Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Moderators: gile, CHuPa, vrastko
Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Dobili smo kolumbiju
Begovic ispustio ceo svoj dek i sideboard na pod pre prve runde
Begovic ispustio ceo svoj dek i sideboard na pod pre prve runde
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Bravo, samo cepajte!
Nije to nista, mala trema, i meni su se tresle ruke kad sam igrao prvi dan, pa sam opet uspeo nekako da idem 3-0
Nije to nista, mala trema, i meni su se tresle ruke kad sam igrao prvi dan, pa sam opet uspeo nekako da idem 3-0
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Sve ce biti u redu samo mu nedajte pokera da igra.
"Неко мајнује коине, неко комоне"
- Che Guevara
- Posts: 168
- Joined: 15 Oct 2016, 19:45
- Status: Offline
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Kolumbiju? Perovic igra za madjare?
(bar po peringu...)
Svaka cast!
Svaka cast!
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Mislim da je ipak bila venecuela
Sad smo dobili meksiko
Memorijalni turnir begovic vs juzna amerika
Sad smo dobili meksiko
Memorijalni turnir begovic vs juzna amerika
- Che Guevara
- Posts: 168
- Joined: 15 Oct 2016, 19:45
- Status: Offline
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Samo tako!!! Top 8 pa onda uz malo srece i pehar!!!
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Sad mrtva Italija 
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Izgubili.
Dobra stvar je sto za day 2 treba "samo" 12 poena.
Dobra stvar je sto za day 2 treba "samo" 12 poena.
Girls, boys, art, pleasure.
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Umro internet
Ja ih malo grbavio ali ova dvojica bas i nisu
Begovic badbeat off the top
Ja ih malo grbavio ali ova dvojica bas i nisu
Begovic badbeat off the top
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Protiv Skotske R4 Standard. Ajmo!
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Takodje
65 Macedonia, MK [MK] 0 0.5926
52 Croatia, HR
3 0.5556

65 Macedonia, MK [MK] 0 0.5926
52 Croatia, HR
3 0.5556
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Izduvali smo protiv Skota u prvoj rundi team standarda 
Girls, boys, art, pleasure.
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Jos su Skoti dobili po 500$ kao neki spirit contest, verovatno su imali neke kostime ili slicno...
Girls, boys, art, pleasure.
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Namazali se plavom bojom po licu 
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Uh sad protiv Slovaka :[
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
igraju samo protiv kostimiranih likova izgleda..frankie wrote:Jos su Skoti dobili po 500$ kao neki spirit contest, verovatno su imali neke kostime ili slicno...
https://twitter.com/i/web/status/936592922979524608
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
O krajstrnost.radule wrote:igraju samo protiv kostimiranih likova izgleda..frankie wrote:Jos su Skoti dobili po 500$ kao neki spirit contest, verovatno su imali neke kostime ili slicno...
https://twitter.com/i/web/status/936592922979524608
Sledece godine da se dogovorimo sa komsijama i idemo kao sahovske table i dvoglavi orlovi...
Girls, boys, art, pleasure.
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Pa Begovic...maneater wrote:Al mora i neki kinez da se ubaci ko kod Shkota.
Girls, boys, art, pleasure.
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Ali zato imamo gastarbajtera u Švajcarskom timu 
Vuk Milojević, Bg/Zr
-
portugalovic
- Posts: 200
- Joined: 15 Oct 2016, 19:45
- Age: 45
- Status: Offline
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
zapravo sad igraju protiv kolumbije LOLd00m1n80r wrote:Dobili smo kolumbiju
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Pobedili slovake
Pobedili kolumbiju
Day 2 ez
Begovic no shame stane pored stola i upisuje sta ko igra da imamo scout spisak
Pobedili kolumbiju
Day 2 ez
Begovic no shame stane pored stola i upisuje sta ko igra da imamo scout spisak
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
OFFTOPIC
Posebna napomena za Doktora : ono sto sledi je degutantno!
Posebna napomena za Doktora : ono sto sledi je degutantno!
Spoiler
Zlatni Zmaj organizuje flavor kviz u kome pobednik dobija povratnu kartu do Nice!
Spoiler
BatajNice
Girls, boys, art, pleasure.
-
portugalovic
- Posts: 200
- Joined: 15 Oct 2016, 19:45
- Age: 45
- Status: Offline
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Za sve koje mrzi da prate šta se sutra dešava:
Igraju se 8 poolova sa po četiri tima, tip turnira je double elimination bracket:
1. Runda - uparuju se timovi u istom poolu na random
2. Runda - Winner vs Winner / Loser vs Loser - (Winner iz winner grupe ide dalje odmah)
3. Runda - Loser iz Winner grupe vs Winner iz loser grupe (pobednik iz ovog meča ide dalje)
Zatim se igraju 4 pool sa po četiri tima i isti proces se ponavlja.
Preostaje osam timova i ide se u finalni dan
P.S. Aleksa naguzi Menguccija za mene plz
Channel Fireball Nicom neće šetati!
