Search found 62 matches

by Che Guevara
09 Mar 2020, 08:19
Forum: Non-MTG trade area
Topic: Knjige
Replies: 1
Views: 3652

Re: Knjige

Up.
by Che Guevara
19 Jul 2019, 20:40
Forum: General
Topic: Want za PT
Replies: 5
Views: 3707

Re: Want za PT

Naso sam sve :)
Hvala Bori i Srecku!
by Che Guevara
19 Jul 2019, 14:07
Forum: General
Topic: Want za PT
Replies: 5
Views: 3707

Re: Want za PT

Aj da napisem:
2x Saheli, Sublime Artificer
2x Flame Slash
2x Alpine Moon
2x Kozilek's Return
1x Shenaningans

Sve isto vazi kao sto je i Aleksa napisao...
by Che Guevara
17 Jul 2019, 10:14
Forum: General
Topic: šta, dođavola, da igram u modernu ?!
Replies: 15
Views: 5577

Re: šta, dođavola, da igram u modernu ?!

Sto se sideboarda tice, graveyard hate i blood moon je obavezno. Tormod's Crypt i Ravenous Trap (sad u kojim kolicinama, ne znam). Ono sto jos dolazi u obzir je: Saheeli, Sublime Artificer Flame Alash Alpine Moon Shrine of burning rage Kozilek return Abrade Ono sto daje zivote kad se odigra crveni s...
by Che Guevara
01 Jul 2019, 12:05
Forum: General
Topic: šta, dođavola, da igram u modernu ?!
Replies: 15
Views: 5577

Re: šta, dođavola, da igram u modernu ?!

Da se i ja nadovezem, vidim iz komentara da sam doneo dobru odluku, no brainer deck - mono red feniksi :) Nema sta tu da se razmislja, obzirom da sam odigrao modern turnira manje i od Kitanovica iz istih razloga :) Ja vec lagano testiram na xmage-u, nisam los, a ni spil nije los, tako da eto, ja cu ...
by Che Guevara
13 Jan 2019, 23:43
Forum: General
Topic: Gp prag 2019
Replies: 20
Views: 7070

Re: Gp prag 2019

Hvala hvala hamster , samo da vam prenesem game 1 zadnje runde sa juzom iliti "kako sam pobedio juzu u 5 poteza". Ljudi su bili u transu, a juza je cak slikao sto i smejao se :D

T1: hijerarh
T2: hijerarh, napad za 2
T3: sigarda
T4: sigarda napad za 7
T5: sigarda napad za 11, 2 x +2+2
by Che Guevara
14 Dec 2018, 11:50
Forum: General
Topic: World Magic Cup 2018
Replies: 21
Views: 8032

Re: World Magic Cup 2018

Ajmo momci :)
by Che Guevara
13 Dec 2018, 21:43
Forum: General
Topic: World Magic Cup 2018
Replies: 21
Views: 8032

Re: World Magic Cup 2018

Srecno!!! :) 3some
by Che Guevara
02 Nov 2018, 16:26
Forum: Non-MTG trade area
Topic: Bookend
Replies: 3
Views: 2762

Re: Bookend

Da, i ja sam nasao tu nekoliko, ali kad bih mogao naci onaj LoTR sa linka iz prvog posta... Jako mi se dopada :)
by Che Guevara
02 Nov 2018, 13:49
Forum: Non-MTG trade area
Topic: Bookend
Replies: 3
Views: 2762

Bookend

Da li neko zna gde moze da se kupe/naruce drzaci za knjige?
Neko to zove podupiraci, neko bookend.. uglavnom ovako nesto:

https://get.google.com/albumarchive/116 ... AjXIKAeGAh
by Che Guevara
27 Oct 2018, 13:14
Forum: General
Topic: Ako bi mogli da osvojite GRN Mythic edition...
Replies: 14
Views: 4707

Re: Ako bi mogli da osvojite GRN Mythic edition...

