga u nasoj zajednici.
Mozda gresim,videcemo.
imarlov
Posts: 134
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Beograd
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by imarlov »

Pa ako je na prijemu preko trekinga znaci da je kod poste. Tj da ga je poslao. Da nije poslao ne bi imao nikakav status preko pretrage statusa. Nisam siguran da je to dovoljno da se nekom da bad trader.

Treba juriti postu. Mozda on moze da se raspita na salteru sta se desava.
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1103
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by CHuPa »

prvo molim da se ne javljaju ostali učesnici foruma (Ivane ok javio si se, prijavio si mi na pm sve, sve je ok.... sa te strane).

Jašić pliz idi na poštu i vidi šta je sa pošiljkom (imaš tracking ?), pa da se resenduje ponovo...
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1103
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by CHuPa »

Ovo smrdi na ptt zajebanciju, molim nekakav izveštaj u narednih 72 sata. Hvala unapred.
User avatar
Jasic72
Posts: 82
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Jasic72 »

Nisam nikoga zajebao.
Imam kod sebe potvrdu o poslatoj pošiljci.
Ja sam poslao i onda su mi 2 dana kasnije javili da je štrajk u pošti idem danas da vidim šta se dešava.
Podignuću ono za potragom pošiljke mada ne znam koliko dugo procedura traje.
Ukoliko ne pronadju do datuma koji budu rekli ja ću vratiti pare čoveku.
Ulamog for president!
User avatar
Jasic72
Posts: 82
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Jasic72 »

Ulamog for president!
User avatar
Jasic72
Posts: 82
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Jasic72 »

Eo i slika uplatnice ako je potrebno.
Ulamog for president!
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1103
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by CHuPa »

Jasicu, sve ok, daj da vidimo gde je stalo, da se razresi.

Frka je sa ptt-om, 99% sam siguran, samo polako i isplivace paket.
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1103
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by CHuPa »

Da me ne skapiraju ostali ljudi, ptt pravi probleme poslednjih 2 meseca, te štrajk, te su nestajale neke pošiljke (i meni kada sam slao i kada sam primao). ima dosta sranja sa ptt-om.

Jasiću, po dogovoru, please, baci pogled sa ljudima iz ptt-a, pa ćemo rešavati ovo.
hvala svima na pm-u.
User avatar
Jasic72
Posts: 82
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Jasic72 »

Pogledao sam ali jedino što su mi ponudili je sa podignem potražnicu i sačekam što sam i uradio.
Ulamog for president!
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1103
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by CHuPa »

Sjajno. Prvi korak...cekamo dalje...hvala Jasicu.
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1103
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by CHuPa »

hello svima,

ima li novih informacija iz ptt-a ?
User avatar
Jasic72
Posts: 82
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Jasic72 »

Idem sutra da proverim jesu li pronasli.
Ulamog for president!
User avatar
Jasic72
Posts: 82
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Jasic72 »

Rekli su mi da moram da se strpim i sačekam jer su u gužvi zamolio bih MrCp da se još malo strpi.
Ulamog for president!
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1103
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by CHuPa »

Ja koliko znam ptt ta procesura je minimum 5dana ako me i vise... :( Za nas ptt.
User avatar
Jasic72
Posts: 82
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Jasic72 »

Pa navodno još uvek nisu pronašli pošiljku i da je ona verovatno u BG-u BangHead BangHead BangHead
Ulamog for president!
User avatar
Kasper
Posts: 732
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Kasper »

Ne moze to verovatno!!!! Ako je preporuceno pismo zna se gde je. Ko je zadnji primio pismo itd... Ovo nije prvi put da u Somboru neko zabode posiljku, meni su vec dve tamo nestale...
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1103
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by CHuPa »

Borise,

mislim da mi je još par ljudi prijavilo ovakve stvari. Svakako Jašić ne može da bude odgovoran za to ako neko pravi sranje u PTT-u.