Igraju se 8 poolova sa po četiri tima, tip turnira je double elimination bracket:
1. Runda - uparuju se timovi u istom poolu na random
2. Runda - Winner vs Winner / Loser vs Loser - (Winner iz winner grupe ide dalje odmah)
3. Runda - Loser iz Winner grupe vs Winner iz loser grupe (pobednik iz ovog meča ide dalje)
Zatim se igraju 4 pool sa po četiri tima i isti proces se ponavlja.
Preostaje osam timova i ide se u finalni dan
P.S. Aleksa naguzi Menguccija za mene plz
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Izgubili od zabara.. opet 
sad protiv Koreje. Ne Severne.
sad protiv Koreje. Ne Severne.
-
portugalovic
- Posts: 200
- Joined: 15 Oct 2016, 19:45
- Age: 45
- Status: Offline
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Begovic dobio dq
Ne smarajte ga dok se ne vrati
Ali je moroncina
Ne smarajte ga dok se ne vrati
Ali je moroncina
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Zato sto je popisivao dekliste?
Tj ko sta igra.
"Неко мајнује коине, неко комоне"
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Sto DQ?
"Who taught you to fight like this?"
"The witcher you slew."
"The witcher you slew."
- CHuPa
- Elder Fart
- Posts: 1178
- Joined: 15 Oct 2016, 19:45
- Location: Northern hemisphere
- Age: 47
- Contact:
- Status: Offline
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Kad se vracate ?d00m1n80r wrote:Begovic dobio dq
Ne smarajte ga dok se ne vrati
Ali je moroncina
Re: Srbi u Nici a nisu gastarbajteri
Sto, jel da ga docekamo?
ontopic:
PRAVDA ZA BEGOVICA!
ontopic:
PRAVDA ZA BEGOVICA!
"Неко мајнује коине, неко комоне"
-
portugalovic
- Posts: 200
- Joined: 15 Oct 2016, 19:45
- Age: 45
- Status: Offline
-
- Chat Center
-
- You do not have permission to post in chat.
@
JoCar « Thu 10:02 am »
@
Milanchhe « Thu 9:42 am »
@
Voja « Thu 1:35 am »
@
zar3e « Wed 10:50 pm »
@
Draza91 « Wed 10:00 pm »
@
sluzimonarodu « Wed 9:07 pm »
@
Shush « Tue 8:10 am »
@
MagicalZiggy « Mon 11:02 pm »
@
Voja « Mon 10:09 pm »
@
Voja « Mon 9:50 pm »
@
Shush « Mon 8:34 pm »
@
Chuck Norris « Mon 5:10 pm »
@
milivlad « Mon 12:56 pm »
@
zikkurat « Mon 7:49 am »
@
MagicalZiggy « Mon 2:09 am »
@
Voja « Mon 1:39 am »
@
MagicalZiggy « Mon 1:26 am »
@
Shush « Sun 11:10 pm »
@
River « Sun 3:29 pm »
@
zikkurat « Sun 3:21 pm »
@
MagicalZiggy « Sun 12:23 pm »
@
MagicalZiggy « Sun 12:20 pm »
@
River « Sun 11:22 am »
@
zikkurat « Sun 5:11 am »
@
zar3e « Sun 12:07 am »
@
Shush « Sat 11:33 pm »
@
Rahllor « Sat 11:21 pm »
@
sluzimonarodu « Sat 9:45 am »
@
Voja « Thu 2:29 pm »
@
Shush « Thu 8:54 am »
@
Voja « Thu 12:58 am »
@
JoCar « Wed 9:52 pm »
@
Shush « Wed 2:58 pm »
@
Voja « Wed 12:33 pm »
@
snowman « Wed 8:16 am »
@
Shush « Tue 10:12 pm »
@
Ququlele « Tue 5:09 pm »
@
Milanchhe « Tue 2:07 pm »
@
Ququlele « Tue 11:47 am »
@
Voja « Tue 10:45 am »
@
MagicalZiggy « Tue 10:12 am »
@
Salepet « Tue 9:01 am »
@
Voja « Tue 12:25 am »
@
Chuck Norris « Mon 11:56 pm »
@
snowman « Mon 11:23 pm »
@
Draza91 « Mon 10:29 pm »
@
sluzimonarodu « Mon 9:32 pm »
@
sluzimonarodu « Thu 11:59 pm »
@
Spike « Wed 9:08 pm »
@
Chuck Norris « Wed 8:43 pm »
@
Draza91 « Wed 6:05 pm »
@
JoCar « Tue 9:20 pm »
@
Shush « Tue 9:03 pm »
@
sluzimonarodu « Tue 6:52 pm »
@
sluzimonarodu « Tue 1:13 pm »
@
Shush « Sun 11:31 pm »
@
River « Sun 11:46 am »
@
Voja « Sun 1:39 am »
@
River « Sat 4:22 pm »
@
Shush « Sat 1:54 pm »
Updates every