turbo wrote:Sealed favorizuje sreću, a svi formati traže neku veštinu. Pretpostavljam da većina ljudi ima standard ili modern dek, to valjda nije presudan faktor.
Nije sealed samo sreca pogotovo ako dodas top 8 draft.
by Che Guevara
11 Sep 2018, 15:39
Forum: General
Topic: Guilds of Ravnica spoiler
Replies: 33
Views: 10065

Re: Guilds of Ravnica spoiler

Ma ljudi, bice banovano za mesec dana, nema brige.
by Che Guevara
15 Aug 2018, 12:58
Forum: General
Topic: Magic: the Gathering - Arena
Replies: 102
Views: 33644

Re: Magic: the Gathering - Arena

Nije bas 90% i pomaze quit rate kad postavis... ali da, slazem se, to je jako jadno.
Ljudi su generalno uzasni. banana
by Che Guevara
15 Aug 2018, 09:27
Forum: General
Topic: Magic: the Gathering - Arena
Replies: 102
Views: 33644

Re: Magic: the Gathering - Arena

portugalovic wrote:Izgleda ja igram najmanje mitika i pw-a pa mi to ne smeta toliko.
A i volis teletabise. :)
by Che Guevara
14 Aug 2018, 10:46
Forum: General
Topic: Magic: the Gathering - Arena
Replies: 102
Views: 33644

Re: Magic: the Gathering - Arena

Osoba koja poredi xmage i arenu je... pa informatičar... Ima dosta falinki definitivno, ali potencijal je neverovatan... peglace ga za par godina ce da kida I naravno uvek ce biti nekih problema... Ali xmage... pfffffffffffffffffffffff Ne informaticar, softver inzinjer. :) Naravno da ima potencijal...
by Che Guevara
14 Aug 2018, 09:30
Forum: General
Topic: Magic: the Gathering - Arena
Replies: 102
Views: 33644

Re: Magic: the Gathering - Arena

Dobro, da, ok, ja samo chat i koristim u kombinaciji sa onom opcijom da mogu da igram sa kim hocu, pa onda chatujemo usput o partiji.
by Che Guevara
14 Aug 2018, 07:54
Forum: General
Topic: Magic: the Gathering - Arena
Replies: 102
Views: 33644

Re: Magic: the Gathering - Arena

Arena je ok, ali mnogo stvari mi se ne svidja, bolji mi je xmage, dok mi je arena bolja samo u jednoj stvari a to je da mozes da skoontas ko je prvi a ko drugi bloker itd, u xmage-u je to nemoguce. Kod arene mi se ne svidja prvo sto ne mozes da biras ko igra prvi, drugo, onaj skrol za biranje karata...
by Che Guevara
06 Jun 2018, 13:36
Forum: General
Topic: Aukcije - plaćanje
Replies: 50
Views: 18740

Re: Aukcije - plaćanje

What frankie said.
by Che Guevara
03 Jun 2018, 11:37
Forum: General
Topic: PRO TOUR DOMINARIA
Replies: 34
Views: 9807

Re: PRO TOUR DOMINARIA

Svaka cast Aleksa.
by Che Guevara
11 Apr 2018, 10:23
Forum: General
Topic: Pitanje za Moderatore/Admine
Replies: 17
Views: 4892

Re: Pitanje za Moderatore/Admine

Chupa objasnio.
by Che Guevara
04 Apr 2018, 10:26
Forum: General
Topic: Mtg u Beogradu a možda i šire
Replies: 8
Views: 3216

Re: Mtg u Beogradu a možda i šire

SerbZmaj wrote:Bosna i Crna Gora igraju hrkljuš
Smesno je zato sto je istina.

Moj savet - poslusaj Luhvin savet(e). :)
by Che Guevara
27 Mar 2018, 11:22
Forum: General
Topic: Sportski pozdrav (rukovanje)
Replies: 21
Views: 7580

Re: Sportski pozdrav (rukovanje)

A sta ako je protivnik supak, i ipak ga pobedis ali neces da se rukujes sa njim, zato sto je recimo tokom partije video da gubi, pa je namerno provocirao, zvao sudiju za gluposti, igrao sporo ili sta god, smejao se na tvoj misplej... I ipak ga dobijes. Jel ok, sa stanovista pravila, da ako ti on pru...
by Che Guevara
09 Mar 2018, 16:23
Forum: General
Topic: Dominaria release notes
Replies: 25
Views: 7806

Re: Dominaria release notes

Da, i meni se svidja edicija, Saga mi je bas dobar flavor.