Molim sve koji su imali neprilike sa ovim PTT-om, da se jave ovde, da vidimo ima li pomoći...
User avatar
triEDGE
Donator 2024. godina
Posts: 341
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 32
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by triEDGE »

Takodje sam imao problem sa jednom posiljkom koju sam poslao prosle godine. Nikada nije stigla a na trackingu je stajalo da je u Somboru.
Na svu srecu nije bilo nista skupo. Od tada saljem/primam samo preko post ekspresa za/iz Sombora.
Nakon nedelju dana su mi javili da je gresku napravio njihov radnik u Somboru, dobio sam povracaj postarine i to je to.
From My Vault EDH/MODERN
viewtopic.php?p=1096#p1096
KupujemProdajem:
https://triedge.kpizlog.rs/

TELEGRAM: @urwald199x
DISCORD: triEDGE#8809
VIBER: 069/47-42-066
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by frankie »

Offtopic (a mozda i nije):
Kada sam bio klinac, znao sam lika u posti, koji je radio na paketskom odeljenju kako se to tad zvalo (nije postojao pest expres i ostale brze dostave).
Tada nije postojao medzik, ali smo recimo narucivali audio kasete i kada dodju on nam da posiljku, mi presnimimo kasetu i vratimo kao da se nista nije desilo.
Hocu da kazem da razan sljam radi po postama, sve je moguce.
Girls, boys, art, pleasure.
User avatar
lexluter
Donator 2023. godine
Posts: 216
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by lexluter »

Meni je nestalo sve ukupno 5 pošiljki,takodje po tvrdnjama svih greška u Somboru,sve su bile poslate kao preporučena pošiljka.
A dve zadnje koje su nestale i bile sa dosta vrednim kartama i količinom,prosto su isparile,i tad sam i prelomio i insistiram na post expres i vrednosno pismo a tekodje napominjem da ako neko želi poštu bilo kako sem kao vrednosno ili post expres ne odgovaram za te pošiljke pošto su mi lično u pošti glavni kontrolor tj.jedan od dvoje saopštio da ne odgovaraju za pošiljke i ne mogu da garantuju za pošiljke sem ako su poslate kao,opet napominjem VREDNOSNO ILI POST EXPRES.
čak je rekao da nemaju načina kako da utvrde gde je u stvari pošiljka čak i sa pračenjem,ali bukvalno mi je to rečeno.
Verujem da sam im uzeo minimum sat vremena ako ne i više u razgovoru,to sa pračenjem u 70% slučajeva ništa ne znači.
Na pitanje,pa ta pošta mora biti fizički negde i objasnim mu proceduru kad nešto šalješ od tačke A do tačke B i da to mora na kraju krajeva biti na nekoj od tih tačaka.ili negde u okviru poštanskih prostorija.
Odgovor je bio NE nego u medju transportu je nestalo i zato nema traga pošiljci.
Jeste čekovana kompletna pošiljka na slanju i prijemu ali to ne utvrdjuje da je ona tu.
Doduše tad sam bio malo sarkastičan pa sam rekao pa dobro ako nestane u medju transportu šta to znači?...poštar je uzeo i u vožnji izgubio paket sa gomilom pisama,ispalo u kolima dok se auto truckao po nekim rupama ili slučajno ih izbacio iz poštanskih kola ili je neko prosto video e ovde ima nešto debelo aj mi to da pokupimo?...i komentar je bio.
Pa nije bilo komentara,samo je predjeno na drugu temu i to bukvalno,počeo je da mi priča kako je on jednom prilikom lično tražio čoveka kome je pošiljka sa nekom slikom zaturena i on je po slici bože moj tražio poreklo pošiljke,u pošiljci tj.pismu je bila slika pa su je otvorili pošto nisu znali kome da dostave.
A pitanje koje sam opet probo da postavim je opet izignorisano sa dodatkom što je reko da ne mogu ja da nekog okrivim za nestanak pošte.????
Mada evo danas mi se vratila jedna preporučena pošiljka sa naznakom da su adresa i primalac nepoznati???...
E ali barem se vratila,doduše nije puno vredna pošiljka,pitam se da je bila vredna,da li bi bila sad kod mene.
Zaključak,jedini što je 100%sigurno da če stići je VREDNOSNO pismo tj.stići će ili u slućaju da i nestigne dobiješ refund novca,iznosa koji si napomenuo i POST EXPRES 90% I ovo nisu moje reči več mi je to rečeno od strane glavnog kontrolora i jos sa rečima Sinko,ako imaš šta šalji kao vrednosno pismo to ti je jedino sigurno a ako ti se baš žuri pošalji post expresom to ti je skoro pa kao vrednosno.
Ko želi nek ide i nek proveri mada sličan odgovor sam dobio i od Beograda vezano za vrednosno i post expres.
Čitam ovo što se Jasiću dešava i verujem da čovek tu ništa ne može da uradi,pošta je ta što koči,iskreno se nadam da če ipak pošiljka na kraju negde isplivati.
Je sam čekao na odgovore skoto 5 nedelja doduše ja sam žalbu morao iz Kule slati,njegovo možda bude brže gotovo
A što se slanja tiče u zadnje vreme gledam i na dešavanja sa BG poštom i vidim da baš imaju problem,nadam se da če ga uskoro rešiti.Zbog toga sam prošli put lično i doneo pakete u klubove.
Uradio bih i opet ali sam u obavezama pa ovaj put nisam izigravo poštara.
Sve u svemu začin "C-e" ;)
User avatar
Klepic
Posts: 333
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Klepic »

Hint:
Spoiler
- Jasic radi u posti u Somboru i vrbuje sve posiljke vezane za MtG koje se salju i koje stizu. :D :D
Float like a butterfly, sting like a bee.
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1103
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by CHuPa »

Klepic wrote:Hint:
Spoiler
- Jasic radi u posti u Somboru i vrbuje sve posiljke vezane za MtG koje se salju i koje stizu. :D :D
Klepiću, možeš ovo da mi potvrdiš nekako ?
User avatar
Klepic
Posts: 333
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Klepic »

CHuPa wrote:
Klepic wrote:Hint:
Spoiler
- Jasic radi u posti u Somboru i vrbuje sve posiljke vezane za MtG koje se salju i koje stizu. :D :D
Klepiću, možeš ovo da mi potvrdiš nekako ?
Ne, ovo sam napisao cisto iz sale, ali kad malo bolje razmislis nije nemoguce.
Ne pokazujem prstom sad na Jasica niti bilo koga drugog iz Sombora, ali je ovo skroz moguca situacija da neko radi(ili neko ko ima nekog u posti). Znaci saljem preporucene posiljke redovno svake nedelje i nikad mi se nista do sad nije zagubilo a odjednom raznim ljudima tolike posiljke se gube i to uvek vezane za Sombor. Opet kazem, ne pokazujem ni na koga, ali mi je ovde nesto cudno. "Mali" je penal refundirati izgubljenu posiljku(71 din.) u zamenu za neke dobre karte. Opet kazem, sve je ovo samo teorija, ne mora da znaci da je istina. To je meni tako sinulo..
Float like a butterfly, sting like a bee.
SerbZmaj
Posts: 409
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Beograd
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by SerbZmaj »

Da da, malo falilo da i ja napisem kako je neko od postara poceo da igra magic :)
Ma samo da vidimo na kojim relacijama su nestajale posiljke pa da navatamo mi taj medjutransport somborski trougao!
portugalovic
Posts: 200
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 43
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by portugalovic »

Meni su jednu posiljku izgubili, troteru sam slao.
G
Drugi
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1103
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by CHuPa »

Gubili su i meni posiljke, obicne i preporucene. Ali nisu bile iz sombora niti u sombor. Verujem da i dalje ptt neko pravi sranje.
User avatar
GayLifeGain
Donator 2024. godina
Posts: 606
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Beograd(Vracar)
Age: 26
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by GayLifeGain »

Meni je logicnije da, ako je neko stvarno umesan, da prati forum i da zna koje posiljke da uzima, tj cak i non-user moze da vidi ko je sta bidovao, i samim time zna posiljaoca i primaoca.
E sad ako se nekome desilo da nije na svoje ime trazio preporuceno, a da je opet misteriozno nestalo, onda je doci do misljenja da je neki clan foruma licno umesan ili da prosto posta sve moguce gubi.(bas me interesuje procenat nestalih posiljki sveukupno)
Ja nisam nijednom imao problema sa slanjem i primanjem preporucene, jedino se desi kad saljem da se vrati posiljka iste sedmice jer sam ja nepismen
Conspiracy Rudy signing off banana
Discord: Serby#3251
Kupujem i prodajem singlove.
User avatar
triEDGE
Donator 2024. godina
Posts: 341
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 32
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by triEDGE »