Ima, svega, kontam da ce biti zabavno.
by Che Guevara
20 Feb 2018, 09:26
Forum: General
Topic: PPTQ
Replies: 2
Views: 1582

Re: PPTQ

Da, bice u c22, njega sam prevideo.

Conflux i Dragon su STANDARD.
by Che Guevara
19 Feb 2018, 18:56
Forum: General
Topic: PPTQ
Replies: 2
Views: 1582

PPTQ

Oce li biti jos sealed PPTQ-ova za ovaj grupnjak od pro tour-a i zasto nece?
Sealed je najbolji format za tako nesto.
by Che Guevara
04 Feb 2018, 23:46
Forum: General
Topic: PT RIX
Replies: 79
Views: 28006

Re: PT RIX

Gluplje finale nisam davno gledao.
by Che Guevara
03 Feb 2018, 18:41
Forum: General
Topic: PT RIX
Replies: 79
Views: 28006

Re: PT RIX

Steta, izgubi...
by Che Guevara
03 Feb 2018, 18:09
Forum: General
Topic: PT RIX
Replies: 79
Views: 28006

Re: PT RIX

eusa_clap eusa_clap eusa_clap
by Che Guevara
16 Jan 2018, 11:54
Forum: General
Topic: Energija i Mono red nakon banova
Replies: 23
Views: 7055

Re: Energija i Mono red nakon banova

Sibul objasnio. Slazem se, pogotovo oko R&D testiranja.
by Che Guevara
01 Jan 2018, 19:14
Forum: General
Topic: Rivals of Ixalan
Replies: 25
Views: 9711

Re: Rivals of Ixalan

Ovo je odlicno!
by Che Guevara
06 Dec 2017, 10:38
Forum: General
Topic: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Replies: 167
Views: 55992

Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri

Treba se izdici iz situacije, tako da sve pohvale za taj cin.
Ali da, razumem tvoj stav :)
by Che Guevara
05 Dec 2017, 09:51
Forum: General
Topic: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Replies: 167
Views: 55992

Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri

Ne poznajem ni jednog ni drugog, Perovica nesto malo, cenim ga kao igraca, pogotovo nakon Heartstone trijumfa. Begovica ne znam ni malo, mislim da nikad nismo ni igrali jedan protiv drugog, ali i on mi je delovao ok, nije lako doci do finala nacionalnog, pa ono, imao sam neki respect nakon turnira. ...
by Che Guevara
01 Dec 2017, 12:42
Forum: General
Topic: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Replies: 167
Views: 55992

Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri

Kolumbiju? Perovic igra za madjare? :D (bar po peringu...)

Svaka cast!
by Che Guevara
30 Nov 2017, 16:42
Forum: General
Topic: Amsterdam Netherlands Amsterdam RAI Exhibition and Convention Centre March 30–April 1, 2018 Team Limited ILI BOLONJA
Replies: 12
Views: 4176

Re: Amsterdam Netherlands Amsterdam RAI Exhibition and Convention Centre March 30–April 1, 2018 Team Limited

Ja bih isao u Bolonju, pa mozemo ovde pokrenuti pricu oko toga.
Kontam da je prijemcivije ljudima ici u Bolonju a isti je format, team limited.
by Che Guevara
17 Oct 2017, 08:41
Forum: General
Topic: Diskusija Nacionalno - Split
Replies: 32
Views: 9030

Re: Diskusija Nacionalno - Split

Da budem precizniji:
Che Guevara wrote:Spojene dve diskusije sa razlicitih tema, nastavite ovde VEZANO ZA TEMU.
by Che Guevara
17 Oct 2017, 08:12
Forum: General
Topic: Diskusija Nacionalno - Split
Replies: 32
Views: 9030

Re: Diskusija Nacionalno - Split

Spojene dve diskusije sa razlicitih tema, nastavite ovde.