Zasto samo neko ne ode do poste u Somboru i pita koliko se posiljki do sada izgubilo ili koliko se mesecno izgubi? Pod tim ne mislim samo na posiljke sa kartama, vec pisma itd. Ako bude veci broj od ovog naseg koji smo naveli, bice da neko od postara otvara pisma.
Prvo sto me pitaju u posti kada saljem jeste da li su u pitanju dokumenta(novac), jer kome bi od (ne)normalnih ljudi pale mtg karte napamet?
From My Vault EDH/MODERN
viewtopic.php?p=1096#p1096
KupujemProdajem:
https://triedge.kpizlog.rs/

TELEGRAM: @urwald199x
DISCORD: triEDGE#8809
VIBER: 069/47-42-066
User avatar
Jasic72
Posts: 82
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Jasic72 »

To su i kod nas u stapar mene stalno pitali i onda sam od tada da me ne smaraju jer ne znam kako da im objasnim poceo da saljem iz sombora.
Ulamog for president!
User avatar
Jasic72
Posts: 82
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Jasic72 »

Kasper wrote:Ne moze to verovatno!!!! Ako je preporuceno pismo zna se gde je. Ko je zadnji primio pismo itd... Ovo nije prvi put da u Somboru neko zabode posiljku, meni su vec dve tamo nestale...
Ako nije tajna Casper mozes li mi napisati ime i prezime osobe/a kojima si slao?
Ulamog for president!
User avatar
Kasper
Posts: 732
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Kasper »

Tajna je, ja sam prijavio vec u postinom servisu da tamo neko krade pisma, tako da znaju oni sve hello
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1103
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by CHuPa »

Ok... Dosta je bilo. Hvala svima kojima ste se javili. Jasicu javi sta je bilo sa pttom...pa da ispravljamo ovo.

Hvala svima
User avatar
MrCp
Posts: 157
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by MrCp »

Sta se dogadja sa ovim?Jasicu jesi isao da vidis sa njima?
User avatar
Jasic72
Posts: 82
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Age: 28
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by Jasic72 »

Idem danas da proverim jesu li pronašli zamolio bih za još malo strpljenja. :(
Ulamog for president!
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1103
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by CHuPa »

Javi nam da resavamo ovaj bt i zatvarmo topik.

Hvala svima.
Ch
aragon.sm
Donator 2024. godina
Posts: 287
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by aragon.sm »

meni je od 300+ posiljki nestala samo jedna gde mogu da se zakunem da je lik primio kartu i onda me jos smarao kako nije primio a ja sam naivno bacio potvrdu i nisam je sacuvao da bih mogao da proverim gde je i sta je ....+mi je prodavao pricu kako je cuo da sam ja prevaran.
sve se to vrlo jednostavno resi ne saradjujes vise sa tim ljudima gde uvek ima nekih problema tipa oko placanja ili oko isporuke napises ti i ti nemoj da bidujes i cao.
klepic je u pravu nesto tu smrdi neko ima nekog u toj vasoj somborskoj posti ko malo vadi karte.
User avatar
CHuPa
TNT #1
Posts: 1103
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Northern hemisphere
Age: 45
Contact:
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by CHuPa »

Aragone,


šta je sa ovim ? http://ibb.co/dGpb7w

gde je problem po tebi, ako je čovek poslao karte, i karte su primljene u Somboru, kako je to njegova odgovornost ? Iskreno mi je žao kada se desi ovakav bullshit, ali ovo je samo do nekoga u PTT-u. Jasic po meni nije odgovoran za loš rad nekoga u ptt-u.

Svakako je da se sve što ide preko Somborske pošte treba ubuduće izbegavati obično ili preporučeno pismo, već samo Post Express ili druga kurirska služba kao jedno resenje, odnosno kao drugo rešenje vrednosno pismo sa otkupom. To će rešiti problem persone ili persona koji rade u ptt Sombor, da ne otvaraju i kradu pošiljke.

Kako pošiljka nije otišla iz Sombora, i dalje molim Jasića da sa cenjenim službenicima pošte proba da vidi šta je sa pošiljkom, i dobije makar nekakvo rešenje ako je moguće :)

poz
Čupa
User avatar
frankie
Posts: 1032
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Location: Taurunum
Age: 45
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by frankie »

CHuPa wrote:

šta je sa ovim ? http://ibb.co/dGpb7w
Sramota je da bilo sta stoji mesec dana u fazi prijema.
Nemoguce da ne moze da se ulozi neka zalba ili slicno, mislim ne vezano za ovu situaciju.
Girls, boys, art, pleasure.
wolfmanfed
Posts: 166
Joined: 15 Oct 2016, 19:45
Status: Offline

Re: Jasic72

Post by wolfmanfed »

stoji na steku ceka resolve ili responce
Locked

  • You do not have permission to post in chat.
@ HeroOfChernobyl « Wed 8:19 pm »
@ Chuck Norris « Wed 10:28 am »
@ triEDGE « Tue 3:40 pm »
@ vintertid « Tue 11:52 am »
@ vintertid « Tue 8:45 am »
@ skyhound « Mon 9:42 pm »
has replied to: Re: Breaking News
@ Soundwave « Mon 9:13 pm »
@ HeroOfChernobyl « Mon 8:00 pm »
@ CHuPa « Mon 4:04 pm »
@ CHuPa « Mon 11:46 am »
has replied to: Re: potrebne zemlje
@ Soundwave « Mon 11:43 am »
@ CHuPa « Mon 9:06 am »
@ Ominous « Mon 2:37 am »
@ HeroOfChernobyl « Sun 11:53 pm »
@ snowman « Sun 8:53 pm »
@ vintertid « Sun 7:25 pm »
@ CHuPa « Sun 7:14 pm »
has started a new topic: predlog za izmenu aukcija
@ vintertid « Sun 5:00 pm »
@ vintertid « Sun 4:49 pm »
@ Shush « Sun 4:35 pm »
@ Tachyon « Sun 2:27 pm »
@ Tachyon « Sun 2:26 pm »
@ snowman « Sun 12:31 pm »
@ Shush « Sun 12:01 pm »
@ Ominous « Sun 11:22 am »
@ CHuPa « Sun 8:54 am »
@ vintertid « Sun 7:08 am »
@ snowman « Sun 12:14 am »
@ Aca « Sat 4:58 pm »
@ Tachyon « Sat 2:45 pm »
@ Shush « Sat 12:51 pm »
@ Shush « Sat 12:44 pm »
@ Ominous « Sat 12:11 pm »
@ Shush « Sat 9:56 am »
@ vintertid « Sat 9:35 am »
@ Aca « Sat 8:17 am »
@ Spike « Sat 2:23 am »
@ Soundwave « Sat 12:51 am »
@ Shush « Fri 11:52 pm »
@ Crkn « Fri 11:33 pm »
@ Soundwave « Fri 10:00 pm »
@ Aca « Fri 4:21 pm »
@ Soundwave « Fri 4:12 pm »
@ eNmanja « Fri 11:58 am »
has replied to: Re: 420 (/2)
@ AnimeGuy333 « Thu 10:46 pm »
@ Shush « Thu 10:19 pm »
@ Shush « Thu 10:18 pm »
@ MagicalZiggy « Thu 8:18 pm »
@ Shush « Thu 6:13 pm »
@ Aca « Thu 6:04 pm »
@ Shush « Thu 6:04 pm »
@ Crazyfen « Thu 6:02 pm »
@ Soundwave « Thu 5:40 pm »
has started a new topic: Aukcija : Oko moje zeleno (a i šareno)
@ Chuck Norris « Thu 4:17 pm »
@ AlexV « Thu 4:09 pm »
has started a new topic: Playset Dauthi Voidwalker (Retro Frame)
@ Chuck Norris « Thu 3:59 pm »
@ Crkn « Thu 1:47 pm »

Who is chatting

offline skyhound